Scroll Top
ابوظبی: نهادهای قانون‌گذاری خدمات مالی در حال تنظیم مقرراتی برای ارز دیجیتال و ICO هستند

ابوظبی: نهادهای قانون‌گذاری خدمات مالی در حال تنظیم مقرراتی برای ارز دیجیتال و ICO هستند

بر اساس یک اعلامیه رسمی که یکشنبه ۱۱ فوریه منتشر شد، اداره تنظیم مقررات خدمات مالی (FSRA) بازار جهانی ابوظبی (ADGM) آماده تنظیم مقرراتی برای ارز دیجیتال، ICOها و مبادلات ارز دیجیتال است.

بر اساس این اعلامیه، FSRA تمایل دارد در راستای تنظیم این مقررات با مؤسسات واجدشرایط و افرادی که در صنعت ارز دیجیتال فعالیت می‌کنند، همکاری کند. نهاد تنظیم مقررات مالی برای انتشار این مقررات زمان مشخصی را تعیین نکرد.

FSRA پیش از این در ۹ اکتبر ۲۰۱۷ درباره خطرات و ریسک‌های ICOها و ارزهای دیجیتال هشدار داده بود. در آن زمان، نهاد تنظیم مقررات مالی در حال بررسی مجموعه قوانین ارز دیجیتال بود.

در این اعلامیه ADGM تقاضای جهانی ارزهای دیجیتال را تأیید و بیان می‌کند:

با اینکه ارزهای مجازی پول قانونی به شمار نمی‌روند، اما به عنوان واسطه‌ای برای مبادلات کالاها و خدمات منافع زیادی در سطح جهانی ایجاد می‌کنند.

در تاریخ ۴ فوریه ۲۰۱۸، سازمان بورس کالا و اوراق بهادار امارات متحده عربی خاطرنشان کرد سرمایه‌گذاران باید تمام ریسک‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری در رابطه با امضای دیجیتال را در نظر بگیرند، زیرا هنوز مقرراتی از سوی امارات متحده عربی درباره‌ی این نوع فعالیت به منظور افزایش سرمایه تنظیم نشده است.

منبع: cointelegraph

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

این روزها اخبار مسدود شدن اکسچنجها یا مبادله کنندگان ارزهای دیجیتال در چین سر و صدای زیادی کرده و باعث…

پلتفرم معاملاتی InvestFeed که در نیویورک مستقر است، برای اولین بار پلتفرم سهام خود را پایین آورد و  ارز رمزنگاری‌شده را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب