Scroll Top
تپ سواپ چیست؟

تپ سواپ چیست؟

تپ سواپ یکی دیگر از ستاره‌های بازی‌های رمزنگاری شده در تلگرام است و برخی آن را نات کوین جدید می‌دانند. تپ سواپ یکی از مینی برنامه های محبوب در تلگرام است که به کاربران امکان می دهد با شرکت در رویدادهای مختلف درون بازی، توکن های TAPS را به دست آورند. این بازی با بیش از 46 میلیون کاربر تا به امروز، به لطف گیم پلی ساده و در عین حال جذاب خود، به سرعت به یکی از محبوب ترین بازی های تلگرام در سبک Tap to Earn تبدیل شده است.

تپ سواپ چیست؟

تپ سواپ چیست؟

تپ سواپ یکی از بازی های موفق مبتنی بر تلگرام است که شباهت زیادی به بازی همستر کامبت و نات کوین دارد. این بازی مانند رقبای خود از ویژگی های اجتماعی و تعاملی تلگرام برای ایجاد یک تجربه جذاب و رقابتی استفاده می کند. در حالی که Hamster Combat مدیریت یک صرافی مجازی ارز دیجیتال را به بازیکنان وظیفه می‌دهد، TapSwap به کاربران اجازه می‌دهد تا با ضربه زدن روی صفحه گوشی هوشمند و انجام برخی چالش‌ها، درآمد بیشتری کسب کنند.

مشخصات بازی تپ سواپ

TapSwap دارای مشخصات جذابی است که آن را محبوب کرده است:

  • مدل درآمدزایی با ضربه زدن

با ضربه زدن روی نماد ارز تپ سواپ، درآمد کسب می کنید. هر ضربه، تعادل سکه شما را افزایش می دهد و بازی را آسان و جذاب می کند.

در بازی TapSwap می توانید با انجام برخی کارها و شرکت در فعالیت های مختلف مانند دعوت از دوستان خود برای عضویت در بازی، عضویت در کانال تلگرام و … سکه های بیشتری کسب کنید.

  • پاداش برای انجام وظایف خاص

برای حفظ انگیزه بازیکنان، پروژه ارز دیجیتال TapSwap برای انجام وظایف خاص پاداش هایی ارائه می دهد. با انجام کارهای مورد نظر می توانید سکه های بیشتری کسب کنید. این جوایز، مشارکت منظم را تشویق و به افزایش تعداد سکه کمک می کند.

  • سیستم معرفی به دوستان

TapSwap از یک سیستم قدرتمند برای معرفی دوستان شما استفاده می کند و هر چه افراد بیشتری از طریق لینک وابسته شما وارد این ربات تلگرام شوند، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. ارجاع هر کاربر جدید نه تنها مقدار سکه ها را افزایش می دهد بلکه رتبه شما را سریعتر بالا می برد؛ به عبارت دیگر یک عنصر رقابتی به بازی اضافه می کند.

  • افزایش درآمد به صورت آفلاین

TapSwap فعال کردن ربات درون بازی را با پرداخت بخشی از سکه های جمع آوری شده برای کسب درآمد حتی در زمان آفلاین امکان پذیر کرده است.

تاریخ انتشار توکن تپ سواپ

تاریخ انتشار توکن تپ سواپ

تاریخ انتشار توکن تپ سواپ به 11 تیر 1403 موکول شد. این تاخیر به دلیل کشف ربات‌هایی است که به‌طور ناعادلانه سکه‌های بیشتری به دست می‌آورند و روند توزیع توکن را مختل می‌کنند. این تاخیر به تیم ارز دیجیتال تپ سواپ اجازه می‌دهد تا ربات‌ها را شناسایی و مسدود کند و از توزیع عادلانه توکن‌های TAPS اطمینان حاصل نماید. تاریخ انتشار در ابتدا برای 30 می 2024 (10 خرداد 1403) تعیین شده بود اما برای رفع این مشکلات و ارائه یک محیط راه اندازی منصفانه تر به تعویق افتاد.

لازم به ذکر است که ایردراپ تپ سواپ در بلاک چین TON انجام می شود و برای دریافت توکن های پاداش خود به کیف پولی سازگار با این شبکه مانند کیف پول Ton Keeper نیاز خواهید داشت. اگر توسعه دهندگان تپ سواپ به وعده خود عمل کنند، احتمالاً می‌توانید پس از پایان پروژه، توکن‌ها را به صرافی ارز دیجیتال، صرافی یا کیف پول ارز دیجیتال ایرانی خود منتقل کنید. 

آموزش بازی تپ سواپ در خانه 

با انجام مراحل نسبتاً ساده بازی و صرف مقداری زمان در روز، می توانید در بازی TapSwap بهره وری بیشتری داشته باشید و تعداد سکه های خود را افزایش دهید.

وارد ربات TapSwap تلگرام شوید و سپس در ربات ثبت نام نمایید؛ برای این کار باید روی گزینه Start کلیک کنید. در صفحه اصلی بازی (بخش Tap)، روی نماد ارز تپ سواپ ضربه بزنید تا مخزن انرژی شما خالی از سکه شود. در این بازی هر یک ساعت مخزن انرژی شما پر می شود و البته می توانید با پرداخت پول درون بازی سرعت و حجم پر شدن را افزایش دهید.

در صفحه آمار می توانید آمار کلی بازی شامل تعداد کاربران، تعداد بازدیدها، تعداد کاربران آنلاین و … را ببینید. در ابتدای بازی با هر ضربه بر روی آیکون ارز Tap Swap یک سکه به دست می آورید که قابل ارتقا است و با پرداخت سکه می توانید تعداد سکه هایی را که با هر ضربه به دست می آورید افزایش دهید.

قوانین اولیه بازی TapSwap

قوانین اولیه بازی TapSwap

مهم ترین اصل برای به دست آوردن سکه های تپ سوآپ ضربه زدن روی صفحه آن است؛ هر ضربه موجودی سکه شما را افزایش می دهد. قبل از استراحت، می توانید تا تعداد مشخصی سکه در هر سری برنده شوید. به عنوان مثال، شما می توانید 500 سکه را با یک ضربه قبل از شروع دوره انتظار کسب کنید.

ارتقا دارایی ها در TapSwap

از سکه های به دست آمده در Tap Swap برای ارتقای دارایی های مختلف درون بازی استفاده کنید. ارتقاء می تواند مقدار سکه های شما را افزایش دهد و ویژگی های جدید را باز کند. ارتقاء ابزار ضربه زدن، تعداد سکه‌های به‌دست‌آمده در هر ضربه را افزایش می‌دهد و به شما امکان می‌دهد با زمان و انرژی کمتر، سکه‌های بیشتری کسب کنید.

وظایف و ماموریت های روزانه در TapSwap

مشابه همستر، می توانید در ماموریت های روزانه تپ سواپ شرکت کنید تا جوایز بیشتری کسب نمایید. این ماموریت ها به سه دسته تقسیم می شوند: Ref Missions، Leagues و Special و شامل مواردی مانند دریافت تعداد معینی ضربه و همچنین وظایف پیچیده تری مانند تعاملات اجتماعی می شود.

بخش Special شامل وظایف خاصی است، مانند عضویت در یک برنامه یا پلتفرم خاص. در قسمت Leagues، زمانی که تعداد شوت هایی که در بازی زده اید به سطوح خاصی برسد، پاداش دریافت می کنید. در قسمت Referee Tasks سطح پاداش دریافتی با معرفی افراد بیشتر افزایش می یابد.

استفاده از تقویت کننده ها (Boosts)

استفاده از تقویت کننده ها (Boosts) در تپ سواپ

تقویت‌کننده‌ها می‌توانند به میزان قابل توجهی مقدار سکه‌هایی را که به دست می‌آورید و کارایی کلی شما در TapSwap را افزایش دهند. از تقویت کننده ها به صورت استراتژیک برای کسب حداکثر درآمد استفاده کنید. دو نوع تقویت کننده روزانه در این بازی وجود دارد. تعداد سکه ها را در هر ضربه برای مدت زمان محدود (چند ثانیه) افزایش دهید و به سرعت مخزن انرژی را دوباره پر کنید. شما می توانید هر یک از این تقویت کننده ها را چندین بار در روز استفاده کنید.

با انتخاب گزینه Taping Guru، با هر بار ضربه زدن به مدت چند ثانیه، چندین برابر حالت اصلی سکه را جمع آوری می کنید که با یک آیکون رعد و برق بنفش در پشت سکه در صفحه اصلی بازی نشان داده می شود. با گزینه Full Tank می توانید مخزن انرژی را بدون انتظار پر کنید.

گزینه های دیگر در بخش Boost عبارتند از: Multitap برای افزایش تعداد سکه های دریافتی با هر ضربه، Energy Limit برای افزایش حجم مخزن انرژی، Recharge Speed برای افزایش سرعت پر کردن مخزن انرژی و Tap Bot برای فعال کردن ربات برای کسب درآمد در حالت آفلاین.

روش فعال کردن ربات تپ سواپ

با پرداخت 200,000 سکه در بازی Tap Swap می توانید ربات را فعال کنید. با این کار، ربات درون بازی حتی اگر آفلاین باشید برای شما سکه به دست می آورد. البته باید حداقل هر 12 ساعت یک بار از بازی بازدید کنید زیرا ربات در این مدت فقط به صورت آفلاین کار می کند و اگر بعد از 12 ساعت بازی را باز نکنید فرآیند جمع آوری سکه متوقف می شود. ربات بازی در پایین صفحه Boost قرار دارد. در واقع هر بار که وارد یک Tap Swap می شوید، تایمر ربات داخلی بازی از همان لحظه شروع به کار می کند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی بلوم، یک نوع صرافی ارز دیجیتال است که ویژگی های صرافی های متمرکز (CEX) و صرافی های غیرمتمرکز (DEX)…

در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال، “ثبات قیمت” مفهومی نادر است؛ برای حل این چالش، ایده استیبل کوین ها ایجاد شد اما…

با شروع بازی های تلگرامی، تب جدیدی از کسب درآمد دلاری در بین کاربران ایجاد شده است. اولین بار، بازی…

تپ سواپ یکی دیگر از ستاره‌های بازی‌های رمزنگاری شده در تلگرام است و برخی آن را نات کوین جدید می‌دانند….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب