Scroll Top
آخرین اخبار و وضعیت نات کوین: فقط دو روز تا عرضه توکن NOT

آخرین اخبار و وضعیت نات کوین: فقط دو روز تا عرضه توکن NOT

شواهد حاکی از آن است که طی دو روز آینده و احتمالاً در روز ۱ آوریل (۱۳ فروردین) توکن نات کوین، ارز دیجیتالِ ربات و بازی تلگرامی محبوب این روزها عرضه خواهد شد؛ ارز دیجیتالی که پلتفرم آن بیش از ۳۴ میلیون کاربر دارد و احتمالاً خیلی سریع پس از عرضه، معاملات آن در صرافی‌های ارز دیجیتال آغاز می‌شود.

هم‌اکنون نات کوین که هنوز به‌صورت رسمی عرضه نشده است، در دو پلتفرم Bybit (صرافی ارز دیجیتال) و Getgems (بازار NFT) پیش‌خرید و پیش‌فروش می‌شود. قیمت هر یک میلیون نات کوین در هر کدام از این دو پلتفرم به ترتیب حدود ۶ و ۴ دلار است.

در این صفحه که مرتب به‌روزرسانی خواهد شد، آخرین اخبار نات کوین تا روز آخرین وضعیت و اخبار نات کوین را بررسی می‌کنیم.

این صفحه با هر خبر جدید به‌روز خواهد شد…

آخرین خبر از نات کوین: دو روز تا عرضه توکن نات کوین

۳۰ مارس (۱۱ فروردین): کانال تلگرامی رسمی نات کوین برای بار دیگر به‌طور غیرمستقیم به کاربران خود اعلام کرد که استخراج این توکن در روز ۱ ماه آوریل (۱۳ فروردین) به پایان خواهد رسید. این خبر با انتشار یک تصویر نیمه مخدوش از صفحه استخراج نات کوین در بازی و با نوشته «۲ روز» بار دیگر به اطلاع کاربران رسید.

همچنین، در روز ۲۹ مارس (۱۰ فروردین) نات کوین با انتشار پست‌هایی در کانال تلگرامی خود به مناسبت‌های ویژه در اول آوریل اشاره کرد؛ از جمله کناره‌گیری پاول دوروف از ریاست شرکت وی‌کی در سال ۲۰۱۴ و تمرکز بر تلگرام و همچنین عرضه ارز دیجیتال وی‌کی کوین (VK Coin) در سال ۲۰۱۹ که ناگهان محبوب شد و الهام‌بخش سازوکار بازی‌های کلیکر در مرحله استخراج نات کوین بود.

همه این‌ها حاکی از آن است که احتمالاً‌ روز یکم آوریل، روز عرضه یا ضرب توکن نات کوین خواهد بود.

اخبار چند روز اخیر از نات کوین

آغاز معاملات در صرافی بای بیت

۲۵ مارس (۶ فروردین ۱۴۰۳): صرافی بای بیت (Bybit) معاملات بازار پیش از عرضه نات کوین را آغاز کرد. طبق اطلاعیه‌ای که در توییتر صرافی بای‌بیت منتشر شد، کاربران از تاریخ ۲۵ مارس می‌توانند قیمت خرید یا فروش مدنظر خود برای توکن نات کوین را پیش از عرضه رسمی تعیین کنند.

جزئیات بیشتر


اهدای تون کوین رایگان به ۱۰۰‌هزار نات کوینر برتر

۱۴ مارس (۲۴ اسفند ۱۴۰۲): اهدای ۱۰۰,۰۰۰ تون کوین به ۱۰۰,۰۰۰ نات کوینر به صورت رایگان و بونس ۳,۰۰۰,۰۰۰ نات کوین برای کاربران قدیمی، با ارزش تقریبی ۵۰۰,۰۰۰ دلار.

جزئیات بیشتر


امکان عرضه نات کوین در بازار پیش از عرضه فراهم شد

۱۴ مارس (۲۵ اسفند ۱۴۰۲): قابلیت ضرب مجموعه ووچرهای بازار پیش از عرضه نات کوین در قالب NFT، در وب‌سایت گت جمز (getgems.io/notcoin) در دسترس تمام کاربران قرار گرفت.

جزئیات بیشتر + آموزش


اهدای پاداش ویژه به خریداران در بازار پیش از عرضه

۱۲ مارس (۲۲ اسفند ۱۴۰۲): نات کوین اعلام کرد به خریدارانی که در بازار پیش از عرضه (Pre-Market) شرکت کرده بودند، پاداش ویژه‌ای اهدا خواهد کرد.

جزئیات بیشتر

این صفحه به‌روز می‌شود…

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

ویتالیک بوترین، مخترع اتریوم، حرف های جالبی در مورد وضعیت فعلی ICO زد. او گفت که فروش زیاد توکن ها…

لایت کوین یک هفته فوق العاده را سپری کرد و در حال افزایش قیمت به ۹۰ دلار است. همچنین در…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب