Scroll Top
تحلیل قیمت میم کوین ها؛ قیمت پپه، بونک و گیم استاپ به کدام سمت می‌رود؟

تحلیل قیمت میم کوین ها؛ قیمت پپه، بونک و گیم استاپ به کدام سمت می‌رود؟

میم کوین‌ها در ماه ژوئن رشد چشمگیری را تجربه کرده‌اند. تعدادی از میم کوین‌های محبوب با جلب توجه قابل‌ملاحظه خریداران، افزایش قیمت‌های عمده‌ای را شاهد بوده‌اند. یکی از رویدادهای قابل‌توجه، بازگشت کیت گیل (Keith Gill)، معروف به رورینگ کیتی (Roaring Kitty) بود که موجب جهش قیمت میم کوین گیم استاپ (GME) شد. علاوه بر این، هفته گذشته نوسانات چشمگیری در قیمت کوین‌های پپه (PEPE) و بونک (BONK) رخ داد که احتمال افزایش بیشتر قیمت در هفته پیش رو را نشان می‌دهد.

هفته گذشته، میم کوین GME که بر بستر بلاک چین سولانا فعالیت می‌کند، رشد غیرمنتظره‌ای را تجربه کرد. این افزایش، دورنمای صعودی را برای قیمت‌های پپه و بونک ترسیم کرد. در نتیجه، تحلیلگران پیش‌بینی‌های خود را برای بازار میم کوین در هفته پیش رو بازنگری کردند. در این مطلب تحلیل وب‌سایت کوین پدیا (CoinPedia) از این میم کوین‌های محبوب و پرسروصدا را بررسی می‌کنیم.

تحلیل قیمت پپه (PEPE)

قیمت پپه در چند روز گذشته نوسانات شدیدی را تجربه کرد. بهای این میم کوین با مقاومت قدرتمند محدوده ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار مواجه شد و به سمت کف ۰.۰۰۰۰۱۱۶ دلار سوق پیدا کرد. با این حال، خریداران از آن سطح حمایت کردند. در زمان تنظیم این گزارش، قیمت در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۲ دلاری در نوسان است که کاهش چشمگیری نسبت به شبانه روز گذشته را نشان می‌دهد.

خریداران به دنبال حفظ روند خود و بردن قیمت به بالای خط مقاومت نزولی هستند. اگرچه سطح ۰.۰۰۰۰۱۶ دلار می‌تواند یک چالش باشد، اما انتظار می‌رود عبور از آن میسر گردد. پس از این اتفاق، بهای خرید پپه می‌تواند هدف حرکت به سمت سطح مقاومت قدرتمند ۰.۰۰۰۰۱۷۳ دلار را داشته باشد.

از سوی دیگر، اگر فروشندگان قصد متوقف کردن این حرکت صعودی را داشته باشند، باید به سرعت قیمت را به زیر میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه در ۰.۰۰۰۰۱۱۲ دلار برسانند. پس از آن، این میم کوین می‌تواند تا ۰.۰۰۰۰۰۸۸۹ دلار و حتی پایین‌تر تا سطح حمایت مهم ۰.۰۰۰۰۰۷۷۲ دلار کاهش یابد.

بیشتر بدانید: برای مشاهده تحلیل‌های بیشتر از پپه روی این لینک کلیک کنید

تحلیل قیمت بونک (BONK)

قیمت بونک نزدیک به میانگین متحرک‌های خود باقی مانده است که نشان‌دهنده فعالیت کم معامله‌گران است. بونک سطح ۰.۰۰۰۰۳۳ دلار را به شدت رد کرد و به زیر کانال‌های فیبوناچی فوری سقوط کرد. این امر منجر به تثبیت قیمت در حدود ۰.۰۰۰۰۲۸ دلار شد. در زمان نگارش، قیمت بونک در محدوده ۰.۰۰۰۰۲۸ دلار معامله می‌شود.

میانگین متحرک‌های نزولی و شاخص قدرت نسبی (RSI) در سطح میانی، احتمال ادامه روند نزولی قیمت این میم کوین را نشان می‌دهند. شکست و بسته شدن قیمت در بالای تثبیت فعلی می‌تواند نشانه‌ای از بازگشت صعودی قیمت باشد. در این صورت، احتمالاً بهای خرید بونک به سمت سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۳۶۹ دلار حرکت خواهد کرد. فشار خرید بیشتر ممکن است قیمت را به ۰.۰۰۰۰۴۸ دلار برساند.

در سناریو نزولی نیز، سقوط به زیر خط حمایت ۰.۰۰۰۰۲۴ دلار می‌تواند الگوی صعودی را نقض کند. در این حالت، احتمالاً بهای بونک به سمت سطح حمایت ۰.۰۰۰۰۱۷ دلار هدایت خواهد شد.

تحلیل قیمت  گیم استاپ (GME)

قیمت گیم استاپ بهبود چشمگیری داشته است و از کف قیمتی ۰.۰۱۳ دلار به سمت ۰.۰۱۸ دلار جهش کرده است. با این حال، فروشندگان همچنان از افزایش قیمت بالاتر از خطوط مقاومت جلوگیری می‌کنند که شتاب خرید را کند کرده است. با این حال، بهای خرید GME در شبانه روز گذشته به شکل قابل توجهی افزایش یافته است.

میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA20) افزایش اندکی را در سطح ۰.۰۱۶ دلار نشان می‌دهد. همچنین، شاخص قدرت نسبی بالاتر از خط میانی در نوسان است که نشانگر غلبه فشار خرید است. اگر قیمت GME بتواند از موقعیت فعلی خود جهش داشته باشد، ممکن است به سمت ۰.۰۳۲ دلار حرکت کند و حتی بالاترین قیمت تاریخی خود را ثبت کند.

تحلیل قیمت میم کوین ها؛ قیمت پپه، بونک و گیم استاپ به کدام سمت می‌رود؟

اما اگر فروشندگان در بازار قیمت را به زیر سطح حمایت ۰.۰۱۲ دلاری بکشانند، ممکن است GME به عقب رانده شود. در این صورت، حمایت اصلی ۰.۰۰۸ دلار برای سنجش قدرت خریداران آزمایش خواهد شد.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی همستر کامبت (Hamster Kombat) که به سبک تپ تو ارن (Tap-to-Earn) است، درحال‌حاضر در بین کاربران ارز دیجیتال محبوبیت…

یک تحلیلگر ارز دیجیتال مشهور با نام مستعار کلد بلادد شیلر (Cold Blooded Shiller) و نام کاربری ColdBloodShill در شبکه اجتماعی…

در هفته پیش رو شاهد آزادسازی (آنلاک) حجم قابل توجهی از توکن‌های قفل شده پنج پروژه ارز دیجیتال خواهیم بود….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب