Scroll Top
سایت Crypto Fundraising

سایت Crypto Fundraising

سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال نیاز به تحقیقات گسترده ای دارد. چه یک معامله گر یا یک سرمایه گذار ریسک پذیر باشید، باید به اندازه کافی در مورد توکن و صادرکننده آن مطالعه کنید و ارزش و ریسک سرمایه گذاری در آن را بسنجید. سایت Crypto Fundraising یک ابزار تحلیلی برای شناسایی پروژه‌های ارز دیجیتال و برنامه‌های جذب سرمایه است. این وب سایت می تواند اطلاعات جامعی در مورد پروژه، سرمایه گذاران و سایر داده های آماری مرتبط ارائه دهد.

آشنایی با سایت Crypto Fundraising

آشنایی با وب سایت CryptoFundraising

Crypto-Funraising.info یک سایت تحلیل بنیادی برای پروژه های مرتبط با بلاک چین و ارز دیجیتال است. این پلتفرم که کار خود را از اوایل سال 2022 آغاز کرد، فرصت های سرمایه گذاری در این بخش و جزئیات آن را معرفی می کند. برخی از پروژه های این وب سایت دارای توکن های بومی هستند اما برخی دیگر هنوز راه اندازی نشده اند. در این صورت باید در برنامه های پیش فروش ICO یا IDO شرکت کنید.

برای استفاده از اطلاعات Crypto Fundraising نیازی به ثبت نام ندارید اما با ثبت نام از طریق ایمیل می توانید لیستی از شرکت های محبوب و مورد نظر را در حساب کاربری خود جمع آوری کنید. این لیست به عنوان ابزاری برای مدیریت پروژه های مورد نظر شما عمل می کند.

شایان ذکر است که Crypto Fundraising نقشی در برنامه‌های جمع‌آوری سرمایه بازی نمی‌کند و تنها انواع مختلف پلتفرم‌های جمع‌آوری سرمایه ارزهای دیجیتال را تبلیغ می‌ کند. همچنین وبلاگ این وبسایت به صورت هفتگی مهم ترین اخبار برنامه های جذب سرمایه و سرمایه گذاری در ارز دیجیتال را منتشر و تحلیل می کند. در ادامه نحوه استفاده از این وب سایت را توضیح می دهیم. 

پروژه ها را در سایت Crypto Fundraising بررسی کنید

پروژه ها را در سایت CryptoFundraising بررسی کنید

پس از ورود به سایت Crypto Fundraising، با لیستی از پروژه های رمزنگاری در صنعت که در حال جمع آوری سرمایه یا برگزاری رویدادهای جمع آوری کمک هستند روبرو خواهید شد. در زمان نوشتن این مقاله تعداد آنها به بیش از 2840 پروژه رسیده بود. همه پروژه ها با اسکرول کردن به پایین و کلیک کردن روی View All یا کلیک کردن روی زبانه VC Process Flow در نوار بالا به شما نشان داده می شوند. همانطور که می دانید VC به معنای سرمایه گذاری ریسک پذیر است.

هر پروژه با اطلاعات مهم در مورد پروژه در مقابل آن نمایش داده می شود، از جمله:

 • مرحله جذب سرمایه: یک شرکت می تواند هر یک یا برخی از این مراحل را پشت سر بگذارد. اگر شرایط خاصی تعیین نشده باشد، این قسمت Unknown نمایش داده می شود.
 • تاریخ: تاریخ شروع برنامه جمع آوری کمک های مالی را نشان می دهد.
 • پول نقد جمع آوری شده
 • زمینه فعالیت پلتفرم جذب سرمایه ارزهای دیجیتال یا دسته پروژه: می تواند هر بخش از صنعت بلاک چین یا ترکیبی از آنها باشد.
 • سرمایه گذاران: سرمایه گذاران اصلی و عمده هر پروژه را نمایش می دهد.

با کلیک بر روی هر پروژه، اطلاعات اولیه در مورد ساختار، اهداف و جزئیات سرمایه ای که هر شرکت در آن سرمایه گذاری کرده است، نمایش داده می شود. همچنین می‌توانید بهترین پروژه‌های جمع‌ آوری سرمایه در ماه گذشته را در صفحه اول Crypto Fundraising مرور کنید. معیار سایت برای قرار دادن پروژه در این لیست، میزان سرمایه جذب شده است.

روش جستجو در سایت Crypto Fundraising

روش جستجو در سایت CryptoFundraising

یکی از مهمترین مزایای سایت Crypto Fundraising فیلترهای مختلفی است که برای جستجو در اختیار کاربران قرار می دهد. برای این منظور، پس از ورود به صفحه VC Deal Flow، می توانید قبل از شروع، پروژه مناسب خود را با توجه به معیارهای مختلف زیر جستجو کنید:

 • تاریخ رویداد یا تاریخ دور جمع آوری سرمایه: در این قسمت می توانید تاریخ های گذشته و آینده را وارد کنید.
 • نوع جذب سرمایه: از مرحله استراتژیک تا M&A
 • حجم سرمایه گذاری یا Round Size: می توانید محدوده خاصی را برای این کار تعریف کنید.
 • دسته پلتفرم جمع‌آوری سرمایه: مشابه دسته‌های وب‌سایت CoinMarketCap، از این بخش برای دسته‌بندی شرکت‌ها بر اساس نوع فعالیتشان (مانند NFT، AI، AMM) یا هر یک از اکوسیستم‌های آلت کوین یا بیت‌کوین استفاده می‌شود.
 • Fungible Assets: اگر به دنبال پروژه های ایردراپ هستید، این فیلد باید روی No تنظیم شود، در غیر این صورت پروژه هایی به شما نشان داده می شود که توکن داده شده است.

بررسی سرمایه گذاران در Crypto Fundraising

یکی از مهم ترین کاربردهای پلتفرم جذب سرمایه رمزنگاری، یافتن پروژه هایی با سرمایه گذاران بزرگ و شناخته شده است. این عامل مهم است زیرا هر چه پروژه حامیان قابل اعتماد بیشتری داشته باشد، از نظر بنیادی قوی تر است و احتمال افزایش قیمت ارز دیجیتال توسط چنین پروژه هایی بیشتر است.

برای این منظور وارد سایت Crypto Fundraising شده و در گوشه سمت راست بالای صفحه بر روی گزینه Investors کلیک کنید. در این صفحه فهرستی از سرمایه گذاران بررسی شده توسط این وب سایت را خواهید دید. تعداد آنها در حال حاضر بیش از 2,920 است. قبل از هر نام صندوق، پیوندی به وب سایت و احتمالاً شبکه اجتماعی آن وجود دارد. در ستون بعدی می توانید تعداد پروژه هایی که سرمایه گذار مورد نظر در آن قرار دارد را مشاهده کنید. با کلیک بر روی این عدد، لیست پروژه ها به شما نمایش داده می شود.

لیست پروژه ها در Crypto Fundraising

به طور معمول، Crypto Fundraising فهرست سرمایه گذاران خود را بر اساس تعداد پروژه های فعال آنها دسته بندی می کند اما در بالای صفحه، می‌توانید طبق تصویر زیر، فعال‌ترین آنها را بر اساس دوره‌های زمانی یک ماه، سال جاری یا سال گذشته تعیین کنید. 

فعال ترین پروژه ها در Crypto Fundraising

همانطور که می بینید، طبق تحلیل این وب سایت، nxgen فعال ترین سرمایه گذار ارزهای دیجیتال بود که در ماه منتهی به 17 ژانویه 2024 در هفت پروژه سرمایه گذاری کرد.

ملاک های تاثیرگذار در انتخاب پروژه های کریپتویی

هنگام بررسی یک پلتفرم جمع آوری کمک ارز دیجیتال در سایت Crypto Fundraising یا سایر وب سایت های تحلیل بنیادی، نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • هرچه مرحله جمع آوری کمک اولیه بیشتر باشد، ریسک بالاتر است.
 • اگر شرکتی در مراحل قبلی جذب سرمایه موفق باشد و به اهداف مالی خود برسد، بهتر است.
 • توکنومیک توکن را بررسی می کند و آن را با معیارهای شما و میزان ریسکی که می توانید بپذیرید می سنجد. هر چه سهم جامعه از کل عرضه توکن و مقدار تخصیص یافته به ایردراپ بیشتر باشد، ریسک سرمایه گذاری کمتر می شود.
 • توجه داشته باشید که توکن پروژه دارای مستندات فنی خوبی است و حاوی جزئیات کافی است.
 • پروژه هایی را انتخاب کنید که ارزش افزوده دارند و سعی کنید مشکل صنعت را حل کنید.
 • سوابق مدیران و بنیانگذاران پروژه را بررسی کنید.
 • پروژه و توکن آن را از نظر امنیت، سرعت، مقیاس پذیری و زیرساخت های فناوری بررسی کنید.
 • بهتر است پلتفرم جذب سرمایه ارز دیجیتال مورد نظر دارای نقشه راه ساختار یافته و واقع بینانه باشد.
 • عملکرد پروژه را در شبکه های اجتماعی به خصوص در توئیتر بررسی کنید.
 • اگر پروژه مورد نظر، سرمایه گذاران متعدد و شناخته شده ای داشته باشد بهتر است.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی بلوم، یک نوع صرافی ارز دیجیتال است که ویژگی های صرافی های متمرکز (CEX) و صرافی های غیرمتمرکز (DEX)…

در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال، “ثبات قیمت” مفهومی نادر است؛ برای حل این چالش، ایده استیبل کوین ها ایجاد شد اما…

با شروع بازی های تلگرامی، تب جدیدی از کسب درآمد دلاری در بین کاربران ایجاد شده است. اولین بار، بازی…

تپ سواپ یکی دیگر از ستاره‌های بازی‌های رمزنگاری شده در تلگرام است و برخی آن را نات کوین جدید می‌دانند….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب