Scroll Top
تام لی: سودی که سرمایه‌گذاران بیت کوین در ۲۰۲۰ بدست می‌آورند بیش از ۱۰۰ درصد خواهد بود

تام لی: سودی که سرمایه‌گذاران بیت کوین در ۲۰۲۰ بدست می‌آورند بیش از ۱۰۰ درصد خواهد بود

بیت کوین می‌تواند در سال ۲۰۲۰ میلادی سود ۱۰۰ درصدی نصیب سرمایه‌گذارانش کند و ممکن است در پنج ماه باقی‌مانده تا می (اردیبهشت) که هاوینگ سوم بیت کوین در آن رخ خواهد داد، افزایش قیمت چشمگیری داشته باشد. این صحبت‌های تام‌ لی، تحلیل‌گر مطرح وال‌استریت است.

به گزارش کوین تلگراف و طبق تحقیقات شرکت «Fundstrat Global Advisors»، که یک شرکت مشاور در زمینه بازارهای مالی است، در چشم‌انداز پیش‌روی بازار ارزهای دیجیتال، هنوز تاثیر هاوینگ بر قیمت بیت کوین اعمال نشده است.

در حال حاضر این گزارش فقط برای کاربران شرکت در دسترس است. اما «تام لی» (Tom Lee) بنیان‌گذار فاندسترات در توییتی در ۱۰ ژانویه (۲۰ دی) نکات کلیدی این گزارش را بیان کرد:

برای سال ۲۰۲۰ ما چند همگرایی مثبت مشاهده می‌کنیم که موارد استفاده بیت کوین در دنیای واقعی و مدل اقتصادی ارزهای دیجیتال را تقویت می‌کنند. بنابراین ما معتقدیم بازده بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بیشتر از سال ۲۰۱۹ باشد. به عبارت دیگر، ما احتمال زیادی می‌دهیم که سودی که سرمایه‌گذاران بیت کوین در سال ۲۰۲۰ به دست می‌آورند، بیش از ۱۰۰ درصد خواهد بود.

از عواملی که لی و دیگران بر آن تاکید دارند، علاوه بر هاوینگ می‌توان به انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو در ایالات متحده و تنش‌های ژئوپولیتیکی (سیاست جغرافیایی) اشاره کرد.

تحلیل شرکت فاندسترات از قیمت بیت کوین متاثر از اتفاقات سال گذشته است. در سال ۲۰۱۹ علی‌‌رغم نظرات منفی دونالد ترامپ علیه بیت کوین و همچنین تنش‌های موجود برای پذیرش لیبرا، قیمت بیت کوین بالا رفت.

از نظر برخی از تحلیل‌گران، عوامل ژئوپولیتیکی دلیل و پایه اصلی رشد قیمت بیت کوین در سال جاری خواهد بود.

اما در مورد تاثیر هاوینگ بر قیمت بیت کوین، کارشناسان نظرات مختلفی دارند. ماه گذشته «جیسون ویلیامز» (Jason Williams) بنیان‌گذار صندوق دارایی دیجیتال «مورگان کریک» (Morgan Creek)، در اظهارنظری گفت هاوینگ هیچ تاثیری بر قیمت بیت کوین نخواهد داشت.

به نظر می‌رسد این پیش‌بینی ویلیامز با نظر همکارش «آنتونی پامپلیانو» (Anthony Pompliano)، متناقض باشد. پامپلیانو یک ماه قبل ادعا کرده بود حتی در قیمت ۸,۷۵۰ دلار هم، تاثیر هاوینگ وارد نشده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بنیاد تحقیقاتی کوارتز در جدیدترین تحقیقات خود با بررسی نمودارهای بیت کوین، ضمن تأکید بر شباهت زیاد اصلاح‌های قیمت بیت…

طلا یک دارایی قابل اعتماد و با ارزش ثابت بوده و همواره در رشد و صعود بوده است. اما در…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب