Scroll Top
بازی بلوم (Blum)

بازی بلوم (Blum)

بازی بلوم، یک نوع صرافی ارز دیجیتال است که ویژگی های صرافی های متمرکز (CEX) و صرافی های غیرمتمرکز (DEX) را ترکیب می کند و تجربه ای نوآورانه را برای کاربران علاقه مند به دنیای وب 3 ارائه می دهد. ایردراپ بلوم روی پلتفرم بازی و ربات های تلگرام مانند همستر، نات کوین و تپ سواپ معرفی شد که بازیکنان باید برای کسب امتیاز اقدام کنند. کاربران می‌توانند از اپلیکیشن صرافی بلوم برای تجارت آتی و فارکس از شبکه‌های مختلف استفاده کنند؛ این صرافی از انواع تراکنش های ارز دیجیتال پشتیبانی می کند.

صرافی بلوم دارایی های کاربران را در صرافی نگه نمی دارد و معامله گران مجبور می شوند دارایی های خود را به کیف پول منتقل کنند. صرافی بلوم از کیف پول های Multi-Party Computing (MPC) استفاده می کند که امکان اتصال به کیف پول های موجود مانند تراست ولت و متامسک را فراهم می کند و امنیت و کنترل کاربر را افزایش می دهد. این پلتفرم بیش از 30 شبکه بلاک چین را پشتیبانی می کند و دسترسی گسترده به ارزهای دیجیتال مختلف را ضمانت می نماید.

آموزش بازی بلوم

آموزش بازی بلوم

با ورود به ربات تلگرام بلوم و شروع ماینینگ می توانید امتیاز بلوم خود را افزایش دهید. در این صورت، بدون سرمایه اولیه، ارز دیجیتال رایگان کسب می کنید. یک حساب کاربری در ربات از طریق ربات Blum ایجاد کنید. پس از ساخت اکانت با کلیک بر روی گزینه Farming شروع به جمع آوری امتیاز کنید.

به یاد داشته باشید که برای گرفتن امتیاز در بازی تلگرام بلوم باید هر 8 ساعت یک بار فارمینگ کنید و برای کسب امتیاز بیشتر بلوم اقدام نمایید. این ایردراپ همچنین شامل یک بخش بازی کلیکی است که با کسب Game Pass بیشتر می توانید آن را بیشتر بازی کنید.

در بازی بلوم باید روی ستاره های سبز رنگ کلیک کنید و این ستاره ها تبدیل به Bloom points می شوند. مراقب باشید روی بمب ها کلیک نکنید زیرا در این صورت امتیاز شما از بین می رود. بخش های مهمی در این بازی وجود دارد که می توانید امتیاز بیشتری کسب کنید. به یاد داشته باشید که فعالیت روزانه باعث کسب امتیاز بیشتر می شود.

پاداش روزانه در ربات بلوم

هر روز که وارد ربات بلوم می شوید، پاداش ها افزایش می یابد و Game Pass بیشتری جمع آوری می کنید.

با افزایش Game Pass، شانس شما برای عضویت در بازی و کسب امتیاز بلوم افزایش می یابد.

 • روز 1: 10 بلوم و 1 راند بازی
 • روز 2: 20 بلوم و 2 راند بازی
 • روز 3: 30 بلوم و 3 راند بازی
 • روز 4: 40 بلوم و 4 راند بازی
 • روز 5: 50 بلوم و 5 راند بازی
 • روز 6: 60 بلوم و 6 راند بازی
 • روز 7: 70 بلوم و 7 راند بازی

از روز هفتم، هر روز که وارد شوید، 70 BP و 7 راند بازی کسب خواهید کرد.

لینک رفرال بلوم

لینک رفرال بازی بلوم

با دعوت از دوستان خود به بازی از طریق لینک رفرال بلوم، 10 درصد امتیاز بلوم برای شما محاسبه می شود.

همچنین از افرادی که دوستانتان دعوت می کنند، 2.5 درصد امتیاز دریافت خواهید کرد.

به طور کلی از فعالیت افرادی که مستقیماً از طریق لینک دعوت بلوم شما وارد بازی می شوند و فعالیت افرادی که دعوت می کنند امتیاز دریافت خواهید کرد.

 • امتیازهای بلوم نشان دهنده مشارکت شما و دوستانتان است.
 • اگر 10 نفر از طریق لینک دعوت وارد بلوم شما شوند، 200 امتیاز بلوم کسب خواهید کرد.
 • اگر برای Bloom ثبت نام کرده اید و در لیست انتظار هستید، ایمیل خود را بررسی کنید تا لینک دعوت را دریافت نمایید.
 • برای دسترسی به ربات بلوم در تلگرام، از لینک ارسال شده به ایمیل خود استفاده کنید.

انجام وظایف در بازی بلوم

در بازی بلوم می توانید با انجام کارهای مشخص شده مانند عضویت در کانال تلگرام بلوم، کانال یوتیوب، دیسکورد، اینستا، اشتراک گذاری پست های شبکه های اجتماعی و … امتیازات تعیین شده برای کار را به دست آورید.

هرچه وظایف بیشتری را تکمیل کنید، پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد.

علاوه بر کسب امتیاز با دنبال کردن اکانت های شبکه های اجتماعی پروژه BLUM، از آخرین اخبار مربوط به لیست ارز و توزیع امتیاز BLUM مطلع خواهید شد.

آینده بلوم

شرکت کنندگان ایردراپ بلوم می توانند با انجام کارها امتیاز و جوایز بیشتری کسب کنند. زمانی که پروژه وارد مرحله راه اندازی شود، جوایز توزیع می شود. افرادی که در ایردراپ شرکت کرده و امتیاز کسب می کنند، می توانند پس از چند برابر شدن ارز درون بازی و تبدیل آن به توکن های قابل معامله، جوایز خود را دریافت کنند. بنیانگذاران Airdrop Bloom ولادیمیر اسمرکیس و گلب کوستاروف، رهبران سابق بایننس هستند که اعتبار این پروژه را تضمین می کنند.

قیمت بلوم و زمان لیست

با توجه به این موضوع، ارز بلوم هنوز لیست نشده است، نمی توان آن را قیمت گذاری کرد، بنابراین باید تا عرضه آن صبر کنید. تاریخ ثبت نام بلوم 15 تیر 1403 است. پس از عرضه رسمی آن در بورس های بزرگ جهانی، اعلام شد که در بورس اوراق بهادار ایران نیز عرضه خواهد شد. در نتیجه، می توانید بلوم را در صرافی اوکی اکسچنج خریداری کرده یا بفروشید.

ایردراپ بلوم چه زمانی انجام خواهد شد؟

ایردراپ بلوم چه زمانی انجام خواهد شد؟

تاریخ دقیق توزیع توکن بازی بلوم و ایردراپ مشخص نشده است؛ با این حال، انتظار می رود این ایردراپ به زودی انجام شود. علاوه بر این، نحوه توزیع توکن، قیمت هر واحد بلوم و نحوه برداشت و فروش این ارز دیجیتال هنوز مشخص نشده است.

بازی بلوم ارزش بازی کردن دارد؟

تجربه بازی نات کوین نشان داد که با کلیک بر روی صفحه موبایل به راحتی می توانید کسب درآمد کنید. بعد از نات کوین پروژه های جدیدی به بازار معرفی شد و کاربران زیادی با هدف تکرار ایردراپ نات کوین به آنها علاقه مند شدند. اپلیکیشن مینی بلوم در ماه آوریل به طور رسمی راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون تعداد زیادی از کاربران را به خود جذب کرده است. در حال حاضر تعداد اعضای کانال تلگرامی این بازی از مرز 13 میلیون نفر گذشته است و پیش بینی می شود روز به روز افزایش یابد.

یک خط نقره ای در مورد بازی بلوم، سرمایه گذاری در این پروژه از بایننس لبز، بازوی سرمایه گذاری مخاطره آمیز صرافی بایننس است. بلوم در ماه مارس برای برنامه شتاب دهنده فصل هفتم بایننس MVB انتخاب شد و سروصدا به پا کرد. اگرچه انتخاب شدن برای برنامه شتاب دهنده MVB بایننس موفقیت بلوم را تضمین نمی کند، قرار گرفتن آن در لیست نشان می دهد که حتی نام های بزرگی مانند بایننس نیز پتانسیل های جدی را در این پروژه می بینند. علاوه بر این، با توجه به اینکه بنیانگذاران بلوم از مدیران سابق بایننس هستند، انتظارات از این پروژه بالاست. با این نظرات، به نظر می رسد که وقت گذاشتن برای بازی Bloom و انجام ماموریت های او ارزشش را دارد.

آیا ربات بلوم قانونی است؟

ربات بلوم تیک آبی رنگ را از پیام رسان های تلگرام دریافت کرده و تاکنون گزارشی مبنی بر تقلب یا سوء استفاده از اطلاعات کاربران گزارش نشده است. همچنین، از آنجایی که بلوم اطلاعات خصوصی کاربران را جمع آوری نمی کند، چیزی برای شک وجود ندارد. با این حال، برای جلوگیری از خطرات احتمالی، اگر روزی امکان اتصال کیف پول های شخصی مانند Tone Keeper به بلوم وجود دارد، توصیه می کنیم از کیف پول های جایگزین بدون موجودی استفاده کنید و به هیچ وجه کیف پول اصلی خود را وصل نکنید.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی بلوم، یک نوع صرافی ارز دیجیتال است که ویژگی های صرافی های متمرکز (CEX) و صرافی های غیرمتمرکز (DEX)…

در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال، “ثبات قیمت” مفهومی نادر است؛ برای حل این چالش، ایده استیبل کوین ها ایجاد شد اما…

با شروع بازی های تلگرامی، تب جدیدی از کسب درآمد دلاری در بین کاربران ایجاد شده است. اولین بار، بازی…

تپ سواپ یکی دیگر از ستاره‌های بازی‌های رمزنگاری شده در تلگرام است و برخی آن را نات کوین جدید می‌دانند….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب