Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • استارت آپ های وب 3 با افزایش شور و شوق ارزهای دیجیتال به سمت شتاب دهنده ها می روند
استارت آپ های وب 3 با افزایش شور و شوق ارزهای دیجیتال به سمت شتاب دهنده ها می روند

استارت آپ های وب 3 با افزایش شور و شوق ارزهای دیجیتال به سمت شتاب دهنده ها می روند

فعالیت سرمایه گذاری در بازی Web3 اخیرا به طور پیوسته در مقیاس و فراوانی افزایش یافته است در بحبوحه اشتیاق دوباره برای ابتکارات ارزهای دیجیتال ، استارت آپ های وب 3 خاصی به دنبال مزایایی از طریق برنامه های شتاب دهنده هستند.

برنامه‌های شتاب‌دهنده به بنیان‌گذاران در ازای حقوق اولیه ، راهنمایی و راهنمایی می‌کنند ، Y Combinator ، مستقر در سانفرانسیسکو مشهور است و دارای چندین شرکت رمزنگاری مانند Coinbase و OpenSea در میان فارغ التحصیلان خود است ، این هفته a16z ، یک صندوق پیشرو در حوزه فناوری VC خط تولید شتابدهنده استارت‌آپ کریپتو بهار 2024 خود را معرفی کرد ، 25 استارت آپ منتخب تحت یک برنامه آموزشی ده هفته ای در لندن تحت رهبری تیم رمزنگاری a16z قرار خواهند گرفت.

شریک عامل Jason Rosenthal لیستی را به اشتراک گذاشت که شامل پروژه های زیرساخت Farcaster ، تحویل غیرمتمرکز غذا و احراز هویت گذرنامه دانش صفر است ، استارت‌آپ‌های شتاب‌ دهنده کریپتو a16z نیز 500 هزار دلار از a16z با 7 درصد سهام دریافت می‌کنند. فارغ التحصیلان شامل Flashbots و Phantom هستند ، در اوایل این هفته ، سازمانی که پشت بلاک چین لایه 1 Avalanche قرار دارد ، اولین گروه از استارت آپ ها را در شتاب دهنده انحصاری خود ، Codebase معرفی کرد ، این شتاب دهنده برای استارتاپ هایی که در Avalanche توسعه می یابند ، سرمایه گذاری هایی از 500000 دلار تا 1 میلیون دلار در هر استارت آپ توسط Colony Lab، یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر غیرمتمرکز با تمرکز بر AVAX را مشاهده خواهد کرد.

هلیکا ، یک شرکت زیرساخت بازی Web3 ، همکاری خود را با Pantera ، Spartan Capital ، Sfermion و دیگر شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر برای تخصیص 50 میلیون دلار به استارت‌ آپ‌هایی که در شتاب‌دهنده بازی تازه تاسیس خود مشارکت می‌کنند فاش کرد ، در بحبوحه رونق مجدد فعالیت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر در حوزه رمزنگاری ، شرکت مخاطره‌آمیز بومی Crypto 1kx جمع‌آوری سرمایه بیش از 75 میلیون دلار را افشا کرد ، در حالی که Hack VC ماه گذشته یک دور 150 میلیون دلاری را نهایی کرد.

سام لمن ، مدیر شرکت Symbolic Capital تاکید کرد که شتاب دهنده های رمزنگاری قوی نقشی حیاتی در تقویت جامعه در میان بنیانگذاران در حوزه Web3 محور شبکه ایفا می کنند ، وی بر ظهور شتاب دهنده های رمزنگاری جدید تاکید کرد که توسط سرمایه هایی که هدفشان تقویت نام تجاری و گسترش سریع سرمایه است ، هدایت می شود ، با این حال او نسبت به اقدامات غارتگرانه احتمالی در میان برخی از شتاب دهنده ها هشدار داد ، لمن در متنی گفت برخی از شتاب دهنده ها از مرحله اولیه سرمایه گذاری به اضافه ارزش افزوده پیشنهادی خود برای ورود و گرفتن موقعیت های بسیار بزرگ در شرکت ها استفاده می کنند ، بنیانگذاران قطعا باید دو بار فکر کنند که آیا شرایطی که از یک شتاب دهنده می پذیرند ارزش آن چیزی را دارند که در ازای دریافت می کنند یا خیر.

فعالیت سرمایه گذاری در بازی Web3 اخیرا به طور پیوسته در مقیاس و فراوانی افزایش یافته است ، یک نمونه قابل توجه 0G Labs ، یک دور سرمایه گذاری اولیه 35 میلیون دلاری در 25 مارس است ، این دور از بیش از 40 موسسه بومی رمزارز ، از جمله Hack VC و Blockchain Builders Fund مشارکت داشت.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در سال‌های اخیر، صرافی‌های ارز دیجیتال بسیاری برای تسهیل خریدوفروش ارزهای دیجیتال به‌وجود آمدند و این صرافی‌ها برای جذب مشتری…

تراست ولت (Trust Wallet) به کاربران تلفن‌های همراه آیفون اپل (Apple) درباره آسیب‌پذیری iMessage هشدار داده است. تراست ولت با…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب