Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • کنسرسیوم ایمنی هوش مصنوعی ایالات متحده با بزرگترین نام های فناوری رونمایی کرد
کنسرسیوم ایمنی هوش مصنوعی ایالات متحده با بزرگترین نام های فناوری رونمایی کرد

کنسرسیوم ایمنی هوش مصنوعی ایالات متحده با بزرگترین نام های فناوری رونمایی کرد

ایالات متحده فهرستی از شرکت‌های فناوری که در کنسرسیوم ایمنی هوش مصنوعی از جمله مایکروسافت ، متا ، انویدیا و گوگل شرکت خواهند کرد ، منتشر کرد و این ابتکار را نخستین در نوع خود نامید.

وزارت بازرگانی ایالات متحده در 8 فوریه ایجاد کنسرسیوم موسسه ایمنی هوش مصنوعی خود (AISIC) را اعلام کرد ، که مملو از لیست بزرگی از شرکت کنندگان از هر گوشه ای از صنعت فناوری است ، جینا ریموندو وزیر بازرگانی گفت که هدف این کنسرسیوم متحد کردن سازندگان و کاربران هوش مصنوعی ، دانشگاهیان ، محققان دولت و صنعت و سازمان های جامعه مدنی برای ایجاد محیطی است که هوش مصنوعی (AI) ایمن و قابل اعتماد ایجاد می کند.

دولت ایالات متحده نقش مهمی در تنظیم استانداردها و توسعه ابزارهای مورد نیاز برای کاهش خطرات و استفاده از پتانسیل عظیم هوش مصنوعی دارد ، پرزیدنت بایدن به ما دستور داد تا از هر اهرمی برای دستیابی به دو هدف کلیدی استفاده کنیم ، تعیین استانداردهای ایمنی و محافظت از اکوسیستم نوآوری خود ، AISIC مسئول توسعه دستورالعمل‌ هایی برای تیم‌سازی قرمز ، ارزیابی قابلیت‌های هوش مصنوعی ، مدیریت ریسک ، ایمنی و امنیت و واترمارک کردن محتوای مصنوعی خواهد بود ، که مورد آخر یک مسئله کلیدی است.

این کنسرسیوم متشکل از بیش از 200 عضو با بزرگترین نام های صنعت از جمله مایکروسافت ، گوگل ، متا ، اپل ، OpenAI،  Anthropic ، Adobe ، Nvidia ، GitHub ، Frontier Model Forum ، Hewlett Packard Enterprise ، IMB و بسیاری دیگر است ، طبق اعلام رسمی این نشان‌دهنده بزرگ‌ترین مجموعه تیم‌های آزمایش و ارزیابی است که تا به امروز با دولت‌های ایالتی و محلی ، همراه با سازمان‌های غیرانتفاعی که با سازمان‌هایی از ملت‌های همفکر بر روی استانداردهای صنعت کار خواهند کرد.

این پیشرفت به دنبال ایجاد موسسه ایمنی هوش مصنوعی ایالات متحده (USAISI) است که در نتیجه دستور اجرایی رئیس جمهور بایدن در مورد ایمنی هوش مصنوعی در اواخر اکتبر 2023 تاسیس شد ، رایموندو گفت که فرمان اجرایی بایدن تضمین می‌کند که ایالات متحده همچنان در راس گروه در توسعه و استقرار هوش مصنوعی ایمن و مسئولانه باقی می‌ماند ، بروس رید معاون رئیس کارکنان کاخ سفید گفت که همگام شدن با هوش مصنوعی به این معناست و ما باید سریع حرکت کنیم و مطمئن شویم که همه از دولت گرفته تا بخش خصوصی گرفته تا دانشگاهیان در یک جهت پارو می زنند.

رید اخیرا شورای هوش مصنوعی کاخ سفید را در 30 ژانویه تشکیل داد تا گزارش هایی را درباره نحوه اجرای اقدامات آنها از دستور اجرایی بشنود ، این منجر به یک برگه اطلاعات به‌روز شد که نشان می‌داد ایالات متحده بسیاری از الزامات پیش‌بینی شده برای سه ماه اول فرمان اجرایی را برآورده کرده یا از آن فراتر رفته است.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

هاردفورک دلتا طی هفته گذشته در شبکه‌های مختلف مبتنی بر آپتیمیزم، ازجمله شبکه اصلی آپتیمیزم، بیس و زورا پیاده‌سازی شد….

Deribit و Coinbase Institutional رکورد بالایی را برای فعالیت مشتقات ارزدیجیتال و حجم معاملات در این هفته گزارش کردند. حجم…

ایلان ماسک از شرکت اوپن ای‌آی سازنده ChatGPT و سم آلتمن، مدیر اجرایی آن شکایت کرده و گفته است که…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب