Scroll Top
مرورگر اپرا سرویس خرید ارز دیجیتال را به کیف پول اندروید خود اضافه می‌کند

مرورگر اپرا سرویس خرید ارز دیجیتال را به کیف پول اندروید خود اضافه می‌کند

شرکت اپرا در روز چهارشنبه، ۱۷ام بهمن ماه اعلام کرد که کاربران هم‌اکنون می‌توانند به طور مستقیم با استفاده از کیف پول این مرورگر، اتر خریداری کنند.

اپرا همچنین گفته است که با همکاری صرافی سوئدی مبادلات بیت کوین سافلو (Safello)، برای این سرویس جدید خود امکان تبادل پول نقد با ارز دیجیتال را فراهم کرده است.

این سرویس قابلیت پرداخت با کارت‌های اعتباری و نقدی (debit) را به همراه شبکه‌های پرداختی مورد اعتماد از جمله سیستم پرداخت با موبایل سوئیش (swish) در سوئد، فراهم کرده است. هرچند، در زمان راه‌اندازی این سرویس، خرید اتر تنها در کشورهای سوئد، نروژ و دانمارک امکان‌پذیر خواهد بود.

سافلو که توسط نهاد نظارتی مالی سوئد به ثبت رسیده است، افراد کشورهای مذکور را که قصد خرید دارند، از طریق شناسه‌ی بانکی و NemID (یا شناسه‌ی آسان که راه‌حلی معمول برای ورود به سیستم بانک‌های اینترنتی دانمارک است) تائید هویت می‌کند. بنا بر گفته‌های اپرا، خرید ارزهای دیجیتال کمتر از ۱ دقیقه زمان خواهد برد.

مرورگر اپرا سرویس خرید ارز دیجیتال را به کیف پول اندروید خود اضافه می‌کند

چارلز هَمِل (Charles Hamel)، مدیر محصولات ارزهای دیجیتال اپرا، گفت:

ما معتقدم که گام مهم بعدی برای ارزهای دیجیتال استفاده از آن‌ها و همچنین بهره‌گیری از آن‌ها برای گسترش پذیرش در میان مشتریان خواهد بود. باید خرید و استفاده از ارزهای دیجیتال آسان باشد.

علاوه بر آن، طبق اعلامیه‌های منتشرشده، کاربران در سوئد، از صرافی سافلو برای مدت محدودی ۲.۵ درصد تخفیف دریافت می‌کنند. این در حالی است که کاربران کشورهای نروژ و دانمارک، از ۵ درصد تخفیف برخوردار خواهند شد. اپرا، ماه دسامبر سال گذشته، مرورگر اندرویدی «Web ۳-ready» خود را راه‌اندازی کرد. این محصول با استفاده از استاندارد ERC-20 از اتر و توکن‌های دیگر پشتیبانی می‌کند.

همچنین، از توکن‌های کلکسیونی (استاندار ERC-721)، مانند کریپتو کیتیز (CryptoKitties) و همچنین برنامه‌های غیرمتمرکز بر پایه‌ی اتریوم یا همان dappها که از طریق کیف پول قابل‌دسترسی هستند، نیز پشتیبانی می‌شود.

منبع: coindesk

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

این روزها اخبار مسدود شدن اکسچنجها یا مبادله کنندگان ارزهای دیجیتال در چین سر و صدای زیادی کرده و باعث…

پلتفرم معاملاتی InvestFeed که در نیویورک مستقر است، برای اولین بار پلتفرم سهام خود را پایین آورد و  ارز رمزنگاری‌شده را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب