Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • دولت ایالات متحده 3.6 میلیون دلار برای رفع کمبود مهارت های امنیت سایبری متعهد می کند
دولت ایالات متحده 3.6 میلیون دلار برای رفع کمبود مهارت های امنیت سایبری متعهد می کند

دولت ایالات متحده 3.6 میلیون دلار برای رفع کمبود مهارت های امنیت سایبری متعهد می کند

NIST نزدیک به 3.6 میلیون دلار را در قراردادهای همکاری برای تقویت نیروی کار امنیت سایبری با هدف مبارزه با تهدید فزاینده حملات سایبری اختصاص داد.

موسسه ملی استاندارد و فناوری ایالات متحده (NIST) اعلام کرد که با هدف ایجاد نیروی کار برای کمک به محافظت از مشاغل در برابر خطرات امنیت سایبری ، قراردادهای همکاری تقریبا 3.6 میلیون دلاری اعطا کرده است ، NIST آژانسی از وزارت بازرگانی ، در 3 آوریل اعلام کرد که 18 سازمان آموزش و پرورش و جامعه محور در 15 ایالت کمک های مالی تقریبا 200,000 دلاری برای رفع کمبود کارکنان ماهر در امنیت سایبری دریافت خواهند کرد.

قراردادهای همکاری یک تلاش چندبخشی خواهد بود زیرا NICE بر آنها نظارت می کند ، مشارکتی بین دولت ، دانشگاه و نهادهای خصوصی ، Laurie E. Locascio ، مدیر NIST گفت که این سرمایه گذاری در حال پر کردن یک شکاف حیاتی در نیروی کار امنیت سایبری است ، امنیت اقتصادی و ملی ما به نیروی کار بسیار ماهر که قادر به دفاع در برابر تهدیدات سایبری فزاینده است بستگی دارد ، بر اساس ابزار CyberSeek ایالات متحده که داده‌های مربوط به بازار کار امنیت سایبری را تجزیه و تحلیل می‌کند و توسط NICE تامین مالی می‌شود ، بازار محلی در سال گذشته حدود 450000 فرصت شغلی در حوزه امنیت سایبری داشته است.

با این حال ، NIST گفت که در آن زمان تنها 82 کارگر برای پر کردن هر 100 فرصت شغلی امنیت سایبری در دسترس بودند و بر نیاز به ابتکار فعلی تاکید کرد ، داده های Statista می گوید که در سال 2023 حداقل 100 مورد از قرار گرفتن در معرض داده های خصوصی برای نهادهای دولتی ایالات متحده گزارش شده است که نسبت به سال قبل 74 مورد افزایش داشته است ، در این موارد تخلفات داده های خصوصی 15 میلیون نفر را تحت تاثیر قرار داد ، Consumer Sentinel Network گفت در سال 2023 ، به طور کلی پیش از 353 میلیون نفر تحت تاثیر نقض داده ها قرار گرفتند.

علاوه بر این ، یک گزارش جرایم اینترنتی از سوی اداره تحقیقات فدرال (FBI) اعلام کرد که در سال 2023 ، 880418 شکایت از جرایم سایبری از مردم دریافت شد که 10 درصد افزایش نسبت به سال 2022 نشان می‌دهد ، انتظار می‌رود که مجموع خسارات ناشی از جرایم سایبری تا سال 2025 به 10.5 تریلیون دلار برسد ، دریافت کنندگان جایزه NIST با هم اتحادهای منطقه ای و مشارکت های چندجانبه برای تحریک آموزش امنیت سایبری و توسعه نیروی کار ایجاد خواهند کرد که از طریق آن قصد دارد با مشاغل محلی و سازمان های غیرانتفاعی که نیاز به نیروی کار امنیت سایبری دارند هماهنگ شود.

در نوامبر سال گذشته ، NIST همچنین تلاش‌هایی را برای ایجاد کنسرسیوم موسسه ایمنی هوش مصنوعی (AI) در پاسخ به یک فرمان اجرایی در مورد سیاست‌های ایمنی هوش مصنوعی که توسط دولت بایدن منتشر شد ، رهبری کرد.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در سال‌های اخیر، صرافی‌های ارز دیجیتال بسیاری برای تسهیل خریدوفروش ارزهای دیجیتال به‌وجود آمدند و این صرافی‌ها برای جذب مشتری…

تراست ولت (Trust Wallet) به کاربران تلفن‌های همراه آیفون اپل (Apple) درباره آسیب‌پذیری iMessage هشدار داده است. تراست ولت با…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب