Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • ETF های جدید بیت کوین اکنون 500000 بیت کوین را در اختیار دارند ، در حالی که GBTC خروجی کند است
ETF های جدید بیت کوین اکنون 500000 بیت کوین را در اختیار دارند ، در حالی که GBTC خروجی کند است

ETF های جدید بیت کوین اکنون 500000 بیت کوین را در اختیار دارند ، در حالی که GBTC خروجی کند است

ETF های بیت کوین نقطه ای تازه راه اندازی شده ، به استثنای Grayscale ، تنها در 54 روز معامله ، 35 میلیارد دلار بیت کوین جمع آوری کرده اند.

9 مورد از 10 صندوق جدید معامله شده در مبادلات بیت کوین (ETF) بیش از 500000 بیت کوین از زمان راه اندازی در ژانویه جمع آوری کرده اند که دارایی آنها در حال حاضر 2.54 درصد از عرضه در گردش فعلی را تشکیل می دهد ، طبق گفته سرمایه‌گذاران Farside ، 9 ETF که در 11 ژانویه راه‌اندازی شدند ، پس از یک روز ورودی دیگر در روز پنج‌شنبه ، به نقطه عطف رسیدند و 287.7 میلیون دلار بیت کوین به دست آوردند.

این مقدار بیت کوین را که توسط 9 ETF نگهداری می شود به ارزش فعلی 35 میلیارد دلار در تنها 54 روز معاملاتی می رساند ، در مجموع تمام صندوق های بیت کوین ایالات متحده، از جمله Grayscale ، دارای 835000 بیت کوین هستند که تقریبا 4 درصد از کل عرضه را تشکیل می دهد ، جریان ورودی ETF این هفته در این هفته با 845 میلیون دلار ورودی اندازه گیری شده است و روند خروجی را که از 18 مارس شروع شده بود معکوس می کند ، در 28 مارس ، مجموعا 183 میلیون دلار جریان داشت و BlackRock پیشتاز این بسته بود ، زیرا صندوق IBIT آن شاهد ورود 95 میلیون دلاری بود.

Fidelity و Bitwise هر کدام حدود 67 میلیون دلار ورودی مشابه داشتند ، در حالی که Ark 21Shares پس از ورود عظیم 200 میلیون دلاری در روز چهارشنبه ، 27.6 میلیون دلار به دست آورد ، خروجی GBTC Grayscale نیز 105 میلیون دلار بود که کمترین میزان از 12 مارس بوده است ، مدیر دارایی های رمزنگاری از زمانی که در اواسط ژانویه به ETF تبدیل شد ، اکنون حدود 284,846 بیت کوین از صندوق GBTC خود ریخته است ، در اخبار مرتبط ، Bitwise یک درخواست S 1 را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای Ethereum ETF خود در 28 مارس ثبت کرد.

اریک بالچوناس ، تحلیلگر ETF همکار به این خبر واکنش نشان داد و اظهار داشت که شانس او ​​برای تایید ETH ETF در ماه مه 25 درصد بدبینانه باقی می ماند ، اما او می تواند پایین تر هم باشد ، او افزود که هفت هفته تا پایان ضرب الاجل باقی مانده است و سکوت رادیویی SEC تیره و تار است.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در سال‌های اخیر، صرافی‌های ارز دیجیتال بسیاری برای تسهیل خریدوفروش ارزهای دیجیتال به‌وجود آمدند و این صرافی‌ها برای جذب مشتری…

تراست ولت (Trust Wallet) به کاربران تلفن‌های همراه آیفون اپل (Apple) درباره آسیب‌پذیری iMessage هشدار داده است. تراست ولت با…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب