Scroll Top
قیمت بیت کوین به زیر ۸۰۰۰ دلار رسید؛ نقطه حمایت روانی در کجا قرار دارد؟

قیمت بیت کوین به زیر ۸۰۰۰ دلار رسید؛ نقطه حمایت روانی در کجا قرار دارد؟

قیمت بیت کوین بار دیگر به زیر ۸,۰۰۰ دلار رسید. طی افزایش فروش بیت کوین، قیمت این ارز دیجیتال در کمتر از چند ساعت با سقوط شدیدی مواجه شد و در برخی صرافی‌ها تا ۷,۷۷۸ دلار هم کاهش یافت. در ادامه با انتخاب همراه باشید.

از شب گذشته، بیت کوین، ارز دیجیتال شماره یک جهان، با شیب تندی سقوط کرد و از قیمت حدود ۸,۷۰۰ دلار، بیش از ۷۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد و هم‌اکنون در سطوح ۷,۹۰۰ دلار قرار دارد.

طی روزهای گذشته بیت کوین در تلاش بود تا به‌واسطه جلب حمایت‌های اخیر خود، از مرز ۸,۸۰۰ دلار عبور کند، اما تا به اینجا و با وجود تمام حمایت‌های صورت گرفته، هنوز موفق به انجام آن نشده است.

قیمت بیت کوین به زیر 8000 دلار رسید؛ نقطه حمایت روانی در کجا قرار دارد؟

نمودار ۲۴ ساعته قیمت بیت کوین

درحالی‌که پادشاه ارزهای دیجیتال طی ۲۴ ساعت گذشته با کاهش ۸.۱۷ درصدی در قیمت خود مواجه شده، به دنبال محکم کردن جای پای خود در سطح قیمتی ۸۰۰۰ دلار است. قیمت ۸,۰۰۰ دلار یک حمایت روانی برای بیت کوین محسوب می‌شود. به عقیده اغلب تحلیلگران در شبکه‌های اجتماعی، با وجود این که بیت کوین در برخی از صرافی زیر ۸,۰۰۰ دلار معامله می‌شود، این ارز دیجیتال هنوز سطح حمایت ۸,۰۰۰ دلاری خود را حفظ کرده است و باید منتظر حرکت بعدی ماند.

طبق آمار ارائه‌شده توسط کوین مارکت کپ، در میان دیگر ارزهای شاخص بازار مانند اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین و BNB، نرخ کاهش‌ها در ارقام ۵ الی ۱۲ درصد می‌چرخد. در این میان EOS با بیشتری کاهش طی روز گذشته، ۱۲.۴ درصد سقوط را تجربه کرده است و از این حیث در رتبه اول در میان ده ارز دیجیتال شاخص قرار دارد.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال با کاهش ۱۶ میلیارد دلاری طی بیست‌وچهار ساعت اخیر مواجه شده و این در حالی است که بازار آلت کوین‌ها سقوطی ۷ میلیارد دلاری را تجربه کرده. همه اینها نشانه‌هایی هستند که سرمایه‌گذاران در سطوح اشباع خرید قرار داشته‌اند و هم‌اکنون با احتیاط فعالیت می‌کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بنیاد تحقیقاتی کوارتز در جدیدترین تحقیقات خود با بررسی نمودارهای بیت کوین، ضمن تأکید بر شباهت زیاد اصلاح‌های قیمت بیت…

طلا یک دارایی قابل اعتماد و با ارزش ثابت بوده و همواره در رشد و صعود بوده است. اما در…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب