Scroll Top
آخرین وضعیت از قیمت نات کوین ؛ چرا قیمت NOT دو برابر شد!

آخرین وضعیت از قیمت نات کوین ؛ چرا قیمت NOT دو برابر شد!

در دنیای پرتلاطم ارزهای دیجیتال، نات کوین (NOT)، توانست با رشد خیره‌کننده بیش از ۵۰ درصدی در ۲۴ ساعت اخیر، بار دیگر خود را بر سر زبان‌ها بیندازد. این ارز دیجیتال نوظهور نه‌تنها از نظر قیمتی درخشید، بلکه با غلبه بر غول بازار، بیت کوین، در یک نظرسنجی، نشان داد که قدرت ویژه و انکارناپذیری در جلب اعتماد و علاقه کاربران دارد. امری که در کنار عوامل دیگر و شاخص‌های تکنیکال نوید روزهای بهتر و پتانسیل رشد خوبی برای این کوین مبتنی بر بازی تلگرام را می‌دهد.

چرا قیمت نات کوین در حال رشد است؟

بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، تا زمان تنظیم این گزارش، قیمت نات کوین با افزایشی چشمگیر در محدوده ۰.۰۰۹۶۳۱ دلاری معامله می‌شود که البته با توجه به نوسانات شدید قیمت این دارایی ممکن است به سرعت این اعداد و ارقام تغییر کنند. با این احتساب، ارزش بازار کنونی نات کوین بیش از ۹۹۰ میلیون دلار است و به نظر می‌رسد بدون هیچ مشکلی از یک میلیارد دلار عبور کند.

همچنین حجم معاملات این توکن نیز در ۲۴ ساعت اخیر از ۱.۲۱ میلیارد دلار فراتر رفته که ۴۲۱ درصد رشد نسبت به ۲۴ ساعت قبل از خود را نشان می‌دهد و نات کوین را در رده یازدهم ارزهای دیجیتال با بیشترین حجم معاملات قرار دادهاست.

قیمت نات کوین

نات کوین در نظرسنجی بیت کوین را شکست داد

شاید برای بسیاری از افراد چند ماه پیش باورنکردنی بود، اما نات کوین در یک نظرسنجی که در فضای جامعه ارزهای دیجیتال شبکه اجتماعی ایکس انجام شد، موفق شد با کسب ۸۶.۲ درصد از مجموع ۲۹,۷۱۱ رأی، بیت کوین را پشت سر بگذارد.

به گزارش کوین ژورنال (CoinJournal) این پیروزی، نشان‌دهنده اقبال عمومی و اعتماد روزافزون کاربران به نات کوین است. تیم پشت نات کوین نیز با مقایسه هوشمندانه این توکن مبتنی بر تلگرام با مراحل اولیه بیت کوین، به‌ویژه از نظر عرضه محدود، توزیع گسترده و قیمت مناسب، توانسته توجه سرمایه‌گذاران را به‌خوبی جلب کند.

آنها یادآور شدند زمانی که ارزش بازار بیت کوین در سال ۲۰۱۳ حدود ۰.۵ میلیارد دلار بود، قیمت هر واحد آن تقریباً ۱۰۰ دلار بود. قصد آنها از این مقایسه، نشان دادن پتانسیل بالای رشد نات کوین و ارزان بودن آن نسبت به مراحل اولیه بیت کوین بوده است، هرچند بسیاری از کاربران چنین مقایسه‌ای را عجیب می‌دانند.

جذابیت روزافزون نات کوین با ایردراپ و مأموریت‌های درآمدزایی

راه‌اندازی فاز اول ایردراپ NOT در روز ۲۶ مه (۶ خرداد) و فراهم شدن امکان اتصال کیف پول کاربران برای مشاهده میزان تخصیص ایردراپ، از دیگر عوامل افزایش جذابیت نات کوین برای سرمایه‌گذاران طی ۳ روز اخیر بوده است. نات کوین با معرفی مأموریت‌های درآمدزایی، راهی هیجان‌انگیز را پیش روی کاربران قرار داده است.

در این مأموریت‌ها، کاربران با مشارکت در پروژه‌ها و جوامع مختلف، به‌صورت پسیو (Passive) یا غیرفعال توکن NOT دریافت می‌کنند و با استک کردن نات کوین، می‌توانند پاداش‌های خود را تا سطح پلاتینیوم که بالاترین سطح در بازی است، ارتقاء دهند.

بیشتر بدانید: نات کوین (Notcoin) چیست؟ آموزش کامل کسب درآمد و استخراج

فضای مثبت بازار ارزهای دیجیتال

رشد نات کوین در بستر مساعد بازار ارزهای دیجیتال رقم خورده است. افزایش علاقه به میم کوین‌ها و صعود چشمگیر ارزهایی نظیر فلوکی (Floki)، جسمی (Jasmy) و مایرو (Myro)، به‌دنبال تأیید صندوق‌های قابل معامله بورسی (ETF) اتریوم توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، نشانه‌هایی از رونق در بازار هستند. عملکرد اخیر قیمت بیت کوین نیز چشم‌اندازی صعودی را برای ارزهای دیجیتال ترسیم کرده است.

استراتژی بازاریابی هوشمندانه و حمایت جامعه

موفقیت نات کوین مدیون تلاش‌های هوشمندانه تیم آن در عرصه بازاریابی و اطلاع‌رسانی به موقع در مورد دستاوردهای فنی و مشارکت‌های استراتژیک است. این فعالیت‌های مؤثر در کنار پشتیبانی گسترده جامعه، موجب افزایش قابل‌توجه حجم معاملات و جذب سرمایه‌گذاران خرد و نهادی شده است. داشتن حمایت تلگرام یکی نقطه عطف کلیدی برای نات کوین بوده است و پایگاه کاربری این شبکه اجتماعی نیز به بهبود وضعیت خرید نات کوین توسط کاربران در بازار کمک کرده است.

تحلیل تکنیکال قیمت نات کوین (NOT)

قیمت نات کوین در روز گذشته از کانال صعودی خارج شد و توانست مقاومت‌های پیش روی خود را به شکلی پرقدرت بشکند و به سطح ۰.۰۰۸۷ دلاری برسد.

تحلیل تکنیکال نات کوین

وضعیت شاخص قدرت نسبی (RSI) نشان می‌دهد که قیمت این ارز دیجیتال وارد ناحیه اشباع خرید شده است. بهای نات کوین با یک شادو اصلاحی به ناحیه ۰.۳۸۲ فیبوناچی اصلاحی رسید. اصلاح تا محدوده ۰.۳۸۲ فیبوناچی یا یک شادو، نوید صعود بیشتر برای قیمت این ارز دیجیتال را می‌دهد. پس از این اصلاح، قیمت نات کوین افزایش پیدا کرد و در حال حاضر در محدوده ۰.۰۰۹۶۳۱ دلار معامله می‌شود.

در صورتی که روند صعودی همچنان بر بازار این دارایی حاکم باشد، قیمت می‌تواند تا مقاومت روانی ۰.۰۱ دلار و پس از آن تا ناحیه طلایی ۱.۶۱۸ فیوبوناچی اکسپنشن که محدوده ۰.۰۱۱۷۳ دلاری را نشان می‌دهد،افزایش پیدا کند.

در سناریو نزولی، ناحیه حمایت بعدی می‌توانند به‌ترتیب سطح ۰.۰۰۷۵۳۲ دلار و بعد از آن عدد طلایی فیبوناچی اصطلاحی ۰.۶۱۸ در محدوده ۰.۰۰۶۷۵۳ دلاری باشد. همچنین در صورت تداوم بیشتر روند نزولی، قیمت ممکن است تا سطح ۰.۰۰۵۵ دلاری هم کاهش پیدا کند.

آخرین وضعیت از قیمت نات کوین؛ عامل رشد انفجاری NOT چیست؟

سخن پایانی

نات کوین با به‌کارگیری رویکردهای نوآورانه، بازاریابی هدفمند و بهره‌گیری از فضای مساعد بازار، در مسیر تبدیل شدن به یک انتخاب برتر برای سرمایه‌گذاران است. پیروزی در نظرسنجی مقابل بیت کوین، نشانه‌ای از اعتماد فزاینده کاربران به این ارز دیجیتال است. با ادامه این روند، نات کوین به‌زودی جایگاه خود را به‌عنوان یکی از بازیگران اصلی در دنیای ارزهای دیجیتال تثبیت خواهد کرد.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی همستر کامبت (Hamster Kombat) که به سبک تپ تو ارن (Tap-to-Earn) است، درحال‌حاضر در بین کاربران ارز دیجیتال محبوبیت…

یک تحلیلگر ارز دیجیتال مشهور با نام مستعار کلد بلادد شیلر (Cold Blooded Shiller) و نام کاربری ColdBloodShill در شبکه اجتماعی…

در هفته پیش رو شاهد آزادسازی (آنلاک) حجم قابل توجهی از توکن‌های قفل شده پنج پروژه ارز دیجیتال خواهیم بود….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب