Scroll Top
نات کوین چیست؟ میم کوین داغ و مجانی تلگرام

نات کوین چیست؟ میم کوین داغ و مجانی تلگرام

طی روزهای گذشته پروژه جدیدی به نام نات کوین (Notcoin) در پیام‌رسان تلگرام راه‌اندازی شده که در مدت زمانی کم، سروصدای زیادی به پا کرده است و در حال حاضر میلیون‌ها کاربر دارد.

در این مطلب به این سؤالات پاسخ می‌دهیم که نات کوین چیست و چگونه کار می‌کند، آیا پروژه معتبری است، خرید و فروش آن به چه شکل انجام می‌شود و چگونه می‌توان نات کوین‌ها بیشتری دریافت کرد.

نات کوین چیست؟

نات کوین (Notcoin) یک میم کوین بدون نماد مبتنی بر تلگرام و بر بستر شبکه بلاکچینی تون (Ton یا The Open Network) است. این ارز دیجیتال، طبق توضیحات تیم پروژه خود، قابل ماین است و می‌توان تنها با کلیک یا لمس‌کردن صفحه گوشی در ربات تلگرامی notcoin_bot@ نات کوین دریافت کرد.

طراحی ربات تلگرامی نات کوین شبیه به یک بازی است که در آن می‌توانید با نات کوین‌هایی که از طریق لمس صفحه به دست می‌آورید آیتم‌های ویژه‌ای خریداری و سرعت دریافت توکن خود را افزایش دهید. برای مثال آیتمی خریداری کنید که می‌تواند تعداد نات کوین‌های دریافتی در هر لمس صفحه را برای شما دو برابر کند. امکان ساخت تیم (Squad)، دعوت از دوستان (Frens) و انجام تسک‌های مشخصی در این بازی جهت دریافت نات کوین‌های بیشتر وجود دارد. محتوای این تسک‌ها عمدتاً در جهت تبلیغ و معرفی پروژه‌های مبتنی بر بلاکچین تون است.علاوه‌بر این، با توجه به امتیازهایی که هر کاربر کسب می‌کند، سطحی برای او تأیین می‌شود که از برنز شروع شده و در ادامه به نقره‌ای، طلایی، پلاتینیوم و الماس می‌رسد و با همین امتیازهاست که با سایر بازیکنان رقابت می‌کند.

آن طور که از ساختار این بازی پیداست، داشتن نات کوین‌های بیشتر در صفحه اصلی ربات که موجودی شما را نشان می‌دهد، مزیت خاصی جز داشتن توکن برای هزینه در بازی و خرید آیتم‌های جدید ندارد و در واقع چیزی که رتبه کاربر در مقایسه با سایر بازیکنان را تأیین می‌کند، امتیاز (Score) آن کاربر است. امتیاز کاربر هم که نشان می‌دهد هر بازیکن از ابتدا چه تعداد نات کوین ماین کرده است، برخلاف موجودی، با خرج‌کردن نات کوین‌ها برای خرید آیتم‌های جدید کم نمی‌شود.

نکات جالب در مورد Notcoin

  • نات کوین یک وایت پیپر ۹ صفحه‌ای دارد که در آن هیچ چیز نوشته نشده و کاملاً سفید است.
  • اولین پیامی که در ربات نات کوین نمایش داده می‌شود این است: «این ربات چه کاری انجام می‌دهد؟ احتمالاً هیچ چیز».
  • پاول دورف، بنیان‌گذار تلگرام با کانال خود پنجمین تیم بزرگ این بازی را در اختیار دارد.
  • نام و لوگوی نات کوین دقیقاً برعکس تون کوین است (TON-NOT).
  • بسیاری از بازیکنان نات کوین با چند حساب تلگرام در این ربات فعال هستند.

آیا نات کوین معتبر است؟

شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد پروژه نات کوین احتمالاً با تیم توسعه پیام‌رسان تلگرام یا شبکه تون کوین در ارتباط است. برای مثال، پاول دورف (Pavel Durov)، بنیان‌گذار تلگرام با ساخت تیمی ویژه کانال تلگرامی خود از این بازی حمایت کرده است. در انجمن‌های مربوط به توسعه‌دهندگان شبکه تون نیز مرتب درباره این پروژه صحبت می‌شود. علاوه‌بر این، صرافی‌های بزرگی مثل بایننس، OKX،‌ بای بیت و کوکوین از طریق گروه‌ها و کانال‌های رسمی خود در تلگرام، در این بازی تیم تشکیل داده‌اند.

طبق آخرین آمارها هم اکنون بیش از ۳میلیون بازیکن در نات کوین حساب دارند و تعداد کاربران فعال روزانه آن نیز از یک میلیون نفر بیشتر است. این مسئله استقبال خیره‌کننده کاربران، تنها در روزهای ابتدایی شروع به کار این پروژه را نشان می‌دهد.

نات کوین چیست؟ میم کوین داغ تلگرام

تیم انتخاب هم با توجه به استقبال کاربران، اسکواد خود را در نات کوین تشکیل داده است که در صورت علاقه‌مندی به انجام این بازی می‌توانید به آن بپیوندید.

عضویت در اسکواد انتخاب

آیا می‌توان نات کوین را خرید و فروش کرد؟

نات کوین در حال حاضر در هیچ کدام از صرافی‌های ارز دیجیتال خرید و فروش نمی‌شود و برنامه توسعه‌دهندگان آن برای شکل عرضه این توکن در محیطی خارج از بازی، هنوز مشخص نیست. با وجود این، از آنجایی که صرافی‌های بزرگ به‌نوعی از این بازی حمایت کرده‌اند، احتمال لیست‌شدن آن در پلتفرم‌های معاملاتی نام‌آشنا در صورت قطعی‌شدن عرضه توکن روی بلاکچین تون وجود دارد.

قیمت نات کوین چقدر است؟

همان طور که گفته شد، توکن نات کوین هنوز در محیطی خارج از بازی عرضه نشده است و در بازارهای ارز دیجیتال قابل خرید و فروش نیست. بنابراین نمی‌توان قیمتی برای آن تعیین کرد.

چگونه نات کوین‌های بیشتری بگیریم؟

همان طور که گفته شد، با روش‌های مثل دعوت از دوستان، پیوستن به تیم‌ها و انجام تسک‌هایی که در خود ربات بازی توضیح داده شده است، می‌توان نات کوین دریافت کرد. با این حال، روند اصلی این بازی مبتنی بر لمس صفحه در دفعات متعدد است که می‌تواند خسته‌کننده باشد.

یک روش میان‌بر که برخی از بازیکنان نات کوین از آن استفاده می‌کنند، نصب اپلیکیشن‌های کلیک خودکار مثل Auto Clicker – Automatic tap است. این اپلیکیشن کار کلیک‌کردن در بازی را به جای شما و با سرعتی بسیار بیشتر انجام می‌دهد.

سؤالات متداول

آیا می‌شود نات کوین خرید؟

نات کوین در حال حاضر قابل خرید و فروش نیست، اما می‌توان با انجام این بازی در تلگرام نات کوین دریافت کرد.

نات کوین توکن دارد؟

نات کوین در حال حاضر توکنی درون ربات تلگرامی این بازی است و مثل ارزهای دیجیتال رایج روی شبکه‌های بلاکچینی عرضه نشده است.

آیا نات کوین برای تلگرام است؟

شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد این پروژه ارتباط نزدیکی با توسعه‌دهندگان تلگرام دارد، اما این که لزوماً خود تلگرام آن را ساخته باشد قابل‌تأیید نیست.

قیمت نات کوین چقدر است؟

نات کوین هم‌اکنون در شبکه‌های بلاکچینی و صرافی‌ها عرضه نشده است و بنابراین نمی‌توان برای آن قیمت مشخص کرد.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

کد مورس همستر امروز ۲۲ تیر، کلمه NODES است. برای وارد کردن آن طبق راهنمای زیر عمل کنید. NODESN =…

کد مورس همستر امروز ۲۱ تیر، کلمه WHALE است. برای وارد کردن آن طبق راهنمای زیر عمل کنید. WHALE W:…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب