Scroll Top
بهترین توکن های BRC20

بهترین توکن های BRC20

در این مقاله می خواهیم به معرفی بهترین توکن های BRC20 بپردازیم. توکن های BRC20 نوعی دارایی دیجیتالی هستند که بر بستر بلاک چین بیت کوین است. استاندارد BRC-20 بیت کوین توانایی طراحی و ایجاد توکن های قابل تعویض در این شبکه را فراهم می کند. توکن های BRC-20 اولین توکن های قابل تعویض در بلاک چین بیت کوین هستند. این نوع توکن ها به دلیل ارزش برابر و قابلیت تعویض در شبکه بیت کوین بسیار محبوب شده اند. اجرای استاندارد BRC-20 منجر به پیشرفت های زیادی در جهت توسعه بلاک چین بیت کوین شده است.

همانطور که شبکه اتریوم (ETH) برای بهبود عملکرد خود به توکن های ERC-20 نیاز داشت، بیت کوین نیز از این قاعده مستثنی نیست و این آغاز عصر جدیدی در شبکه BTC است. برخلاف استانداردهای رایج در بلاک چین اتریوم، استاندارد BRC-20 از قراردادهای هوشمند استفاده نمی کند؛ در عوض، به کاربران اجازه می‌دهد تا یک اسکریپت را در بیت‌کوین ذخیره و از آن برای مرتبط کردن توکن‌ها با ساتوشی‌های خاص استفاده کنند. کاربران می‌توانند از توکن‌های BRC-20 استفاده کنند که داده‌های JSON را در ورودی‌های متوالی برای ایجاد و انتقال توکن‌ها جاسازی می‌کنند.

بهترین توکن های BRC20

توکن ORDI

توکن ORD یکی از بهترین توکن های BRC20

یکی از بهترین توکن های BRC20 توکن اوردینال است. Ordinal با نماد ORDI یک ارز رمزپایه است که از نظریه Ordinal به عنوان طرح شماره گذاری برای ساتوشی ها استفاده می کند. نظریه اوردینال پروتکلی است که شماره سریال را به ساتوشی ها اختصاص می دهد. اوردینال به عنوان یک ابزار برای ایجاد NFT بیت کوین بوده و از طریق قرار دادن داده هایی مانند تصاویر، فیلم و مواردی از این قبیل تبدیل به یک ساتوشی می شوند. از این طریق با ایجاد هر ساتوشی، یک ترتیب عددی جداگانه اعطا می شود و افراد می توانند بر روی این ساتوشی که در اصل کوچیکترین واحد بیت کوین است، داده های متفاوتی را ایجاد کنند. دارایی های دیجیتالی که در طی این عمل به عنوان یک توکن غیرمثلی بر روی شبکه بلاک چین ساخته می شود را کتیبه یا همان Ordinal Inscription می نامند. 

توکن SATS

توکن ساتوشی (SATS) یکی دیگر از بهترین توکن های BRC20 است که برای ادای احترام به ساتوشی، کوچکترین واحد بیت کوین طراحی شده است. SATS مخفف Satoshi است و هر ساتوشی برابر با 0.00000001 بیت کوین (BTC) است. لازم به ذکر است که این توکن با نام توکن میم شناخته می شود و تیم طراحی آن ناشناس می باشد. SATS توکنی است که به دلیل ارتباط نزدیک با بیت کوین و ارزش واحد اساسی آن در جامعه کریپتو محبوبیت پیدا کرده است. این توکن به عنوان یک نماد در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می شود و برای طرفداران بیت کوین و مفاهیم اولیه آن ارزشمند است.

توکن MUBI

توکن MUBI یکی دیگر از بهترین توکن های BRC20

ارز دیجیتال مالتی بیت با نام اختصاری MUBI تلاش می کند تا انتقال توکن ها را بین زنجیره اتریوم، زنجیره BNB و شبکه بیت کوین تسهیل کند. سال 2023 شروع جدیدی برای بیت کوین بود؛ هزاران توکن جدید تحت استاندارد BRC20 از جمله MultiBit منتشر شده است. Multibit با هدفی والا وارد این عرصه شد و قصد دارد دنیای دیفای را متحول کند و بستری مناسب برای تعامل بهتر بین شبکه‌های بلاک چین فراهم کند. 

پروتکل مالتی بیت یک پل دو طرفه است که شبکه بیت کوین و بلاک چین ارز دیجیتال MUBI اتریوم را به هم متصل می کند و به کاربران اجازه می دهد تا توکن های خود را بدون واسطه بین دو شبکه انتقال دهند. از سوی دیگر، ارز رمزنگاری شده MUBI که نشانه حاکمیتی پروتکل Multibit است، از قراردادهای هوشمند برای اطمینان از انتقال سریع، شفاف و قابل اعتماد استفاده می کند.

توکن TRAC

ارز اورجین TRAC چیست؟ Origin Trail Currency یک پروتکل مدیریت زنجیره تامین مبتنی بر بلاک چین است که به مسائلی مانند اعتماد و شفافیت در مدیریت زنجیره تامین جهانی می پردازد.

اساساً، زنجیره های تأمین جهانی فاقد شفافیت و پاسخگویی هستند. با این حال، کوین Origin Trail قصد دارد این مشکل را با استفاده از توکن اصلی خود به نام TRAC و با استفاده از فناوری‌های مبتنی بر بلاک چین حل کند. از سوی دیگر، Trace Alliance، Trace Labs و تیم OriginTrail شبکه گسترده ای از شرکت ها و سازمان ها را برای کمک به تسریع پذیرش گسترده فناوری بلاک چین از طریق راه حل های قابل اعتماد تبادل داده، تشکیل داده اند.

توکن ORNJ

توکن Reven یکی از انواع توکن های brc20

یکی دیگر از بهترین توکن های BRC20 توکن Ornj است. Orange (ORNJ) یک اکوسیستم DeFi است که مجموعه ای از محصولات و خدمات را برای مدیریت بیت کوین و سایر پروتکل های بلاک چین ارائه می دهد. این پلتفرم توسط تیمی با تجربه از مایکروسافت، آمازون، اوراکل و متخصص در امور مالی پشتیبانی می شود. این اکوسیستم برای پاسخگویی به مخاطبان مختلف از علاقه مندان به بیت کوین و شرکت کنندگان DeFi گرفته تا معامله گران و توسعه دهندگان ارزهای دیجیتال طراحی شده است و یک جعبه ابزار جامع برای پیمایش در چشم انداز کریپتو ارائه می دهد. رویکرد استراتژی Orange به رشد و توسعه و مشارکت، ادغام فناوری و راه اندازی محصولات با برنامه ریزی دقیق است. این اکوسیستم به گونه‌ای طراحی شده است که از مشارکت‌ های سرمایه استراتژیک و تامین نقدینگی قوی برای تضمین ثبات و رشد بلندمدت توکن Orange استفاده کند. با یک نقشه راه روشن و تعهد به نوآوری، Orange قرار است چشم انداز DeFi را بازتعریف کرده و یک پلتفرم غیرمتمرکز و کاربر محور ارائه دهد که به افراد امکان می دهد تا دارایی های دیجیتال خود را به طور کارآمد و ایمن مدیریت کنند.

تاثیر توکن های BRC20 بر آینده سرمایه گذاران 

با پیشرفت تکنولوژی و فناوری بلاک چین، توکن های جدیدی به نام BRC-20 وارد بازار ارز دیجیتال شدند. استاندارد توکن BRC-20 پیاده سازی های زیادی دارد. سازگاری توکن‌های BRC-20 یکی از مزیت‌های کلیدی این استاندارد در نظر گرفته می‌شود، زیرا به طور یکپارچه با بلاک چین بیت کوین ادغام می‌شوند. در واقع، توکن های BRC-20 توکن های قابل تعویض مخصوص بیت کوین هستند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی بلوم، یک نوع صرافی ارز دیجیتال است که ویژگی های صرافی های متمرکز (CEX) و صرافی های غیرمتمرکز (DEX)…

در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال، “ثبات قیمت” مفهومی نادر است؛ برای حل این چالش، ایده استیبل کوین ها ایجاد شد اما…

با شروع بازی های تلگرامی، تب جدیدی از کسب درآمد دلاری در بین کاربران ایجاد شده است. اولین بار، بازی…

تپ سواپ یکی دیگر از ستاره‌های بازی‌های رمزنگاری شده در تلگرام است و برخی آن را نات کوین جدید می‌دانند….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب