Scroll Top
بازی همستر کامبت (Hamster kombat)

بازی همستر کامبت (Hamster kombat)

بازی همستر کامبت (Hamster Kombat) در تلگرام اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این بازی به کاربران این امکان را می دهد که به سادگی با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش دستگاه خود درآمد مجازی کسب کنند. با توجه به موفقیت و رشد چشمگیر برخی از بازی های تلگرامی مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده از جمله نات کوین، شاهد موجی از بازی های مشابه هستیم که هر کدام نویدبخش ایردراپ های احتمالی به کاربران هستند.

همچنین باید به این نکته اشاره کنیم که اگرچه NatCoin بالاخره در صرافی عرضه شد و امکان تبدیل ارزهای مجازی به پول واقعی را فراهم کرد اما هنوز وایت پیپر و نقشه راه یا برنامه مشخصی برای این امر ندارد. پروژه ای که بسیاری از کارشناسان بر اساس شواهد مختلف بیان کرده اند به احتمال زیاد هرگز به پول واقعی تبدیل نخواهد شد.

آشنایی با همستر کامبت

آشنایی با بازی همستر کامبت

در دنیای پر جنب و جوش بازی های کریپتو، همستر کامبت در 25 مارس 2024 (6 آوریل 1403) ایجاد شد. این پروژه توجه زیادی را در جامعه ارزهای دیجیتال به خود جلب کرد و 11 روز پس از اولین راه اندازی، به رکورد قابل توجه یک میلیون کاربر رسید و روز به روز بر تعداد آن افزوده می شود. طبق گفته سازندگان، همستر کامبت بیش از 60 میلیون کاربر و 24 میلیون کاربر فعال روزانه دارد.

Hamster kombat یک بازی تلگرامی است که کاربر می تواند با لمس صفحه نمایش گوشی خود به صورت مجازی درآمد کسب کند. پولی که پتانسیل آن را دارد که در هوا ریخته شود و در نهایت به پول واقعی تبدیل شود. البته تا زمانی که این پروژه در صرافی ها درج نشود، قیمت همستر کامبت مشخص نخواهد شد.

اگرچه Hamster kombat در حال حاضر فقط یک بازی است اما احتمال ایردراپ شدن وجود دارد. این بدان معنی است افرادی که پول درون بازی جمع آوری می کنند به احتمال زیاد واجد شرایط ایردراپ در طول TGE (رویداد تولید توکن) خواهند بود. به عبارت دیگر، اگر پروژه در صرافی ها درج شود، قیمت ارز همستر با نرخی که سازندگان آن مناسب می دانند تعیین می شود و در این صورت، سکه ها قابل فروش بوده و تبدیل به پول واقعی می شوند. نکته مهم دیگر این است که به گفته توسعه دهندگان همستر کامبت، توکن این پروژه بر روی پلتفرم بلاک چین TON ایجاد خواهد شد.

ورود به ربات تلگرام همستر

با وارد شدن به ربات همستر کامبت در تلگرام، متن خوش آمدگویی با گزینه شروع بازی نمایش داده می شود. برای رفتن به صفحه بازی روی Start کلیک کنید. در زیر منوی این بازی قسمت های Exchange، Mine، Friends، Earn و Airdrop را مشاهده می کنیم که در ادامه هر یک از آنها را معرفی می کنیم.

بخش صرافی(Exchange)

در بخش Exchange که صفحه اصلی بازی همستر کامبت است، می توانید یک سکه بزرگ با همستر که نماد بازی است را مشاهده کنید و با لمس آن سکه های مجازی جمع آوری کنید. این صفحه همچنین اطلاعاتی مانند تعداد سکه های کسب شده و موارد دیگر را نمایش می دهد.

بخش صرافی بازی همستر کامبت

با زدن Boost به بخش ارتقادهنده های بازی می‌روید. در بالای صفحه Boost و در زیر عنوان تقویت‌کننده‌های روزانه رایگان، گزینه Full Energy را داریم، می‌توانید مکرراً روی آن ضربه بزنید تا سکه ها را تا سقف مشخصی که با نماد رعد و برق نشان داده شده است به دست آورید. در قسمت بوسترها دو گزینه Multitap و Energy cap داریم که به ترتیب برای افزایش تعداد سکه های دریافتی در هر ضربه و افزایش ظرفیت انرژی استفاده می شود.

بخش استخراج(Mine)

در قسمت ماینینگ بازی، می توانید با پرداخت مقداری از سکه های جمع آوری شده، کارت های ماینینگ را خریداری کنید. با خرید هر یک از این کارت ها به صورت روزانه یا ساعتی و کاملا اتوماتیک کسب خواهید کرد. به عنوان مثال در تصویر زیر با خرید کارت جفت بیت سکه و پرداخت 250 سکه، سیستم بازی به صورت خودکار در هر ساعت 40 سکه به حساب شما اضافه می کند.

بخش استخراج (Mine) در بازی همستر کامبت

بخش Friends، Earn و Airdrop

شما می توانید با اشتراک گذاری لینک دعوت ویژه خود در بازی همستر کامبت، جوایزی داشته باشید که به صورت سکه به حساب شما اضافه می شود. شما به ازای هر دعوت موفق 5000 سکه دریافت خواهید کرد و در صورتی که کاربر هدف دارای اکانت پریمیوم تلگرام باشد، این جایزه به 25000 سکه افزایش می یابد.

بخش Friends، Earn و Airdrop

چگونه در همستر درآمد بیشتری کسب کنیم؟

در صفحه اصلی همستر کامبت، روی Friends ضربه بزنید و در صفحه بعد، دعوت از دوستان را انتخاب کنید تا لینک دعوت خود را ایجاد کنید. اکنون می توانید این لینک را برای دوستان خود ارسال کنید.

در بخش Earn

  • با فرستادن لینک دعوت به دوستان خود نیز می توانید 25000 سکه کسب کنید.
  • عضو شدن در کانال تلگرام که از این طریق می توانید 5000 سکه بدست بیاورید.
  • با سابسکرایب کردن کانال یوتیوب نیز می توانید 50000 سکه دریافت نمایید. 
  • با فالو کردن اکانت x نیز می توانید 5000 سکه دیگر نیز دریافت کنید. 
  • با انتخاب کردن صرافی مورد نظرتا، می توانید 5000 سکه بدست بیاورید.
  • در قسمت Daily task با انجام تسک های روزانه، می توانید روزانه سکه دریافت کنید.

چگونه روزانه 5 میلیون سکه ترکیبی دریافت کنیم؟

برای دریافت 5 میلیون سکه از بخش ترکیبی همستر کامبت، باید هر روز سه کارت ویژه از چهار بخش Market، PR&Team، Legal و Specials خریداری کنید. یافتن این کارت ها از میان صدها گزینه زمان بر است و سکه های موجود شما را نیز می خورد. ما هر روز برای شما کارت های ترکیبی روزانه قرار می دهیم تا بتوانید بدون صرف وقت و سکه اضافی، 5 میلیون سکه همستر کامبت رایگان دریافت کنید.

دوستان خود را دعوت کنید و امتیاز بیشتری کسب کنید

یکی از راه های کسب سکه بیشتر در همستر کامبت دعوت دوستان خود به بازی است. برای این کار کافیست به قسمت Friends رفته و کد ارجاع خود را کپی کرده و برای کسانی که می خواهید ارسال کنید. دعوت از هر کاربر به همستر کامبت 5000 امتیاز و دعوت از کاربران با تلگرام پرمیوم 25000 سکه هزینه دارد. 

سطح کاربر دعوت‌شده جایزه برای کاربران عادی جایزه برای کاربران پریمیوم
Silver 20,000 25000
Gold 40,000 50,000
Platinum 40,000 75000
Diamond 60,000 100,000
Epic 100,000 150,000
Legendery 250,000 500,000
Master 500,000 1,000,000
Grandmaster 1,000,000 2,000,000

انجام بازی همستر ریسک دارد؟

اگر به دنبال یک بازی کریپتو ساده و با پتانسیل درآمد هستید، همستر کامبت قطعا ارزش امتحان کردن را دارد. این بازی به سرعت در حال رشد است و به نظر می رسد که در آینده نیز این روند ادامه پیدا کند. با این حال، لازم به ذکر است که هیچ تضمینی برای برنده شدن پول واقعی در بازی های کریپتو وجود ندارد و ما همیشه توصیه می کنیم قبل از سرمایه گذاری در هر بازی کریپتو تحقیق خود را انجام دهید. از طرفی پیشنهاد می شود با توجه به لیست شدن پروژه هایی مانند نات کوین در صرافی های ارزهای دیجیتال ایرانی و خارجی، مدتی را در همستر کامبت صرف کنید.

تاریخ انتشار توکن همستر kombat

سوال بسیاری از کاربران این است که بازی Hamster kombat چه زمانی در لیست قرار می گیرد؟ بر اساس برخی شایعات، توکن Hamster Kombat احتمالا در ماه جولای وارد صرافی‌های مرکزی ارزهای دیجیتال خواهد شد و در صورت وقوع، می‌توانید سکه‌های جمع‌آوری‌شده در بازی را با پول واقعی یا سایر ارزهای رمزنگاری معتبر مانند بیت‌کوین و اتریوم مبادله و به تتر تبدیل کنید. 

آیا همستر کامبت قانونی است؟

آیا همستر کامبت قانونی است؟

به دلیل ماهیت غیرقابل پیش بینی دنیای ارزهای دیجیتال، نمی توان مستقیماً گفت که آیا همستر کامبت قانونی است یا کلاهبرداری؟ اما برخی نشانه‌ها وجود دارد که نشان می‌دهد همستر در نهایت ممکن است به چیزی مفید تبدیل شود و یکی از این نشانه‌ها مشارکت استراتژیک آن با صرافی‌هایی مانند BingX است.

همکاری همستر با صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند BingX به این معنی است که توکن آن احتمالاً در آینده در آن صرافی‌ها فهرست می‌شود و در این صورت قیمت صرافی همستر کامبت نیز مشخص خواهد شد. البته، در حال حاضر، تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که به بازی کردن و جمع آوری پول ادامه دهیم.

همچنین اگر همستر کامبت در صرافی ها فهرست شده است، می توانید توکن های خود را در یک کیف پول سخت افزاری یا یک کیف پول نرم افزاری نگهداری کنید تا در آینده ارزش آنها افزایش یابد. اگر نمی دانید از کدام کیف پول استفاده نمایید، بهتر است مقاله کیف پول کریپتو را بررسی کنید.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی بلوم، یک نوع صرافی ارز دیجیتال است که ویژگی های صرافی های متمرکز (CEX) و صرافی های غیرمتمرکز (DEX)…

در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال، “ثبات قیمت” مفهومی نادر است؛ برای حل این چالش، ایده استیبل کوین ها ایجاد شد اما…

با شروع بازی های تلگرامی، تب جدیدی از کسب درآمد دلاری در بین کاربران ایجاد شده است. اولین بار، بازی…

تپ سواپ یکی دیگر از ستاره‌های بازی‌های رمزنگاری شده در تلگرام است و برخی آن را نات کوین جدید می‌دانند….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب