Scroll Top
اترمیل (EtherMail) چیست؟

اترمیل (EtherMail) چیست؟

دنیای ارزهای دیجیتال و بلاک چین با سرعتی خیره کننده در حال رشد و تکامل است. در این بین گزینه ای جذاب و فوق العاده راحت به نام اترمیل (EtherMail)، در پلتفرم اتریوم ظاهر شد که رقیب بسیار جدی و سرسخت برای سرویس های ایمیل و جی میل است. در این مقاله به معرفی اترمیل ایردراپ می پردازیم که تایید شده و در آینده ای نزدیک به کاربران پاداش می دهد. همچنین نحوه شرکت در این ایردراپ و پلتفرم جذاب را به شما آموزش می دهیم.

ایمیل 3

ایمیل 3، نوعی ایمیل جدید

تکامل به سمت وب 3.0 یکی از مهم ترین تحولات در زمینه بلاک چین و ارزهای دیجیتال و به طور کلی برای مشاغل به حساب می آید. به همین دلیل است که امروزه ارزهای دیجیتال وب 3 به وجود آمده و با اقبال همگان مواجه شده است. نسل بعدی اینترنت به دنبال پس گرفتن کنترل وب از شرکت ها و سازمان های مرکزی و بازگرداندن قدرت به کاربران کوچک و فردی است. یکی از اهداف بسیاری از طرفداران وب 3 توزیع مجدد این قدرت است که امنیت، حریم خصوصی و ناشناس بودن را نیز تجدید می کند. از آنجایی که وب 3 هنوز در حال توسعه است، ارتباط بین کاربران Web2 با محدودیت های خاصی مواجه است. اشباع فضای کریپتو با پلتفرم‌های مختلف مانند صرافی‌ های ارز دیجیتال، کیف پول‌های متنوع، اپلیکیشن‌های مبتنی بر بلاک چین و موارد دیگر به این معناست که کاربران برای داشتن ارتباط کامل در این فضا باید از چندین پلتفرم مختلف استفاده کنند.

برخی از محدودیت های ارتباطی در ایمیل وب 2 که نیاز به خدمات ایمیل وب 3 مانند اترمیل را افزایش می دهد شامل موارد زیر است:

حملات فیشینگ: سرویس‌های قدیمی‌تر در این فضا از پروتکل‌های ارسال ایمیل قدیمی استفاده می‌کنند که آنها را به یک هدف آسان برای هکرهایی تبدیل می‌کند که می‌خواهند کلاهبرداری‌ های سایبری مانند فیشینگ انجام دهند.

ارسال ایمیل های اسپم توسط بازاریاب ها: صندوق ورودی بسیاری از کاربران مملو از هزاران ایمیل اسپم است که احتمالا هرگز خوانده نمی شوند. بنابراین، ما به ابزاری برای فیلتر کردن این پیام ها نیاز داریم.

فقدان حریم خصوصی: در ازای خدمات رایگان، ارائه دهندگان خدمات ایمیل به خود اجازه دسترسی و خواندن محتویات ایمیل های کاربران را می دهند تا خوراک داده ای را برای ماشین های تبلیغاتی فراهم کنند. قوانین جدید حفظ حریم خصوصی داده ها برای حل یک مشکل طولانی مدت و هموار کردن راه برای پارادایم های تبلیغاتی جدید طراحی شده اند.

اترمیل و حریم خصوصی

عدم ناشناسی: می توان گفت ناشناس بودن در ارتباط بین کاربران وب 3.0 و کسب و کارها از طریق راه حل های سنتی تقریبا غیرممکن است و افراد اغلب برای رفع این مشکل از گروه های تلگرامی استفاده می کنند.

عدم وجود استانداردهای ایمیل غیرمتمرکز در وب 3: علاوه بر فضای وب 2، ارسال و دریافت ایمیل بین برنامه های غیرمتمرکز و ایمیل های سنتی در حال حاضر بسیار دشوار است. کیف پول ها همچنین اعلان های خودکار در مورد فعالیت های وب 3 کاربران را دریافت نمی کنند.

بنابراین، پلتفرم ایمیل Web 2.0 ابزار مناسبی برای ارتباطات وب 3 نیست. اگرچه سرویس های ارائه دهنده ایمیل قدیمی قادر به ارائه خدمات مطلوبی مانند یک فضای واحد برای مدیریت ارتباطات، امکان فیلتر کردن هرزنامه ها و پیام های ناخواسته و غیره هستند. عدم وجود ویژگی های وب 3 مانند ناشناس بودن، رمزگذاری و امنیت احساس می شود.

اینجاست که اترمیل می تواند خودش را پیدا کند. این سرویس از فناوری بلاک چین استفاده می کند و به کاربران اجازه می دهد تا یک کیف پول رمزنگاری شده را به پلتفرم خود متصل کنند و مدیریت بلادرنگ دارایی های دیجیتال کاربران را تسهیل کند. علاوه بر این، ایمیل‌های ارسال شده بین کاربران EtherMail همیشه رمزگذاری شده هستند، بنابراین هیچ‌کس در تیم اتر نمی‌تواند به ایمیل‌ها یا اطلاعات دیگر آنها دسترسی داشته باشد.

اهداف و کاربردهای اترمیل برای کاربران خرد

همانطور که گفتیم، سرویس ایمیل اترمیل وب 3 امکان ارتباط همتا به همتای ناشناس و رمزگذاری شده را می دهد و به کاربران برای خواندن محتوای مرتبط ارسال شده به صندوق ورودی آنها پاداش می دهد. از آنجایی که زمینه ایمیل وب 3.0 بسیار جدید است، بسیاری از اهداف آن هنوز در دست توسعه هستند و احتمالاً در آینده نزدیک اجرا خواهند شد. این اهداف شامل موارد زیر است:

ایمیل متصل به کیف پول

اولین ویژگی اترمیل ایجاد یک پوشه الکترونیکی با پشتیبانی از فعالیت های زنجیره ای در بلاک چین است که در آن کاربران Web3 می توانند ایمیل های خود را دریافت و ذخیره کنند. در این حالت، بلاک چین اطلاعات را به صورت آنی و در زمان واقعی با صندوق ورودی شما همگام می کند.

برنامه های اترمیل برای مشاغل، DAO و NFT

ایمیل 3، نوعی ایمیل جدید

علاوه بر کاربران خرد، کسب‌وکارها و سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) نیز می‌توانند محتوای مرتبط با علایق کاربر را مستقیماً به ایمیل وب 3 خود ارسال کنند. برخی از کاربردهای سرویس اترمیل برای مشاغل شامل موارد زیر است:

لیست مخاطبین خودکار

سازمان‌ها می‌توانند از EtherMail برای ایجاد یک لیست پستی بروزرسانی خودکار بر اساس فعالیت بلاک چین استفاده کنند. در این صورت، به عنوان یک کسب و کار می توانید با یک توکن خاص به همه دسترسی داشته باشید و بدون نیاز به انجام کار خاصی، ایمیل های مناسب برای آنها ارسال می شود.

تقسیم بندی مبتنی بر وب 3

در حال حاضر بیش از 30 فیلتر تقسیم بندی برای شخصی سازی ارتباط با گروه های هدف مختلف وجود دارد. بنابراین، تعداد مبادلات ارزهای رمزنگاری شده یا حتی توکن های NFT بین کاربران اهمیتی ندارد و شما همیشه امکان ارسال ایمیل به گیرنده مناسب را دارید.

یک کمپین بسازید

به لطف سرویس “Campaign Builder” Ethermail، ایجاد یک کمپین ایمیل ثابت یا ارسال ایمیل در چندین مرحله امکان پذیر است. Campaign Builder در واقع ابزار نهایی برای بهبود ارتباطات است.

ایجاد برنامه مشارکت در فروش

بازاریابی وابسته سیستمی در پلتفرم اترمیل است که اعضای جامعه را تشویق می کند تا دیگران را دعوت کنند. کسب و کارها می توانند با افزایش مشارکت کاربران، هزینه های مدیریت و استفاده از خدمات این بستر را کاهش دهند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بیسد رول آپ یا لایه یک مرتب شده، همان ترتیب گذاری رول آپ ها است که ماهیت و ساختار غیرمتمرکز…

کریپتو تاکید زیادی بر مفهوم تمرکززدایی دارد؛ به همین دلیل است که در چند سال اخیر صرافی های غیرمتمرکز زیادی…

پلتفرم Certik خدمات جامعی را در زمینه حسابرسی قراردادهای هوشمند و بررسی سلامت پروژه های بلاک چین ارائه می دهد….

یکی از اصول کار بلاک چین و ارزهای دیجیتال این است که داده های محرمانه فاش نمی شوند. برای دستیابی…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب