Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • لایحه ویرجینیای آمریکا به دنبال کارگروهی برای مطالعه بلاک چین کریپتو
لایحه ویرجینیای آمریکا به دنبال کارگروهی برای مطالعه بلاک چین کریپتو

لایحه ویرجینیای آمریکا به دنبال کارگروهی برای مطالعه بلاک چین کریپتو

پیش نویس فعلی لایحه شماره 339 سنا یک اصلاحیه جایگزین برای نسخه اولیه این لایحه است که در ژانویه ارائه شد.

قانونگذاران ایالات متحده در ایالت ویرجینیا پیشنهاد تشکیل یک گروه کاری برای تحقیق در مورد فناوری بلاک چین ، استخراج دارایی های دیجیتال و ارزهای دیجیتال را داده اند ، این پیشنهاد به عنوان لایحه سنا در 5 فوریه ارائه شد ، لایحه شماره 339 سنا (SB339) که توسط کمیته بازرگانی و کار سنا پیشنهاد شد ، به دفتر موسسات مالی کمیسیون شرکت ایالتی اجازه ایجاد یک گروه کاری به منظور مطالعه و ارائه توصیه‌ها را می‌دهد.

طبق این لایحه ، این گروه متشکل از 13 نفر خواهد بود ، پنج سناتور ، پنج نماینده از مجلس نمایندگان ، دو کارشناس در زمینه بلاک چین که توسط این دفتر منصوب می شوند و یک عضو از دولت محلی ، همه اعضای غیرقانونی گروه کاری باید در ویرجینیا ساکن باشند ، این گروه در طول سال 2024 ملاقات خواهد کرد و کار خود را تا 1 نوامبر به پایان خواهد رساند و گزارشی خلاصه به فرماندار و مجمع عمومی ویرجینیا حداکثر تا اولین روز سال 2025 ارائه خواهد کرد ،پیش نویس فعلی SB339 به عنوان اصلاحی در ماهیت جایگزینی برای نسخه اولیه این لایحه است که توسط سناتور صدام ازلان سلیم در ژانویه به سنا ارائه شد.

ابتکار سلیم شامل مقرراتی برای استخراج و تراکنش دارایی های دیجیتال و رفتار با آنها بر اساس قوانین مالیاتی بود ، این امر اپراتورهای استخراج دیجیتال را از دریافت مجوزهای انتقال پول و ناشران دارایی های دیجیتال از الزامات ثبت اوراق بهادار مستثنی می کرد ، این قانون همچنین با ارائه مزایای مالیاتی ، استفاده از ارزهای دیجیتال را برای تراکنش‌ های روزمره تشویق می‌کند ، به عنوان مثال ، افراد می توانند تا 200 دلار در هر تراکنش را از سود خالص سرمایه خود برای اهداف مالیاتی حذف کنند.

اصلاحیه جایگزین نسخه سلیم را در ازای ایجاد گروه کاری روی کریپتو خاتمه می دهد ، طبق مطالعه اخیر CoinLedger ، فلوریدا به عنوان بهترین ایالت برای مالیات بر ارزهای دیجیتال در ایالات متحده انتخاب شده است ، پس از آن تگزاس و وایومینگ قرار گرفتند که مالیات بر درآمد ایالتی 0 درصد ، سیاست‌های ارزدیجیتال و کمک هزینه برای بانک‌ها برای خدمت به عنوان نگهبان ارزهای دیجیتال دارند ، ویرجینیا به جمع پنج نفر برتر راه پیدا نکرد.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

هاردفورک دلتا طی هفته گذشته در شبکه‌های مختلف مبتنی بر آپتیمیزم، ازجمله شبکه اصلی آپتیمیزم، بیس و زورا پیاده‌سازی شد….

Deribit و Coinbase Institutional رکورد بالایی را برای فعالیت مشتقات ارزدیجیتال و حجم معاملات در این هفته گزارش کردند. حجم…

ایلان ماسک از شرکت اوپن ای‌آی سازنده ChatGPT و سم آلتمن، مدیر اجرایی آن شکایت کرده و گفته است که…

یکی از محبوب ترین بخش های بلاک چین، NFT است. چند سالی است که بازار NFT بخش بزرگی از سرمایه…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب