Scroll Top
دات کوین چیست؟

دات کوین چیست؟

اخیرا بازی های کسب درآمد از تلگرام، رواج بسیاری یافتند. دات کوین با امکانات جدید خود در تلاش است تا ایردراپ خود را با ویژگی های جدید در قالب سرگرمی به جامعه پویا و بزرگ کاربران تلگرام معرفی کند. این ارز دیجیتال تلگرام که با توکن DTC لیست خواهد شد، فرصت خوبی برای کسب درآمد ارائه می دهد. از این رو این مقاله را به معرفی دات کوین اختصاص دادیم و نحوه کسب درآمد با DotCoin را به شما آموزش داده و توضیح می دهیم که از آینده آن چه انتظاری داریم. در پایان این مقاله، بهتر می توانید تصمیم بگیرید که آیا DotCoin ارزش سرمایه گذاری دارد یا نه؟

دات کوین(Dotcoin) چیست؟

دات کوین (Dotcoin) چیست؟

Dotcoin یک پروژه رمزنگاری جدید است که فرآیند ایردراپ توکن خود را با استفاده از بازی Tap to Win در تلگرام راه اندازی کرده است. این بازی تلگرامی یک استراتژی بازاریابی جدید است که با بازی نات کوین شروع و پس از موفقیت، محبوب شد. شایان ذکر است که ایردراپ ارز دیجیتال فرآیندی برای توزیع توکن های پروژه است، معمولاً به صورت رایگان یا در ازای تکمیل چند مرحله مانند دنبال کردن صفحات اجتماعی پروژه یا ثبت نام در خبرنامه انجام می گیرد.

تمامی کاربران در DotCoin، باید توکن های خود را با ضربه زدن روی یک نقطه افزایش دهند. اگر تجربه بازی با سایر پروژه های کلیکی مانند نات کوین یا TapSwap را داشته باشید، قطعاً با محیط دات کوین آشنا خواهید شد. البته این بازی تفاوت های مهمی دارد که آن را کمی با سایر ارزهای دیجیتال تلگرام متفاوت خواهد کرد.

از دیگر نکاتی که باید در این بازی در نظر بگیرید این است که در این بازی شما تنها 30 ثانیه فرصت دارید تا با لمس نقطه وسط صفحه، ضریب جمع آوری توکن خود را از 1 به 4 برسانید و تا جایی که ممکن است در قسمت X4 نگه می دارید. با این حال، باید مراقب باشید که ضریب از 4 بیشتر نشود زیرا اگر سرعت کلیک را در ناحیه X4 افزایش دهید، حباب DotCoin می ترکد و به ضریب 1 برمی گردید.

قسمت های دیگر بازی «Earn»، «Boost» و «Friends» مانند پروژه‌های مشابه هستند؛ یعنی در دات کوین می توانید با دعوت از دوستان و انجام کارهای مختلف جوایزی کسب کنید و در قسمت Boost می توانید با بالا بردن سطح خود، تعداد سکه ها را سریعتر افزایش دهید.

چگونه می توانم تعداد زیادی دات کوین رایگان استخراج کنم؟

در این بخش با DotCoin و نحوه استخراج آن آشنا خواهیم شد. همانطور که گفتیم، چهار قسمت در بازی دات کوین وجود دارد که ضربه های شما را 1 تا 4 برابر می کند. در ایردراپ های آینده، این سرگرمی جدید برای کاربران ایرانی بر اساس تعداد موجودی شما روی ربات خواهد بود. برای به دست آوردن بیشترین DotCoin باید نوعی سیستم داشته باشید. 

جدای از سبک بازی، می توانید با عضویت در کانال DotCoin، صفحه توییتر و دعوت از دوستان خود، مقدار قابل توجهی از این ارز دیجیتال تلگرامی کسب کنید. سازندگان این بازی روش هایی را برای افزایش سرعت دریافت سکه ابداع کرده اند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

  1. Daily Attempt: در این قسمت می توانید در ازای مقدار سکه، تعداد تلاش های روزانه را که با آیکون سبز رنگ مشخص شده است، افزایش دهید.
  2. Multiple: تعداد کوین های دریافتی با هر ضربه را افزایش می دهد. این عدد در قسمت X1 قرار دارد و سپس در 2، 3 و 4 ضرب می شود.
  3. Game X2: در این قسمت می توانید با شانس 51 درصد تعدادی از سکه های خود را دو برابر کنید. این بازی نوعی شرط بندی محسوب می شود و در زمان نوشتن هر 12 ساعت یک بار می توان آن را بازی کرد.
  4. Level: با بالا رفتن سطح، جایزه دریافت خواهید کرد؛ همچنین به ازای هر 20 مرحله ای که زیرگروه شما منتشر می کند، مقداری پاداش دریافت می کنید.
  5. Portfolio: در این بخش، کیف پول بلاک چین خود را مانند (Tonkeeper) متصل می کنید و در قرعه کشی روزانه 10 واحد Toncoin شرکت می کنید.

نکاتی برای بدست آوردن دات کوین های بیشتر

نکاتی برای بدست آوردن دات کوین های بیشتر

اولین و مهم‌ترین ترفند برای به دست آوردن دات‌کوین‌های بیشتر، تکمیل وظایف بخش «کسب درآمد» است. با انجام این کار می توانید ده ها هزار کوین پاداش دریافت کنید. به عنوان مثال، دنبال کردن کانال دات‌کوین با 50,000 کوین، اجرای ربات Spinarium 70,000 کوین یا دعوت از 10 دوست با 300,000 کوین پاداش داده می‌شود.

گاهی اوقات سایر برنامه های وب 3 برای اجرا و بازدید معرفی می شوند که در نتیجه انجام این کار پاداش دریافت می کنید. البته اگر مدتی بازی کنید، متوجه می شوید که باید ریتم خاصی را حفظ نمایید تا حداکثر مقدار کوین را از ضربه بزنید.

مکانیسم جالب بازی دات کوین این است که نمی توانید از ربات های کلیک کننده استفاده کنید زیرا اگر ربات کلیک کننده داخل آن را روشن کنید، به سرعت از ناحیه x4 عبور می کنید و 30 ثانیه از دست می دهید؛ اما در عوض بایستی مناطق 1 تا 3 را به سرعت رد کنید و سپس سرعت خود را در منطقه x4 بایستی به گونه ای تنظیم کنید که بیشترین زمان را در این بخش داشته باشید. 

چگونه می توان یک کلن ایجاد کرد یا به یک کلن پیوست؟

درست مانند NotCoin، شما می توانید گروه خود را در DotCoin ایجاد کنید. البته برخلاف نات کوین که گروه را اسکواد می نامد، در این بازی به آن کلن یا همان قبیله گفته می شود. هر گروه یا کانال عمومی در تلگرام می تواند یک قبیله باشد. برای ایجاد قبیله خود باید 50,000 دات کوین داشته باشید؛ سپس فقط روی دکمه “ایجاد کلن” کلیک کرده و یک نام برای کلن خود انتخاب کنید.

سیستم LVL در بازی Dotcoin چیست؟

در بازی DotCoin می توانید تا سطح 80 (lvl) بروید که با توجه به تعداد Dotcoin های موجود در حساب شما افزایش می یابد. هر سطح دارای محدوده خاصی است. به عنوان مثال، LVL 80 معادل 10 میلیارد DotCoin است.

“بازی x2” در دات کوین چیست؟

بازی x2 در دات کوین

راه دیگر برای به دست آوردن مقدار قابل توجهی از دات کوین ها به صورت همزمان، ورود به بخش بازی x2 است. در این بخش می توانید تا 30 درصد از موجودی خود را واریز کنید و با 51 درصد شانس موفقیت، آن را دو برابر کنید. این بازی به شما این امکان را می دهد که بازی خود را سریعتر تراز کنید. علاوه بر این، پس از تلاش ناموفق، موجودی شما کاهش نخواهد یافت. تنها چیزی که کاهش می یابد تعداد تلاش ها است که کاهش می یابد. ضمناً بازی x2 را می توان هر 24 ساعت یک بار انجام داد.

آینده دات کوین چیست؟

در 20 ژوئن، کانال کنونی 4 میلیون DotCoin اعلام کرد که توکن DTC به عنوان ارز رمزنگاری رسمی دات‌کوین در بلاک چین Ton (TON) به عنوان مرحله سوم راه‌اندازی پروژه شروع به کار خواهد کرد. استخراج DTC به زودی در بخش Boosts در دسترس خواهد بود. به گفته سازندگان دات کوین، برای دریافت روزانه مقدار مشخصی DTC و بسته به LVL ماینر خود، باید ماینرهای DTC را خریداری کنید. هنگامی که ارز دیجیتال کوین فهرست شد، می‌توانید این توکن‌ها را در صرافی های لیست شده مورد معامله قرار دهید.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی بلوم، یک نوع صرافی ارز دیجیتال است که ویژگی های صرافی های متمرکز (CEX) و صرافی های غیرمتمرکز (DEX)…

در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال، “ثبات قیمت” مفهومی نادر است؛ برای حل این چالش، ایده استیبل کوین ها ایجاد شد اما…

با شروع بازی های تلگرامی، تب جدیدی از کسب درآمد دلاری در بین کاربران ایجاد شده است. اولین بار، بازی…

تپ سواپ یکی دیگر از ستاره‌های بازی‌های رمزنگاری شده در تلگرام است و برخی آن را نات کوین جدید می‌دانند….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب