Scroll Top
رپر مطرح جهان، شهری با ارز دیجیتال خودش خواهد ساخت!

رپر مطرح جهان، شهری با ارز دیجیتال خودش خواهد ساخت!

اِیکان خواننده، آهنگساز و تهیه‌کننده هیپ هاپ و آر اند بی سنگالی-آمریکایی است. وی تاکنون موفق به دریافت چند جایزه پلاتینیوم شده است. این رپر معرف به تازگی از پروژه جدیدی رونمایی کرده: او می خواهد ناجی آفریقا باشد!

اِیکان برنامه دارد نسخه خودش از شهر آینده را به دنیا عرضه کند.

این هنرمند پیش از این نامزد دریافت جایزه گرمی شده و امروز قصد ساخت یک (شهر آینده) را در سنگال دارد. طبق گفته های او، قرار است اقتصاد این شهر بر پایه یک ارز دیجیتال به نام خودش باشد!

رپر مطرح جهان، شهری با ارز دیجیتال خودش خواهد ساخت!

سنگال

وی برای اولین بار در یکی از فستیوال های کن و در نشست Branding Africa (حول موضوع بلاک چین، کارآفرینی و قدرت بخشی به آینده) از پروژه این شهر سخن گفته است.

او می گوید که ارز دیجیتال AKoin از امنیت بالایی برخوردار خواهد بود و می تواند به شیوه های مختلفی ناجی آفریقا باشد.

این ارز دیجیتال مبتنی بر یک اپلیکیشن موبایل خواهد بود. به گفته ایکان، شهروندان آفریقا می توانند این ارز دیجیتال را در اهداف مختلفی به کار ببندند، و با کناره گیری از سلطه طلبی های دولت پیشرفت کنند.

رپر مطرح جهان، شهری با ارز دیجیتال خودش خواهد ساخت!

لوگوی ارز دیجیتال مدنظر اِیکان

در وب سایت رسمی این رپر معروف، اعلام شده که بنابر دستور رییس جمعور سنگال ۲۰۰۰ هکتار زمین به احداث این پروژه اختصاص داده شده است.

در وب سایت ایکان نام «واکاندای واقعی» به این پروژه نسبت داده شده است. واکاندا یک کشور تخیلی در کمیک بوک های ماروِل است که در قاره آفریقا قرار دارد و در فیلم Black Panther به آن پرداخته شده است. در این فیلم تصویر واکاندا با ترکیبی از دره های سرسبز و کوهستان های زیبایی نشان داده شده که رودخانه از آن ها می گذرد و این تصویر به نوعی با تکنولوژی آمیخته شده: نمایی از آسمان خراش ها و برج های بلند، به همراه آزمایشگاه های علمی پیشرفته.

رپر مطرح جهان، شهری با ارز دیجیتال خودش خواهد ساخت!

اِیکان متولد میسوری و در اصل سنگال تبار است و بیشتر دوران کودکی خود را در آنجا سپری کرده است – او آینده خوبی را برای شهر و ارز دیجیتال منحصر به فرد خود می بینید. او می گوید که در آینده برندها، کسب و کارها، و اشخاص معروف و با تجربه ای با او همکاری خواهند کرد.
این شهر فاصله زیادی با پایتخت سنگال نخواهد داشت و در آن مجتمع های مسکونی، مراکز تفریحی، ورزشی و آموزشی بسیاری ساخته خواهد شد؛ از جمله خانه، فروشگاه، پارک، دانشگاه، مدرسه، و استادیوم ورزشی.

اما اِیکان می گوید که فقط ایده این پروژه از اوست و این ایده را حرفه ای ها پیاده خواهند کرد:

من فقط آینده این شهر را تجسم کرده ام، این پروژه به دست حرفه ای ها به حقیقت خواهد پیوست.

ایکان ایده های دیگر خود را نیز بازگو کرده است! او می خواهد کاندیدای ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ بشود.

منبع: news.sky

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

این روزها اخبار مسدود شدن اکسچنجها یا مبادله کنندگان ارزهای دیجیتال در چین سر و صدای زیادی کرده و باعث…

پلتفرم معاملاتی InvestFeed که در نیویورک مستقر است، برای اولین بار پلتفرم سهام خود را پایین آورد و  ارز رمزنگاری‌شده را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب