Scroll Top
لاین به زودی از صرافی ارزهای دیجیتال خود رونمایی می‌کند

لاین به زودی از صرافی ارزهای دیجیتال خود رونمایی می‌کند

پیام‌رسان ژاپنی لاین (Line) اعلام کرد که سرویس صرافی BITBOX را به‌صورت اختصاصی برای ارزهای دیجیتال در سنگاپور توسعه می‌دهد. البته این سرویس از همان ابتدای کار برای تمام کاربران در دسترس نخواهد بود. سرویس جدید لاین که BITBOX نام دارد، از ماه جولای در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

لاین به زودی از صرافی ارزهای دیجیتال خود رونمایی می‌کند

با این وجود در ابتدای کار دسترسی به این سرویس برای کاربران در دو کشور آمریکا و ژاپن میسر نخواهد بود. به‌طور حتم اصلی‌ترین دلیلی را که باعث شده است تا لاین در کشور ژاپن سرویسی را ارائه نکند، باید در قوانینی جستجو کرد که سازمان‌های نظارتی در خصوص فعالیت صرافی‌ها وضع کرده‌اند.

بیشتر بخوانید: معیارهای انتخاب بهترین صرافی‌ ارزهای دیجیتال

لاین اعلام کرده است که حداقل ۳۰ ارز دیجیتال در بیت‌باکس قابل معامله خواند بود. همچنین این سرویس خدمات خود را در ۱۵ زبان مختلف به کاربران لاین ارائه خواهد داد، حال آنکه زبان ژاپنی جزو این ۱۵ زبان نیست. لاین در این خصوص چنین اظهار نظر کرده است:

لاین در تلاش است تا سرویس‌های مالی خلاقانه‌ای را برای لاین ایجاد کند. هدف از توسعه‌ی چنین سرویس‌هایی، تسهیل فضا برای ارتباط پول با کاربران در این سرویس است. بیت‌باکس فقط امکان تبادل ارزهای دیجیتال را برای کاربران فراهم می‌کند و نمی‌توان در این سرویس با استفاده از پول‌های رایج به خرید و فروش ارزهای دیجیتال پرداخت. به بیان بهتر، با استفاده از این سرویس تنها می‌توان ارزهای دیجیتال را با استفاده از همین ارزها خرید و فروش کرد.

لاین به زودی از صرافی ارزهای دیجیتال خود رونمایی می‌کند

لاین اطلاعات کاملی را از تمام ارزهای دیجیتالی که در این سرویس اجازه‌ی مبادله خواهند داشت، ارائه نکرده است؛ البته از ارزهایی نظیر بیت‌ کوین، اتریوم، بیت‌ کوین کش و لایت‌ کوین نام برده شده است. در ماه ژانویه اولین اخبار در رابطه با توسعه‌ی یک سرویس مالی توسط لاین منتشر شد. باید دید که لاین چگونه سرویس صرافی خود را برای بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر خود در سراسر جهان در دسترس قرار خواهد داد. بیت‌باکس تنها سرویس مالی لاین نیست. این کمپانی پیش‌تر سرویس پرداخت لاین‌پی را معرفی کرده بود که در حال حاضر بیش از ۴۰ میلیون کاربر در آن ثبت نام کرده‌اند. لاین در نظر دارد تا لاین‌پی را به بیت‌باکس متصل کند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

این روزها اخبار مسدود شدن اکسچنجها یا مبادله کنندگان ارزهای دیجیتال در چین سر و صدای زیادی کرده و باعث…

پلتفرم معاملاتی InvestFeed که در نیویورک مستقر است، برای اولین بار پلتفرم سهام خود را پایین آورد و  ارز رمزنگاری‌شده را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب