Scroll Top
یس کوین چیست؟

یس کوین چیست؟

بازی تلگرام یس کوین (Yescoin) یکی دیگر از ربات های تلگرام برای ماینینگ ارز دیجیتال است که طرفداران بازی های تلگرامی پس از جنجال بزرگ NotCoin با پشتیبانی تلگرام برای کسب سود با آن آشنا هستند. به همین خاطر در این مقاله می خواهیم به بررسی بازی تلگرام یس کوین و روش کسب درآمد از این بازی بپردازیم؛ برای آشنایی بیشتر، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. 

ایردراپ و بازی Yescoin چیست؟

ایردراپ و بازی یس کوین چیست؟

Yescoin نوعی بازی بلاک چین با مدل Tap to Earn است که در تلگرام ادغام شده است و در مدت زمان بسیار کوتاهی بیش از 20 میلیون کاربر را به خود جذب کرده است. این بازی مبتنی بر پیام رسان تلگرام بوده و شباهت زیادی به نات کوین دارد. در واقع Yescoin را می توان با ضربه زدن روی صفحه و تکمیل چالش ها، استخراج کرد. این بازی دستورالعمل های ساده ای دارد. برای شرکت در ایردراپ، ابتدا باید با ضربه زدن روی صفحه و انجام چندین چالش روزانه، در برنامه آن، ماین کنید.

بازی یس کوین بر روی بلاک چین Ton راه اندازی شده است، علاوه بر این با انجام مراحل ساده بازی، سکه های شما را اهدا می کند و کاربران با انجام چالش های روزانه، پاداشی در قالب توکن یس دریافت می کنند. البته لازم به یادآوری است که این توکن هنوز عرضه نشده و در مراحل اولیه ماینینگ قرار دارد.

نحوه بازی و استخراج Yescoin، نحوه عضویت و فعال سازی ربات یس کوین تلگرام 

اکنون که به طور کلی با بازی Yescoin آشنا شدید، وقت آن است که به شما آموزش دهیم چگونه در تلگرام Yescoin بازی کنید، آن را استخراج کنید، به ربات Yescoin بپیوندید و آن را فعال نمایید. اگر قصد بازی یس کوین و شرکت در این ایردراپ را دارید، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • پیام رسان تلگرام را باز کنید و به دنبال لینک ربات تلگرام بازی Yescoin بگردید.

 • پس از باز کردن این ربات تلگرام، بر روی “Play Yescoin”کلیک کنید تا بازی برای شما باز شود.

 • اکنون برای جمع آوری یس کوین باید روی صفحه گوشی هوشمند خود ضربه بزنید.
 • در پایین صفحه، انرژی شما در حین استخراج محاسبه می شود. اگر در حین استخراج سکه، انرژی شما تمام شد؛ می توانید به بخش “Boost” مراجعه کنید و روزانه 3 شارژ رایگان دریافت کنید.
 • در بالای صفحه، لیگ شما با مقدار موجودی این سکه تعیین می شود. هرچه Yescoin بیشتری استخراج کنید، با موجودی بالاتر پاداش بیشتری دریافت می کنید.
 • تحت انرژی یا شارژ سکه های ماینینگ، دو گزینه به نام های «فرنس» و «کسب درآمد» دیده می شود که علاوه بر تقویت، راه های دیگری برای افزایش سکه ها و پاداش ها هستند. اولین گزینه این است که دوستان خود را به بازی یس کوین دعوت کنید و گزینه دوم (Earn) دریافت پاداش است.

چگونه می توانیم یس کوین بیشتری را استخراج کنیم؟

چگونه می توان یس کوین بیشتری را استخراج کنیم؟

سوال اصلی که امروزه هر کاربر هنگام استفاده از ربات های تلگرام مانند Yescoin می پرسد، راه هایی برای کسب سکه های بیشتر یا استخراج آن ها است زیرا لمس صفحه نمایش به صورت روزانه بدون شک شما را خسته می کند و زمان زیادی را می گیرد. در کنار فرآیند استخراج یس کوین، این بازی شامل چالش های مختلفی نیز می شود که به شما در جمع آوری سکه های بیشتر در طول زمان کمک می کند. در این بخش به شما چند روش مختلف برای استخراج Yescoin بیشتر آموزش می دهیم. به یاد داشته باشید که تکمیل و ادامه انجام موارد زیر تاثیر مستقیمی بر نتیجه نهایی شما خواهد داشت.

 • دوستان خود را دعوت کنید: یکی از بهترین راه ها برای کسب سکه های بیشتر، دعوت از دوستانتان است. در این بازی به ازای هر کاربری که با دعوت شما به بازی بپیوندد، 100,000 سکه به شما تعلق می گیرد. اگر دوست شما مشترک حساب پریمیوم تلگرام باشد، این پاداش 500,000 سکه خواهد بود.
 • گزینه boost: قسمت Boost ربات تلگرام Yescoin حاوی موارد مختلفی است که باعث افزایش کارایی شما در فرآیند استخراج Yescoin می شود. به عنوان مثال، با بروزرسانی سکه های خود در بخش “بوسترها” با پرداخت Yescoin، با هر کلیک روی صفحه، سکه های بیشتری استخراج خواهید کرد. در این بخش می توانید با خرید ربات YesPac، فرآیند استخراج سکه را خودکار کرده و حتی در زمان آفلاین نیز سکه استخراج کنید.
 • بخش Earn: انجام چالش های ربات تلگرام Yescoin در بخش Earn بهترین راه برای جمع آوری سریعتر Yescoin است. چندین چالش در این بخش با جوایز قابل توجهی برای کاربران وجود دارد که با تکمیل هر کدام، پاداش مربوطه به موجودی کلی شما اضافه می شود.

استفاده از قسمت های بالا برای جمع آوری سکه در این بازی محبوب کاملا موثر است. با این حال، اگر قصد دارید کیف پول خود را به این بازی متصل کنید، به یاد داشته باشید که فقط باید از کیف پول های TON مانند TonKeeper یا MyTonWallet استفاده کنید.

آیا ربات Yescoin معتبر و قانونی است؟

ربات Yescoin مانند سایر ربات های تلگرام تحت کنترل شبکه بلاک چین شما است و بنابراین می تواند به عنوان معتبر تبلیغ شود. در واقع فعالیت توسعه دهندگان و تیم پروژه در حوزه های اجتماعی بر این مفهوم تاکید دارد. از سوی دیگر، این پروژه با جذب بیش از 20 میلیون کاربر و اهدای جوایز متعدد، تعهد خود را به وفاداران یس کوین نشان داده است. با این حال، فعالیت در فضای رمزنگاری و استفاده از هر ربات تلگرامی نیاز به تحقیق شخصی دارد. در همین راستا توصیه می کنیم برای استفاده از این ربات یا هر ربات تلگرامی یک کیف پول جداگانه متصل کنید و دارایی های اصلی خود را در این کیف پول ها نگه ندارید.

پتانسیل سود Yescoin

پتانسیل سود Yescoin

امروزه بحث های زیادی در مورد پتانسیل سود Yescoin در فضای ارزهای دیجیتال وجود دارد. برخی از کاربران این بازی به دلیل علاقه گسترده به این پروژه منتظر لیست شدن توکن های یس کوین و افزایش شدید ارزش آنها هستند. از سوی دیگر، برخی از کاربران بر این باورند که هیاهو و جو صعودی پیرامون ربات نات کوین، صرفاً به دلیل قابل اعتماد بودن بنیاد تلگرام و تون کوین است و دیگر تکرار نخواهد شد. با تمام این نظرات، به نظر می رسد که نمی توان در مورد پتانسیل سود توکن Yescoin، قیمت آن در زمان فهرست بندی یا ارزش تقریبی بازار پروژه صحبت کرد زیرا تا به امروز این پروژه هیچ سندی در رابطه با توزیع توکن، توکنومیک و سایر عوامل مهم مرتبط با آن منتشر نکرده است. برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای مرتبط با این پروژه، توصیه می کنیم اکانت اصلی پروژه Yescoin را در پلتفرم اجتماعی X دنبال کنید.

ویژگی های ارز Yescoin

در میان گستره وسیع بازی های بلاک چین با مدل Tap-to-Earn، ویژگی های منحصر به فرد بازی Yescoin نسبت به سایر ربات های امروزی دلیل اصلی گسترش کاربران این بازی بوده است. به عقیده بسیاری از کاربران، این بازی پس از جنجال بزرگ NotCoin و گسترش چنین برنامه هایی، جایگزین اصلی NotCoin محسوب می شود.

مهمترین ویژگی های Yescoin

مهمترین ویژگی های یس کوین

 • فرآیند استخراج راحت کوین: بعد از NotCoin، بازی تلگرام Yescoin به عنوان ساده ترین راه برای استخراج سکه برای کاربران در نظر گرفته شده است. به نوعی ادغام این ربات تلگرام با رابط کاربری روان، دسترسی آسان کاربران به برنامه را تا حد زیادی تسهیل می کند.
 • تنوع رویدادها: یکی از بهترین ویژگی های بازی تلگرام بله سکه، رویدادهای متعدد و جوایز آن به کاربران است. این ربات چالش های جدید و رویدادهای مختلف را به صورت هفتگی ارزیابی می کند تا Yescoin رایگان کسب کند.
 • ویژگی های مختلف برای افزایش کارایی: همانطور که در قسمتی جداگانه اشاره شد، Yescoin با ارائه ویژگی های مختلف برای افزایش کارایی در استخراج، قابلیت بسیار مفیدی را برای کاربران فراهم کرده است.
 • دسترسی آسان: ربات یس کوین رابط کاربری و عملکرد بسیار روان تری نسبت به سایر بازی های تلگرام دارد. بنابراین برای دسترسی به این برنامه با تاخیر و مشکلی مواجه نخواهید شد.

کلام آخر

امروزه بازی های بلاک چینی با مدل اقتصادی Tap To Earn مانند Yescoin پس از آن که نات کوین پاداش بزرگی به کاربران خود داد به ترند اصلی بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شده و امروزه بخش بزرگی از زندگی روزمره مردم را به خود اختصاص داده است. حتماً افرادی را دیده اید که مدام به تلفن های خود گوش می دهند و سکه استخراج می کنند. Yescoin نمونه دیگری از این گونه بازی های محبوب در پلتفرم پیام رسان تلگرام است که بسیاری از کاربران معتقدند می تواند نات کوین دیگری در بازار ارزهای دیجیتال باشد. 

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی بلوم، یک نوع صرافی ارز دیجیتال است که ویژگی های صرافی های متمرکز (CEX) و صرافی های غیرمتمرکز (DEX)…

در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال، “ثبات قیمت” مفهومی نادر است؛ برای حل این چالش، ایده استیبل کوین ها ایجاد شد اما…

با شروع بازی های تلگرامی، تب جدیدی از کسب درآمد دلاری در بین کاربران ایجاد شده است. اولین بار، بازی…

تپ سواپ یکی دیگر از ستاره‌های بازی‌های رمزنگاری شده در تلگرام است و برخی آن را نات کوین جدید می‌دانند….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب