Scroll Top
نقد کردن همستر کامبت

نقد کردن همستر کامبت

پس از افزایش قیمت نات کوین، توجه همه کاربران به بازی همستر کامبت جلب شد. Hamster Combat امروزه بیش از 100 میلیون کاربر فعال دارد و یکی از مرسوم ترین پروژه های رمزنگاری است. امروزه کنترل سکه های همستر به دغدغه بسیاری از افراد تبدیل شده است. یکی از مهمترین سوالات این است که نقد کردن همستر کامبت چگونه است؟ برای پاسخ به این سوال تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا به صورت مرحله به مرحله آن را آموزش دهیم. 

نگاهی کوتاه به بازی همستر کامبت

پروژه همستر کامبت یک بازی Tap To Earn مانند نات کوین است؛ به این ترتیب، کاربران می توانند به سادگی با کلیک بر روی همستر، سکه ها را جمع آوری کنند. این سکه ها به توکن تبدیل می شوند و کاربران می توانند توکن های خود را به تتر و ریال تبدیل کنند. همستر 100 میلیون کاربر دارد (سه برابر بیشتر از نات کوین) و این یک موفقیت بزرگ است. این بازی به احتمال زیاد در صرافی های خارجی مانند بایننس، بینگ ایکس و اوکی ایکس قیمت گذاری خواهد شد و امکان تبادل همستر کوین را خواهیم داشت.

مراحل نقد کردن همستر کامبت

با کمی حوصله خواهیم دید که فروش سکه همستر چندان سخت نیست. نحوه فروش سکه در این بازی را در 5 مرحله توضیح داده ایم، با دقت دنبال کنید.

مرحله 1: ساخت کیف پول

مرحله ساخت کیف پول در نقد کردن همستر کامبت

کیف پول ها در دنیای ارزهای دیجیتال بسیار مهم هستند. خرید، فروش و مبادله پول دیجیتال بدون کیف پول امکان پذیر نیست. کیف پول دیجیتال مکانی امن برای ذخیره ارزهای دیجیتال است. به عبارت دیگر، برای انتقال و فروش سکه های بازی همستر باید کیف پول داشته باشید. همستر قابلیت اتصال به کیف پول ها را در آخرین بروزرسانی ها اضافه کرده است. برای اتصال بازی به کیف پول، باید از گزینه Aidrop در گوشه سمت راست پایین صفحه استفاده کنید. چندین گزینه برای اتصال به کیف پول وجود دارد اما بهتر است Tonkeeper را انتخاب کنید.

اگر این برنامه نصب نیست ابتدا آن را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود و نصب کنید. پس از نصب، می توانید بازی را به راحتی به کیف پول خود متصل کرده و برای رفتن به مرحله بعدی آماده شوید.

مرحله دوم: منتظر ماندن برای لیست شدن همستر در صرافی ها

در حال حاضر سکه های این بازی هیچ ارزشی ندارند. اینها فقط سکه های جذابی هستند که سازندگان آنها قول داده اند در چند روز آینده به پول نقد تبدیل شوند اما آیا این اتفاق رخ می دهد یا نه؟ باید تا اواسط تیر صبر کنیم. برای فروش سکه های همستر باید آنها را در لیست قرار دهید. آنچه در لیست ذکر شده است به این معنی است که آنها اعتبار دریافت می کنند و می توانند در صرافی ها خرید و فروش شوند. به عنوان مثال، نات کوین در ابتدا فقط یک بازی تلگرام بود؛ نات کوین زمانی تبدیل به یک ارز دیجیتال شد که صرافی‌های ارز دیجیتال آن را فهرست و روی آن معامله کردند.

مرحله سوم: منتظر توکن های همستر باشید

اگر یک بازیکن حرفه ای همستر کامبت هستید، احتمالا تا به حال به مراحل پیشرفته بازی رسیده اید و میلیاردها سکه جمع آوری کرده اید اما آیا این همه پول به توکن تبدیل می شود؟ آیا هر سکه معادل یک توکن قابل معامله در هر صرافی خواهد بود یا از فرمول دیگری برای محاسبه توکن استفاده می شود؟ طبق آخرین اطلاعات، ملاک تعیین همستر توکن، درآمد هر ساعت است؛ با این حال، هنوز هیچ چیز قطعی نیست. مقدار توکن های جمع آوری شده و غیره نیز ممکن است در تعیین تعداد توکن های همستر نقش داشته باشد.

مرحله چهارم: یک حساب کاربری در صرافی مناسب ایجاد کنید

ایجاد حساب کاربری برای نقد کردن توکن همستر کامبت

هنگامی که توکن همستر فهرست شد و سکه های خود را به توکن تبدیل کردید، باید آنها را به صرافی منتقل کنید؛ این کار از طریق کیف پول انجام می شود. صرافی های زیادی وجود خواهد داشت که توکن های همستر را معامله می کنند.

این صرافی ها عبارتند از Binance، BingX، OKX. برای استفاده از سکه های همستر، باید ثبت نام کرده و در این صرافی ها عضو شوی. اما متأسفانه همه این صرافی ها ما ایرانی ها را تحریم کرده اند و نمی توانیم با شناسه ایرانی اکانت بسازیم. برای ثبت نام در این صرافی ها باید از مدارک کشورهای خارجی استفاده کنید اما نگران این موضوع نباشید؛ برای احراز هویت می توانید از طریق مجموعه آموزشی علیرضا محرابی اقدام کنید و توکن های همستر خود را نقد کنید.

مرحله پنجم: سکه های همستر خود را به پول نقد تبدیل کنید

ما به مرحله نهایی فروش سکه های همستر شما رسیده ایم. اکنون که توکن ها را به صرافی منتقل کرده اید، باید آنها را به ارزهای دیجیتال دیگر یا پول نقد تبدیل کنید. صرافی های بین المللی از ریال ایران حمایت نمی کنند؛ بنابراین، پس از تبدیل سکه های همستر خود به دلار یا ارزهای دیجیتال، باید در صرافی ایرانی آن ها را به تومان تبدیل کنید.

بهتر است سکه های خود را به usdt تبدیل کنید تا بتوانید به راحتی آنها را در صرافی های ایرانی مبادله کنید. هنگام انتقال USDT خود به صرافی ایرانی، حتما از کیف پول خود به عنوان واسطه استفاده کنید؛ به این ترتیب ابتدا تمامی دارایی های خود را از ارز به کیف پول خود و از آنجا به صرافی ایران انتقال دهید. زیرا همانطور که قبلا اشاره کردیم، از آنجایی که ایران در تحریم مبادلات ارزی قرار دارد، در صورت انتقال مستقیم، احتمال بلوکه شدن و از دست رفتن دارایی های شما وجود دارد.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی بلوم، یک نوع صرافی ارز دیجیتال است که ویژگی های صرافی های متمرکز (CEX) و صرافی های غیرمتمرکز (DEX)…

در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال، “ثبات قیمت” مفهومی نادر است؛ برای حل این چالش، ایده استیبل کوین ها ایجاد شد اما…

با شروع بازی های تلگرامی، تب جدیدی از کسب درآمد دلاری در بین کاربران ایجاد شده است. اولین بار، بازی…

تپ سواپ یکی دیگر از ستاره‌های بازی‌های رمزنگاری شده در تلگرام است و برخی آن را نات کوین جدید می‌دانند….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب