Scroll Top
بایننس به دنبال حذف چند ارز دیجیتال از صرافی خود

بایننس به دنبال حذف چند ارز دیجیتال از صرافی خود

بر اساس آخرین اطلاعیه‌ی سایت بایننس، این صرافی قصد دارد چهار ارز دیجیتال را از لیست خود حذف کند؛ علت این کار «کیفیت پایین‌تر از استاندارد» از سوی بایننس خوانده شد.

صبح روز سه شنبه ۱۷ مهر، بایننس در سایت خود اطلاعیه‌ای داد که اقدام به حذف بایت‌ کوین (BCN)، چت کوین (CHAT)، آیکونومی (ICN)، ترایگر (TRIG) خواهد کرد. در اطلاعیه‌ی بایننس علت این کار اینگونه شرح داده شده است:

به منظور حفاظت از کاربران ما، تیم بایننس بررسی‌های مختلف را برای ارزهای دیجیتال که در پلتفرم ما وجود دارد خواهد پرداخت تا از دارایی‌های دیجیتال کاربران محافظت به عمل آید. در صورتی که یک توکن یا کوین کیفیت پایین‌تر از استاندارد را داشته باشد به بررسی‌های بیشتر نیاز خواهد داشت و امکان حدف آن از این صرافی وجود خواهد داشت.

بایننس به دنبال حذف چند ارز دیجیتال از صرافی خود

همچنین این صرافی فاکتور‌هایی را برای حذف این ارزها منتشر کرد که این فاکتورها به شرح زیر است:

  • تعهد تیم به پروژه‌ی ارز مورد نظر
  • کیفیت و سطح توسعه
  •  ثبات هوشمندی شبکه / قرارداد
  • سطح ارتباط و فعالیت عموم
  • پاسخگویی به سوالات متفاوت تیم ما
  • شواهدی از رفتار فریبکارانه و غیراخلاقی
  • کمک به پایداری دنیای ارزهای دیجیتال

همچنین بایننس تاریخ ضرب‌الاجل برای این ارزها تعیین کرده است که از تاریخ ۲۱ مهر ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران، این ارزها از مبادلات و ترید حذف خواهند شد و کاربران تا ۲۱ آبان فرصت برای خروج این ارزها دارند.

بر اساس قیمت لحظه‌ای سایت انتخاب پس از اعلام این اطلاعیه از سوی بایننس این ارز‌ها افت قیمت ۱۰ تا ۲۰ درصدی را تجربه کردند.

در ادامه‌ی اطلاعیه‌ی بایننس آمده است:

به سمت جلو، ما همچنان متعهد به حفاظت از دارایی‌های کاربران بایننس هستیم و همچنان به انجام بررسی‌های  مختلف کوین‌‌ها و توکن‌‌های مختلف خواهیم پرداخت.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

این روزها اخبار مسدود شدن اکسچنجها یا مبادله کنندگان ارزهای دیجیتال در چین سر و صدای زیادی کرده و باعث…

پلتفرم معاملاتی InvestFeed که در نیویورک مستقر است، برای اولین بار پلتفرم سهام خود را پایین آورد و  ارز رمزنگاری‌شده را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب