Scroll Top
بهترین سایت های ایردراپ در 2024

بهترین سایت های ایردراپ در 2024

در دنیای ارز دیجیتال، با روش های محبوب کسب درآمدهای دلاری مواجه هستیم. دریافت ایردراپ رایگان یکی از جذاب ترین بخش های دنیای ارز دیجیتال است. اگر به دنبال درآمد دلاری رایگان یا دریافت ایردراپ رایگان هستید و مشتاق بهره مندی از این مسیر جذاب هستید، باید بگوییم که راه درست و آسانی را انتخاب کرده اید. ایردراپ زمانی اتفاق می افتد که یک پروژه ارز دیجیتال بخواهد بخشی از توکن های خود را بین کاربران توزیع کند اما در این مقاله قرار است برای هر خرید روزانه روش جدید و ساده تری به شما معرفی شود. برای آشنایی با بهترین سایت های ایردراپ در 2024 تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

معرفی بهترین سایت های ایردراپ در سال 2024

دراپینو

آشنایی با بهترین سایت های ایردراپ در 2024

دراپینو پلتفرمی است که با انجام هر خریدی در فروشگاه های بزرگی همچون افق کوروش، بوتیک های لباس فروشی یا حتی رستوران، درصدی از این تراکنش ها در ایردراپ دراپینو به ارز دیجیتال تبدیل خواهد شد. شعار دراپینو، بیت کوین رایگان برای همه است؛ البته، می‌توانیم هر ارز دیجیتالی را که می‌خواهیم به حساب کاربری منتقل کنیم، انتخاب نماییم. یکی دیگر از ویژگی های ایردراپ رایگان این است که در هنگام برداشت در دراپینو می توانیم به ریال تحویل بگیریم. لیستی از باشگاه های مشتریان در وب سایت دراپینو وجود دارد که می توانیم ببینیم کدام مغازه ها، فروشگاه ها یا رستوران ها برای دریافت ایردراپ رایگان بر اساس محل زندگی به ما نزدیکتر هستند.

ایجاد یک فرصت درآمدی رایگان و واضح دلاری از طریق دراپینو مسیری است که می تواند برای هرکسی که می خواهد ایردراپ رایگان دریافت کند، هیجان انگیز و مناسب باشد، کافی است زمانی را به وب سایت دراپینو اختصاص دهید و پس از ثبت نام از دریافت ارز دیجیتال رایگان لذت ببرید.

ایردراپ پدیکت

از دیگر بهترین سایت های ایردراپ در 2024، ایردراپ پدیکت است. این پلتفرم لیستی از قابل اعتمادترین پلتفرم ها را ارائه می دهد. با کمک این پلتفرم می توانید خروجی دقیق هر ایردراپ را بدانید. ایردراپ پدیکت از یک سیستم رتبه بندی برای بهترین ایردراپ ها استفاده می کند و ایردراپ های غیرقابل اعتماد را از دیگران جدا می کند. در نهایت، پلتفرم دارای یک شمارش معکوس است که به شما می گوید چقدر زمان برای شرکت در رویداد دارید.

به طور کلی، مزایای ایردراپ پددیکت را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • اطلاعات در مورد ایردراپ
 • جداسازی ایردراپ های غیر قابل اعتماد از دیگران
 • شمارش معکوس برای نشان دادن مدت زمان باقی مانده برای شرکت در رویداد

پلتفرم 99airdrops.com

پلتفرم 99airdrops.com از جمله بهترین سایت های 2024

یکی از بهترین سایت های ایردراپ در 2024، پلتفرم 99airdrops.com است که در سال 2018 راه اندازی شد. در حال حاضر این سرویس یکی از بهترین رسانه ها برای کسب اطلاعات در مورد ایردراپ ها و نحوه شرکت در آنها می باشد. از اطلاعات کامل ایردراپ و نحوه شرکت در آن گرفته تا اخبار مختلف در این زمینه، همه چیز در پلتفرم ایردراپ 99 در اختیار کاربران قرار می گیرد.

محیط این پلتفرم ساده و قابل استفاده است؛ حتی یک تازه کار هم می تواند به راحتی با آن کار کند و تجربه خوبی کسب نماید. الگوریتم مورد استفاده در این سرویس تمامی فعالیت ها در زمینه ایردراپ به خصوص فیس بوک، ردیت و کل وب را رصد کرده، سپس از معیارهایی برای تحلیل و اطلاع از اعتبار برنامه ایردراپ استفاده می کند. این پلتفرم علاوه بر معرفی ایردراپ های معتبر، قیمت آتی هر کدام را نیز بر اساس معیارهای خاصی پیش بینی می کند.

ایردراپ 99 رویدادهای آینده را بر حسب ساعت فهرست می کند. حداقل 24 ساعت قبل از شروع ایردراپ، اعلانی دریافت خواهید کرد تا شما را از رویدادهای آینده مطلع کند. همچنین، این پلتفرم هر هفته به کاربران خود با ارز دیجیتال پاداش می دهد. برای اطلاع از آخرین اخبار منتشر شده در این پلتفرم، عضویت در خبرنامه ایمیل آنها نیز می تواند بسیار مفید باشد. راه دیگر برای اطلاع از آخرین اخبار این سایت این است که آن را بوکمارک نموده و مرتبا آن را بررسی کنید. اگر قابلیت تنظیم به صورت دستی را ندارید، گزینه اول بهترین راه حل برای شما خواهد بود.

 از جمله مزیت هایی که استفاده از این ایردراپ به شما ارائه می دهد شامل:

 • ارائه آموزش برای مبتدیان
 • رابط کاربری ساده
 • ارائه اطلاعات جامعی در مورد ایردراپ های آینده 

airdrops.io

airdrops.io بهترین ایردراپ سال 2024

یکی دیگر از بهترین سایت های ایردراپ در 2024، airdrops.io است. این پلتفرم بیش از 25000 کاربر فعال داشته و حمایت خوبی از جامعه خود دارد. این تعداد کاربر برای یک وب سایت مرتبط با ایردراپ می تواند تایید خوبی بر اعتبار بالای آن باشد. ارائه منابع آموزشی به همراه اعلان های به روز و مستمر از دیگر خدماتی است که airdrops.io در اختیار کاربران خود قرار می دهد. در نهایت با هر سطح دانش و مهارت می توانید از مزایا و خدمات این وب سایت استفاده کنید و پیچیدگی زیادی برای رسیدن به اهداف خود در آنجا نداشته باشید.

مهمترین مزایای اصلی airdrops.io را می توان به شرح زیر خلاصه کرد:

 • ارائه اطلاعات کاملی در مورد ایردراپ های مختلف 
 • پوشش گسترده و جامعه کاربری بزرگ
 • پشتیبانی از کاربران
 • بروزرسانی مداوم داده ها

ایردراپ کوین مارکت کپ

ایردراپ کوین مارکت کپ بهترین ایردراپ سال 2024

CoinMarketCap که جزو بهترین سایت های ایردراپ در 2024 قرار گرفته است، پلتفرم ایده آل برای ردیابی قیمت دارایی های دیجیتال است. کوین مارکت کپ در سال 2013 توسط برندون چز راه اندازی شد. این پلتفرم به سرعت به یکی از قابل اعتمادترین سایت ها برای تحقیقات قیمت، اعتبارسنجی پروژه ارزهای دیجیتال و مقایسه دارایی های دیجیتال برای معامله گران تبدیل شده است. CoinMarketCap مجموعه ای جامع از جزئیات قرارداد، وب سایت و سایر اطلاعات تماس، قیمت گذاری فوری و قابلیت ردیابی توکن را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

CoinMarketCap ایردراپ ها را به سه دسته تقسیم می کند: تکمیل شده، در حال انجام و آینده. کاربران می توانند در ایردراپ های فعلی شرکت کنند و در مورد موارد آینده اطلاعات کسب کنند. شما به سادگی می توانید این موارد را به لیست خود اضافه کنید.

مزایای اصلی کوین مارکت کپ عبارتند از:

 • وب سایت قابل اعتماد با میلیون ها کاربر از تمام دنیا
 • ارائه پکیج کامل تحلیل ارز دیجیتال
 • دسته بندی ایردراپ ها بر مبنای زمان و اعلان های شخصی

AirdropBob

AirdropBob جزو بهترین ایردراپ 2024

یکی دیگر از بهترین سایت های ایردراپ در سال 2024، متعلق به AirdropBob است. در این وب سایت لیست کامل و جامعی از ایردراپ های بزرگ و سودآور در اختیار شما قرار گرفته است. به لطف بخش کاربری اختصاصی این سرویس، می‌توانید ایردراپ‌های مورد نظر خود را علامت‌گذاری کنید و به محض شروع، از روند آن مطلع شوید. علاوه بر این، AirdropBob همچنین کاربران خود را در مورد ایردراپ های تبادلی مطلع می کند.

مزایای AirdropBob شامل:

 • لیست معتبر و به روز شده ایردراپ ها
 • طراحی کاربر پسند و ساده
 • اطلاع رسانی ایردراپ صرافی ها
 • بخش اختصاصی کاربر

ایردراپ آلرت

ایردراپ آلرت بهترین ایردراپ سال 2024

Airdrop Alert نیز جزو بهترین سایت های ایردراپ سال 2024 بوده که کاملا رایگان است. این نوع ایردراپ به کاربران کمک می کند که دیگر ایردراپ ها و هدایای قانونی ارزهای دیجیتال را پیدا کنند. هدف بنیانگذار آن، مورتن کریستنسن، محافظت از طرفداران جدید کریپتو در برابر پروژه های تقلبی است. این پلتفرم در سال 2017 راه اندازی شد. Airdrop Alert قبل از انتشار هر ایردراپ به طور کامل درباره اعتبار آن تحقیق می کند. با این حال، اگر قصد شرکت در ایردراپ را دارید، توصیه می کنیم خودتان نیز تحقیق کنید.

هم اکنون این نوع ایردراپ، شامل گزینه‌های مختلفی در DeFi ،NFT، New، Featured، Exclusive و Upcoming است. علاوه بر این، مانند وب سایت کوین مارکت کپ، می توانید ایردراپ های قبلی را از طریق این وب سایت ردیابی کنید.

مزایای اصلی و مهم Airdrop Alert عبارتند از:

 • بررسی تاریخچه ایردراپ و اعتبار آن
 • حمایت از حوزه های مختلف مرتبط با کریپتو
 • امکان مشاهده ایردراپ های گذشته و پیگیری پیشرفت آنها

AirdropsMob.com

AirdropsMob.com جزو بهترین سایت های ایردراپ

AirdropsMob یکی از بهترین سایت های ایردراپ در 2024 است. این نوع ایردراپ یک وب‌سایت و پلتفرم اجتماعی است که اطلاعاتی درباره ایردراپ‌های جدید ارزهای دیجیتال، جایزه‌ها و NFT های رایگان منتشر می‌کند. فعالیت این وب سایت از سال 2018 شروع شده و به منبعی قابل اعتماد برای علاقه مندان به ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. مانند سایر گزینه های معرفی شده در لیست بهترین سایت های ایردراپ، می توانید از آخرین اخبار Airdrop نیز در این پلتفرم مطلع شوید. به غیر از airdrops، وب سایت AirdropsMob همچنین اطلاعات جامعی در مورد سایر پاداش ها و جوایز مربوط به ارزهای دیجیتال ارائه می دهد.

مزایای سایت AirdropsMob عبارتند از:

 • ارائه جدیدترین اخبار در مورد ایردراپ ها
 • جامعه گرایی و توانایی تعامل با دیگر کاربران
 • اعلان جوایز کریپتو
 • تایید ایردراپ ها

پادشاه ایردراپ یا Airdrop king

پادشاه ایردراپ یا Airdrop king بهترین ایردراپ 2024

یکی دیگر از بهترین سایت های ایردراپ در 2024 به Airdrop King اختصاص دارد. Airdrop King یک پلتفرم آنلاین است که به کاربران امکان می دهد اطلاعاتی در مورد ایردراپ های جدید ارزهای دیجیتال، توکن های رایگان و سایر جوایز مشابه دریافت کنند. این وب سایت به عنوان یک منبع معتبر و جامع برای یافتن ایردراپ های معتبر و فرصت های ارز دیجیتال رایگان شناخته می شود.

تمامی خدمات ارزشمند این پلتفرم با رابط کاربری ساده ارائه می شود. تمامی کاربران می توانند با حداقل شناخت از دنیای ارزهای دیجیتال از خدمات این سایت بهره مند شوند. AirDrop King یک وب سایت کاملا رایگان است؛ کاربران ایرانی می توانند بدون اشتراک و بدون نیاز به حساب های بانکی بین المللی از این وب سایت استفاده کنند. 

مزایای وب سایت کینگ ایردراپ:

 • فهرست کاملی از ایردراپ ها ارائه می دهد.
 • ارائه اطلاعات کامل و به روز در مورد نحوه شرکت، دریافت توکن، تاریخ های مهم و غیره.
 • تمامی خدمات را به صورت رایگان می دهد.
 • ارائه یک کاربری ساده

کوین ایردراپ

کوین ایردراپ یکی از بهترین سایت های ایردراپ در 2024

Coin Airdrop یک سایت اختصاصی است که به طور مرتب به روز می شود تا بهترین اطلاعیه های Airdrop را به نمایش بگذارد. این پلتفرم با رابط کاربری بسیار آسان و تمیز اطلاعات کاملی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این پلتفرم علاوه بر ارائه اخبار در مورد ایردراپ، بخش آموزشی نیز در مورد دنیای ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. با مراجعه به این مقالات آموزشی، کاربران مبتدی می توانند به سرعت با دنیای کریپتو و نحوه ایجاد کیف پول ارز دیجیتال برای شرکت در هر Airdrop آشنا شوند.

مزایای Coin Airdrop عبارتند از:

 • ارائه آموزش برای مبتدیان
 • داشتن کاربری ساده
 • ارائه اطلاعات کامل در مورد ایردراپ های آینده

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی بلوم، یک نوع صرافی ارز دیجیتال است که ویژگی های صرافی های متمرکز (CEX) و صرافی های غیرمتمرکز (DEX)…

در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال، “ثبات قیمت” مفهومی نادر است؛ برای حل این چالش، ایده استیبل کوین ها ایجاد شد اما…

با شروع بازی های تلگرامی، تب جدیدی از کسب درآمد دلاری در بین کاربران ایجاد شده است. اولین بار، بازی…

تپ سواپ یکی دیگر از ستاره‌های بازی‌های رمزنگاری شده در تلگرام است و برخی آن را نات کوین جدید می‌دانند….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب