Scroll Top
Memefi چیست؟

Memefi چیست؟

با شروع بازی های تلگرامی، تب جدیدی از کسب درآمد دلاری در بین کاربران ایجاد شده است. اولین بار، بازی تپ سواپ بهترین ربات برای کسب درآمد در فضای تلگرام بود که پس از Tap Swap، بازی تلگرام Memefi با استراتژی جدید و امکانات بیشتر محبوب شد. در واقع، Memefi نیز یک بازی جدید ضربه و کلیک است. تفاوت این است که بازیکنان در این ایردراپ، به جای شلیک سکه باید به بدن دشمن ضربه بزنند اما آیا این ایردراپ ارزش بازی کردن را دارد؟ آیا امکان لیست کردن آن در آینده وجود دارد؟ برای پاسخ به این سوالات تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بازی تلگرام میم فای کوین چیست؟

Memefi چیست؟

در واقع میم فای یک بازی پرطرفدار در پلتفرم تلگرام است که تیم سازنده مدعی است راهی برای بازی و ارز دیجیتال نات کوین است. با این حال، در واقعیت، هیچ فعالیتی بر اساس استخراج ارز دیجیتال میم فای کوین وجود ندارد. استخراج ارزهای دیجیتال یک فرآیند تخصصی است اما اکثر مردم به این بازی‌های کلیکی، توکن ماینینگ می‌گویند.

روش اصلی بازی میم فای به صورت زیر است:

باید با زدن میم دشمن به آن آسیب بزنیم تا واحد سلامت دشمن کم شود.

معرفی قسمت های مختلف بازی میم فای کوین

  • Booster: تقویت کننده هایی برای پیشرفت سریعتر در بازی
  • State: آمار
  • Earn: سکه های بیشتری کسب کنید
  • Invite: دوستان خود را برای کسب سکه های بیشتر دعوت کنید
  • Squade: تیم هایی برای ایجاد یک قبیله

اعتبار بازی میم فای کوین

ایردراپ میم فای کوین، یکی از بازی های اصلی تلگرام است که از فرهنگ میم الهام گرفته شده و بر اساس بلاک چین طراحی شده است. این بازی تجربه جالب و خلاقانه ای را به بازیکنان ارائه می دهد که در آن کاربران می توانند به کمک ربات تلگرام و با بازی، توکن های میم فای را دریافت کنند.

MemeFi با استفاده از آیتم های NFT و توکن های درون بازی به عنوان ویژگی های اصلی در گیم پلی خود، بازیکنان را در ماموریت های مختلف، به چالش می کشد. این بازی با الهام از میم ها و فرهنگ ارز دیجیتال، تجربه ای جذاب و سرگرم کننده را ارائه می دهد و به عنوان یک پلتفرم در حال ظهور در دنیای بازی های بلاک چین شناخته می شود.

آشنایی با توکن های MemeFi

توکن های اصلی پروژه MemeFi شامل MEMEFI، PWR و TOYBOX هستند که در این قسمت به طور کامل به معرفی آن ها می پردازیم:

  • MEMEFI: این توکن ارز اصلی بازی است و صاحبان آن گروهی را تشکیل می دهند که عملکرد بازی را کنترل می کنند و به تصمیمات مهم رای می دهند. این توکن برای خرید کلیدهای شخصیت، آیتم های پیشرفت و هزینه های بیشتر در بازی استفاده می شود.
  •   :PWRاین توکن برای افزایش قدرت در بازی استفاده می شود.
  •  :TOYBOXاین توکن برای خرید و فروش اقلام کمیابNFT  در بازی استفاده می شود.

از این توکن ها برای ایجاد یک اکوسیستم اقتصادی پویا در بازی تلگرام MemeFi و ایجاد تعادل و تحرک در اقتصاد داخلی بازی استفاده می شود.

در واقع MemeFiCoin پس از جلب توجه NotCoin با ایردراپ جدیدی وارد بازار بازی های تلگرام شد. در این بازی شما باید ذهن خود را در مورد رئیس خود خالی کرده و با شکست دادن او وی را ضعیف کنید، با هر ضربه یک سکه به دست آورید تا زمانی که خون رئیس تمام شود تا بتوانید به سطح بالاتری بروید.

روش انجام بازی میم فای کوین

ابتدا باید وارد ربات این بازی شوید. پس از انتخاب گزینه start باید گزینه play & win را انتخاب کنید تا وارد محیط این بازی شوید:

ورود به بازی Memefi

بالای این بخش موجودی شما را نشان می دهد و زیر آن کادری است که به دو قسمت تقسیم شده است. سمت چپ سطح شما را نشان می دهد (اکانتی که در بالا می بینید سطح 3 است)، وقتی روی آن قسمت ضربه می زنید نشان می دهد که شخصیتی که باید با آن مبارزه کنید چقدر آسیب دیده است و کدام شخصیت را شکست داده اید. همچنین می توانید با شکست دادن هر شخصیت امتیاز کسب کنید. می توانید از همان کادر سمت راست یک قبیله برای خود انتخاب کنید، تصویر بالا نشان می دهد که این اکانت عضوی از چت clan, memefi است.

در زیر آن کادر شخصیتی قرار دارد که باید شکست دهید، هر بار که ضربه می زنید چند امتیاز کسب می کنید. همچنین بیان می‌کند که می‌توانید با دعوت از هر کسی زیر عکس آن شخصیت، قدرت خود را دو برابر کنید. در پایین قسمت قرمز، یک ثانیه شمار را مشاهده می کنید که نشان می دهد چقدر از مخزن کلی (64800) پر شده است. همچنین می توانید ربات ماینینگ را فعال کنید که به زودی با آن آشنا خواهیم شد. در زیر ربات فرود، میزان انرژی لازم برای ضربه زدن (2000 در تصویر بالا) و همچنین میزان آسیب شخصیتی که باید شکست دهید مشخص است. 

لطفاً از برگه های زیر به بخش Booster بروید:

ورود به بخش Booster بازی میم فای کوین

در این قسمت می توانید با استفاده از گزینه Turbo بفهمید برای هر ضربه، چندین امتیاز بدون مصرف انرژی کسب می کنید. همچنین می توانید با استفاده از قسمت شارژ، مخزن انرژی خود را پر کنید. توجه داشته باشید که فقط 3 بار در روز می توانید از توربو و شارژ مجدد استفاده کنید.

همچنین با فعال کردن Tap Bot، ربات استخراج فعال می شود که در هر 4 ساعت تقریباً 65 هزار سکه برای شما استخراج می کند. شما می توانید این ربات را 3 بار در روز فعال کنید.

می توانید با انتخاب و افزایش درپوش انرژی، قدرت ماینینگ خود را برای ضربات از قسمت Damage افزایش دهید و مخزن انرژی خود را افزایش دهید.

همچنین می توانید از قسمت Recharge speed سرعت پر شدن مخزن انرژی خود را افزایش دهید.

لطفاً از برگه های زیر به بخش stats مراجعه کنید:

وارد شدن به بخش بازی stat

همانطور که مشخص است لیگ های مختلفی وجود دارد که حساب برتر در لیگ برنز است. وقتی تعداد امتیازات جمع آوری شده به 1 میلیون رسید، این حساب به لیگ بالاتر بعدی منتقل می شود. علاوه بر این، تا زمانی که در آن موقعیت باقی بمانند، قدرت استخراج 5 نفر در راس 30 درصد افزایش خواهد یافت. پایین تصویر تعداد افراد حاضر در لیگ و رتبه شما را نشان می دهد.

لطفا با استفاده از برگه های زیر به بخش Earn بروید:

بخش earn بازی Memefi

در این صفحه روی قسمت کمپین Memefi کلیک کنید و وارد صفحه زیر شوید:

بخش کمپین بازی میم فای کوین

در این بخش می توانید با انجام کارهای مختلف امتیاز بیشتری جمع آوری کنید. این وظایف شامل فعالیت در شبکه های اجتماعی این پروژه می شود.

سپس از تب های زیر به بخش invite بروید:

بخش invite بازی Memefi

در بالای تصویر، نشان می دهد که چند نفر را دعوت کرده اید. کمی پایین تر می توانید کد دعوت خود را کپی کرده و دوستان خود را به این بازی دعوت کنید. دانستن این نکته مفید است که با هر دعوتنامه به شما 2500 امتیاز و به فرد دعوت شده 5000 امتیاز تعلق می گیرد. علاوه بر این، اگر فرد دعوت شده شروع به بازی کند و هر شخصیت را از بین ببرد، یک امتیاز جداگانه دریافت خواهید کرد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود، امتیازات کشتن شخصیت در هر سطح توسط افراد دعوت شده نشان داده می شود.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی بلوم، یک نوع صرافی ارز دیجیتال است که ویژگی های صرافی های متمرکز (CEX) و صرافی های غیرمتمرکز (DEX)…

در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال، “ثبات قیمت” مفهومی نادر است؛ برای حل این چالش، ایده استیبل کوین ها ایجاد شد اما…

با شروع بازی های تلگرامی، تب جدیدی از کسب درآمد دلاری در بین کاربران ایجاد شده است. اولین بار، بازی…

تپ سواپ یکی دیگر از ستاره‌های بازی‌های رمزنگاری شده در تلگرام است و برخی آن را نات کوین جدید می‌دانند….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب