Scroll Top
راهنمای رمزنگاری روزانه همستر کامبت: یک میلیون سکه رایگان!

راهنمای رمزنگاری روزانه همستر کامبت: یک میلیون سکه رایگان!

به‌تازگی راه جدیدی برای جمع کردن سکه‌های رایگان در بازی همستر کامبت (Hamster Kombat) اضافه شده است. در ادامه نحوه دریافت سکه از این روش و محل پیدا کردن آخرین کد را به شما توضیح می‌دهیم.

اگر شما هم در حال بازی همستر کامبت در پیامرسان تلگرام هستید، قطعا به دنبال این هستید که تا قبل از راه‌اندازی توکن آن روی شبکه تون (TON)، تا جایی که امکانش وجود دارد، سکه‌های بیشتری درون بازی جمع کنید. در کنار روش‌هایی که پیش از این برای جمع‌آوری سکه وجود داشت، اکنون راه جدیدی وجود دارد که می‌تواند هر روز یک میلیون سکه رایگان را برای شما به همراه داشته باشد.

رمزنگاری روزانه یک قابلیت جدید است که به شما اجازه می‌دهد تا هر روز یک عبارت مشخص را با استفاده از کد مورس تایپ کنید و بلافاصله یک میلیون سکه رایگان درون بازی دریافت کنید. به همین سادگی، البته باید ببینیم که آیا بازی در آینده برای انتقال پیام روزانه به بازیکنان، راه پیچیده‌تری را در پیش خواهد گرفت یا خیر.

در ادامه نحوه وارد کردن کد رمزنگاری روزانه برای به دست آوردن سکه‌های رایگان و محل پیدا کردنش را توضیح می‌دهیم.

رمزنگاری روزانه چیست؟

رمزنگاری روزانه که در تاریخ ۵ ژوئن معرفی شد، به بازیکنان فعال همستر کامبت، روزانه ۱ میلیون توکن رایگان هدیه می‌دهد. این قابلیت از طریق یک پست در کانال تلگرام رسمی بازی و همچنین نمایش یک رشته کد مورس در صفحه بارگذاری مینی‌اپلیکیشن تلگرام معرفی شد.

با این‌حال، یک روش ورودی خاص برای این کد وجود دارد، پس در ادامه به نکاتی که باید بدانید اشاره می‌کنیم.

برای شروع، در صفحه اصلی بازی، سه بار روی کادر Earn per tap ضربه بزنید. این کار باعث قرمز شدن پس‌زمینه آیکن همستر شما و نمایش کادر Daily Cipher زیر نوار درآمدتان می‌شود. حالا برای وارد کردن کد آماده هستید.

B: -…

T:

C: -.-.

در صفحه کد مورس برای زدن هر – باید روی صفحه نگه دارید و برای زدن هر . یک بار روی صفحه بزنید. به‌طور مثال برای زدن B باید یک بار روی صفحه نگه دارید و سپس ۳ بار روی صفحه بزنید. برای زدن T روی صفحه نگه دارید. برای C نیز صفحه را نگه دارید و سپس یک روی روی آن بزنید، این کار را یک بار دیگر نیز تکرار کنید.

همستر کامبت (Hamster Kombat)

هر حرف پس از وارد شدن صحیح روی صفحه نمایش داده می‌شود، بنابراین متوجه می شوید که آیا کد را به درستی وارد کرده‌اید یا نه. ما چند بار تلاش کردیم تا ریتم را به درستی اجرا کنیم، اما در نهایت توانستیم BTC را با کد مورس وارد کنیم و سکه‌های رایگان را دریافت کنیم. به همین سادگی!

چطور رمزنگاری روزانه را پیدا کنیم؟

براساس یک ویدیوی رسمی در یوتیوب که در آن همستر کامبت BTC را به‌عنوان کد اول معرفی کرد، به‌نظر می‌رسد رمزنگاری روزانه هر روز ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران ریست می‌شود.

با این‌حال، ظاهرا بعضی از افراد حتی قبل از انتشار ویدیو این موضوع را فهمیده بودند، چه از طریق آزمون و خطا و چه شاید از طریق سرنخ‌هایی که در جای دیگری به اشتراک گذاشته شده بودند. درحال‌حاضر، دلیل این موضوع مشخص نیست و از آن جایی که هنوز کد مورس دوم فعال نشده است، نمی‌دانیم که آیا همستر کامبت به‌طور آشکار کدهای آینده را به اشتراک می‌گذارد یا نه.

درحال‌حاضر، به احتمال زیاد می تونید با جستجو در شبکه‌های اجتماعی مثل ایکس یا تیک‌تاک، رمزنگاری روزانه رو پیدا کنید. در ادامه و با انتشار اطلاعات بیشتر ما نحوه پیدا کردن رمزنگاری روزانه و وارد کردن آن در بازی همستر کامبت را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی همستر کامبت (Hamster Kombat) که به سبک تپ تو ارن (Tap-to-Earn) است، درحال‌حاضر در بین کاربران ارز دیجیتال محبوبیت…

یک تحلیلگر ارز دیجیتال مشهور با نام مستعار کلد بلادد شیلر (Cold Blooded Shiller) و نام کاربری ColdBloodShill در شبکه اجتماعی…

در هفته پیش رو شاهد آزادسازی (آنلاک) حجم قابل توجهی از توکن‌های قفل شده پنج پروژه ارز دیجیتال خواهیم بود….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب