Scroll Top
آموزش فروش نات کوین (آخرین آپدیت)

آموزش فروش نات کوین (آخرین آپدیت)

برای فروش نات کوین آماده هستید؟ توکن نات کوین (NOT) بالاخره آمد و معاملات آن در صرافی‌ها از روز ۱۶ مه (۲۷ اردیبهشت) آغاز می‌شود. اگر می‌خواهید نات کوین‌های خود را بلافاصله پس از آغاز معاملات بفروشید، این مقاله راهنمای شماست.

آماده‌شدن برای فروش نات کوین

فراموش نکنید که تنها مرجع برای برداشت نات کوین و اطلاع‌رسانی‌های رسمی، ربات رسمی (@notcoin_bot) و کانال تلگرام نات کوین است و احتمالاً تا روز ۲۷ اردیبهشت که نات کوین در صرافی‌ها لیست می‌شود، مشخص خواهد شد که دقیقاً چطور می‌شود نات کوین‌های استخراج‌شده را از ربات برداشت و منتقل کرد.

اما ازآنجاکه توکن نات کوین روی شبکه تون کوین ایجاد شده است، می‌شود حدس زد که فرایند کار چگونه خواهد بود. برای آماده‌شدن در فروش نات کوین ، می‌توانید گام‌های زیر را طی کنید:

۱. کیف پول تون کوین نصب کنید

برای شروع کار یک کیف پول تون کوین روی گوشی یا کامپیوتر شخصی خود نصب کنید؛ چراکه برای برداشت نات کوین‌های خود به کیف پول تون کوین نیاز دارید. کیف پول خوب برای تون کوین کم نیست؛ اما یکی از بهترین گزینه‌ها، کیف پول تون‌ کیپر (TonKeeper) است.

آموزش فروش نات کوین (آخرین آپدیت)
لوگوی کیف پول TonKeeper

تون کیپر، یک کیف پول غیرامانی و امن برای ذخیره‌سازی، ارسال و دریافت رمزارز تون کوین و سایر توکن‌های مبتنی بر بلاک چین TON است. این کیف پول توسط بنیاد تون توسعه یافته و به طور رسمی توسط تلگرام پشتیبانی می‌شود. برای دانلود این کیف پول می‌توانید به سایت tonkeeper.com مراجعه کنید.

استفاده از کیف پول رسمی تلگرام با توجه به تحریم‌ها برای کاربران ایرانی توصیه نمی‌شود.

۲. مقداری تون کوین برای کارمزدها نیاز است

برای اینکه بتوانید نات کوین‌های خود را برداشت یا منتقل کنید، ازآنجاکه نات کوین روی شبکه تون کوین پیاده‌سازی می‌شود، به مقدار کمی تون کوین نیاز دارید تا جابه‌جایی را انجام دهید.

با توجه به کارمزدهای پایین شبکه تون کوین، به کمتر ازمعادل یک دلار ارز دیجیتال تون کوین (TON) نیاز دارید.

برای خرید تون کوین، هم از صرافی‌های ایرانی و هم از صرافی‌‌های خارجی می‌توانید استفاده کنید.

برای خرید سریع تون کوین می‌توانید از ویجت انتخاب هم استفاده کنید: خرید تون کوین

آموزش فروش نات کوین (آخرین آپدیت)
صفحه خرید تون کوین در وب‌سایت انتخاب

پس از خرید تون کوین از صرافی، حتماً آن را روی شبکه تون به کیف پولی که ساخته‌اید برداشت کنید.

۳. اتصال ربات نات کوین به کیف پول تون کوین برای برداشت نات کوین (هنوز قطعی نیست)

طبق آنچه که در جریان فروش ووچرهای نات کوین دیدیم، احتمالاً تا روز ۲۷ اردیبهشت که نات کوین در صرافی‌ها لیست می‌شود، ربات نات کوین امکانی را فراهم کند که کاربران بتوانند کیف پول تون کوین خود را به ربات متصل کنند و برداشت خود را انجام دهند. البته این هنوز مشخص نیست و طی روزهای آینده معلوم می‌شود که دقیقاً برداشت نات کوین‌ها به چه شکل خواهد بود.

۴. انتقال نات کوین به صرافی‌های ارز دیجیتال و فروش

توکن نات کوین روز ۲۷ اردیبهشت در دو صرافی OKX و Bybit لیست می‌شود و احتمالاً خیلی سریع و در کمتر از یک ساعت وارد سایر صرافی‌های ارز دیجیتال خواهد شد.

صرافی ایرانی اوکی اکسچنج هم بلافاصله و همزمان با OKX از معاملات نات کوین پشتیبانی خواهد کرد.

در روز لیست می‌توانید نات کوین‌های خود را به صرافی‌های ارز دیجیتالی که از نات کوین پشتیبانی می‌کنند، منتقل کنید و از طریق آن‌ها به فروش برسانید.

برای انتقال نات کوین فقط کافی است که از بخش واریز (Deposit) صرافی، آدرس دریافت کنید و از طریق کیف پول تون کوین خود، توکن‌های نات را به آدرس صرافی ارسال (Send) کنید.

این مقاله به‌محض رسیدن آپدیت جدید از نات کوین و صرافی‌ها به‌روز می‌شود.

سوالات متداول

قیمت نات کوین در زمان لیست چقدر خواهد بود؟

قیمت دقیق نات کوین تا روز لیست‌شدن در صرافی‌ها مشخص نیست؛ اما در زمان نگارش این مقاله، در سایت getgems.io که بازار پیش‌فروش نات کوین در آن برگزار می‌شود، هر ۱۰هزار نات کوین، حدود ۷۷ دلار معامله می‌شود.

چرا نات کوین‌هایم در ربات کم شده است؟

اگر چند میلیون نات کوین داشته‌اید و اکنون در ربات تعداد آن به چند هزار واحد رسیده است، جای نگرانی ندارد. در روز ۱۲ آوریل (۲۴ فروردین)، پروژه نات کوین مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های تحول‌آفرین را در چارچوب فاز سوم توسعه خود اعلام کرد. در صدر این تغییرات، کاهش ۳ رقم از ارزش توکن‌ها، کوپن‌ها و ارزهای درون‌بازی قرار دارد. به‌عنوان مثال، ۱۰ میلیون نات کوین معادل ۱۰,۰۰۰ توکن NOT شده‌ است و ۸۰ تریلیون سکه درون‌بازی به ۸۰ میلیارد توکن NOT تبدیل شده است.

آیا ممکن است ایرانی‌ها در برداشت نات کوین تحریم شوند؟

احتمال آن خیلی کم است؛ اما تا روز لیست‌شدن نات کوین در صرافی‌ها هیچ‌چیز بعید نیست. باید منتظر بمانیم و ببینیم که برداشت نات کوین‌ها از ربات نات کوین به چه شکل خواهد بود.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

مقایسه تتر با دلار از آن دست مقایسه‌هایی است که بیشتر از اینکه برای کاربران جهانی جذاب باشد، ایرانی‌ها را…

روزانه افراد بیشتری نسبت به گذشته به استفاده از شبکه‌های همتا به همتا (P2P) روی می‌آورند. در یک شبکهٔ همتا…

در عصر مدرن، هرروز پروژه‌ها و نوآوری‌های جدیدی به صنعت ارزهای دیجیتال وارد شده که هر کدام از آنها به…

اگر شما هم از طرفداران میم کوین‌ها هستید یا در ماه‌های اخیر به‌دنبال فرصت‌های معاملاتی کوتاه‌مدت گشتید، حتماً راجع‌به ارز…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب