Scroll Top
تحقیق شرکت مطرح آمریکایی: ارزهای دیجیتال می‌توانند دنیای دیجیتال را زیر و رو کنند

تحقیق شرکت مطرح آمریکایی: ارزهای دیجیتال می‌توانند دنیای دیجیتال را زیر و رو کنند

بر اساس گزارش بلومبرگ در تاریخ ۱۸ فوریه، شرکت مشاوره کمبریج توصیه کرده است که ارز دیجیتال یک سرمایه‌گذاری درست و مطمئن برای سرمایه‌گذاران نهادی در دراز مدت است.

انجمن کمبریج واقع در بوستون که در زمینه مشاوره در زمینه امور مستمری و موقوفات تخصص دارد، طبق گزارشات با نهادهایی کار می‌کند که مجموعا بالغ بر ۳۰۰ میلیارد دلار خدمات مشاوره داده است و ۳۰ میلیون دلار نیز دارایی تحت مدیریت دارد.

بنا بر گزارش‌ها، در یک یادداشت پژوهشی که دو روز پیش منتشر شد، تحلیل‌گران این شرکت چنین نوشتند:

علی‌رغم چالش‌ها، ما بر این باوریم که برای سرمایه‌گذاران بسیار ارزشمند است که امروز با توجه به چشم‌انداز دراز مدت، سرمایه‌گذاری را آغاز کنند. اگر چه این سرمایه‌گذاری‌ها بسیار ریسک‌پذیر هستند، اما برخی از آن‌ها ممکن است دنیای دیجیتال را زیر و رو کنند.

تحلیل‌گران با ارزیابی رکود بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸ بر این باورند که چشم‌انداز سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال به طور کلی نشان دهنده یک صنعت در حال توسعه است نه یک صنعت بی‌ثبات و متزلزل.

تحقیق شرکت مطرح آمریکایی: ارزهای دیجیتال می‌توانند دنیای دیجیتال را زیر و رو کنند

این گزارش مستند به سرمایه‌گذاران آینده‌نگر توصیه می‌کند که تحقیقات کافی را انجام داده و در این زمینه آموزش‌های لازم را کسب کنند و مسیرهای فرعی سرمایه‌گذاری، از کار کردن با سرمایه‌های غیرنقدی شرکت‌های سرمایه‌گذاری تا انجام مستقیم معاملات در را بررسی و واکاوی کنند.

گزارش اخیر سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال ‏صندوق مدیریت دارایی دیجیتال Grayscale Investments، آشکار کرد که سهم سرمایه ورودی‌اش از سرمایه‌گذاران نهادی در حال افزایش است.

با پیش گرفتن این روند، شرکای سابق گلدمن ساکس (Goldman Sachs)  و بنیان‌گذار بانک تجاری ارز دیجیتال گلکسی دیجیتال مایک نووگراتز (Galaxy Digital Mike Novogratz) اخیرا پیش‌بینی کرده‌اند که صنعت ارز دیجیتال آماده پذیرش تغییر ساختاری از حالت فردی به نهادی است.

همان‌طور که گزارش شده است، کمک هزینه مالی ۳۰ میلیارد دلاری دانشگاه معتبر آمریکایی ییل که توسط سرمایه‌گذار سخت‌کوش و مصمم، دیوید اف سوانسن (David F. Swensen) مدیریت می‌شود؛ همان کسی است که به جمع‌آوری ۴۰۰ میلیون دلار برای یک صندوق جدید مرتبط به ارز دیجیتال در ماه اکتبر کمک کرد.

 

منبع: cointelegraph

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

این روزها اخبار مسدود شدن اکسچنجها یا مبادله کنندگان ارزهای دیجیتال در چین سر و صدای زیادی کرده و باعث…

پلتفرم معاملاتی InvestFeed که در نیویورک مستقر است، برای اولین بار پلتفرم سهام خود را پایین آورد و  ارز رمزنگاری‌شده را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب