Scroll Top
راه‌اندازی پلتفرم مدیریت پسماند مبتنی بر بلاک چین در امارات

راه‌اندازی پلتفرم مدیریت پسماند مبتنی بر بلاک چین در امارات

به گزارش روز ۱۷ام فوریه (۲۸ام بهمن) خبرگزاری امارات (WAM)، خبرگزاری رسمی این کشور، پورتال صدور مجوز ضایعات مبتنی بر بلاک چین، در شارجه راه‌اندازی خواهد شد.

پورتال صدور مجوز ضایعات مبتنی بر بلاک چین، به طور مشترک توسط شرکت زیست‌محیطی، بازیافت و مدیریت پسماند بيئة (Bee’ah) و اداره‌ی منطقه آزاد الحمریه (یکی از شهرهای منطقه آزاد شارجه) توسعه داده خواهد شد.

بنا بر گزارش این خبرگزاری، این پلتفرم، هزینه‌های ناشی از صدور مجوز را برای مشتریانی که از طریق اداره‌ی منطقه آزاد الحمریه اقدام به دریافت مجوز می‌کنند و همچنین زمان صدور مجوز را از چند روز به چند ساعت کاهش می‌دهد.

همچنین طبق بیانیه‌های اعلام‌شده، تمامی تراکنش‌ها کاملاً امن هستند و اساساً عاری از هرگونه اشتباه و تقلب از سوی انسان‌ها خواهند بود.

راه‌اندازی پلتفرم مدیریت پسماند مبتنی بر بلاک چین در امارات

خالد الحريمل (Khaled Al Huraimel)، مدیرعامل شرکت بيئة، اذعان داشت که انتظار دارد این فناوری نه تنها انجام عملیات یکپارچه را تسهیل کند بلکه سبب افزایش اعتماد میان مشتریان و متصدیان شود.

طبق گزارش خبرگزاری کوین تلگراف در ماه دسامبر سال گذشته، بانک مرکزی امارات متحده عربی با مقامات پولی عربستان سعودی جهت صدور ارز دیجیتال موردقبول در تراکنش‌های برون‌مرزی بین این دو کشور همکاری کرده است. به گفته‌ی این سایت خبری، این ماه، شش بانک تجاری واقع در این کشورها، به این پروژه پیوستند.

در ماه دسامبر سال گذشته، چنین اعلام شد که به گفته‌ی برخی از کارشناسان، امارات متحده عربی، پیروی قوانین جدید و امیدوارکننده‌ی ارزهای دیجیتال، به دنبال قرار گرفتن در فهرست پیشتازان حوزه‌ی تجارت با بلاک چین در سال ۲۰۱۹ است.

منبع: cointelegraph

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

این روزها اخبار مسدود شدن اکسچنجها یا مبادله کنندگان ارزهای دیجیتال در چین سر و صدای زیادی کرده و باعث…

پلتفرم معاملاتی InvestFeed که در نیویورک مستقر است، برای اولین بار پلتفرم سهام خود را پایین آورد و  ارز رمزنگاری‌شده را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب