Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • سهام کوین بیس در بحبوحه نظارت رگولاتوری با نوسانات کوتاه مدت مواجه شد
سهام کوین بیس در بحبوحه نظارت رگولاتوری با نوسانات کوتاه مدت مواجه شد

سهام کوین بیس در بحبوحه نظارت رگولاتوری با نوسانات کوتاه مدت مواجه شد

اوون لاو ، تحلیلگر اوپنهایمر قیمت بیت کوین ، نتیجه شکایت SEC و سلامت کلی صنعت کریپتو را به عنوان عوامل اصلی برای قیمت سهام کوین بیس برجسته می کند.

به گفته یکی از تحلیلگران بانک سرمایه گذاری Oppenheimer ، قیمت سهام کوین بیس ممکن است به دلیل شکایت مداوم آن با تنظیم کننده اوراق بهادار ایالات متحده و همچنین کاهش پیش بینی شده قیمت بیت کوین دچار نوسانات کوتاه مدت شود ، در مصاحبه اخیر با یاهو فاینانس ، اوون لاو تحلیلگر اوپنهایمر تشریح کرد که عدم اطمینان حقوقی مداوم برای کوین بیس ، در رابطه با شکایت آن با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مبنی بر نقض قوانین امنیتی ، به طور بالقوه به این معنی است که سهام آن در حال حاضر قیمت گذاری شده است ، با قیمت 125 دلار در آینده نزدیک با برخی نوسانات قیمت مواجه است.

هنوز یک مازاد نظارتی وجود دارد ، ما هنوز در حال حاضر مقررات روشنی در ایالات متحده نداریم ، با این حال الیوت استین ، تحلیلگر دعوی قضایی بلومبرگ اخیرا خوش‌بینی خود را نشان داد که کوین‌بیس به طور کامل شکایت خود را علیه رگولاتور ایالات متحده رد خواهد کرد و پیش‌بینی کرد که صرافی بدون آسیب از روند قانونی خارج شود ، نوسانات قیمتی پیش‌بینی‌شده لاو برای سهام کوین‌بیس در واکنش به کاهش اخیر تقریبا 28 درصدی آن در 30 روز گذشته بود ، با این حال در سه ماه گذشته رشد کلی حدود 67 درصدی را شاهد بوده است.

لاو افزایش کلی را به افزایش قیمت بیت کوین در پایان سال 2023 نسبت می دهد که به دلیل خوش بینی فزاینده کمیسیون SEC ایالات متحده برای تصویب یک ETF بیت کوین در 10 ژانویه رخ داد ، با این حال، قیمت بیت کوین در دو هفته گذشته پس از تایید SEC مبنی بر وجوه معامله شده در بورس بیت کوین ، تقریبا 10.37 درصد کاهش یافته است. در زمان انتشار ، قیمت بیت کوین 41863 دلار است ، در مورد قیمت بیت کوین لاو به طور مشابه پیش بینی می کند که با نوسانات کوتاه مدت قیمت مواجه خواهد شد.

او گفت من فکر می‌کنم در کوتاه‌مدت حرکت نزولی در بیت‌کوین تا کاتالیزور بعدی وجود خواهد داشت ، در 23 ژانویه کوین تلگراف گزارش داد که جی پی مورگان همچنین با استناد به کاهش قیمت بیت کوین و فهرست کردن سهام ETF های بیت کوین نقطه ای ، سهام کوین بیس را به رتبه کمتر وزنی کاهش داد.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

هاردفورک دلتا طی هفته گذشته در شبکه‌های مختلف مبتنی بر آپتیمیزم، ازجمله شبکه اصلی آپتیمیزم، بیس و زورا پیاده‌سازی شد….

Deribit و Coinbase Institutional رکورد بالایی را برای فعالیت مشتقات ارزدیجیتال و حجم معاملات در این هفته گزارش کردند. حجم…

ایلان ماسک از شرکت اوپن ای‌آی سازنده ChatGPT و سم آلتمن، مدیر اجرایی آن شکایت کرده و گفته است که…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب