Scroll Top
وضعیت بازار: بررسی سطوح حمایت و مقاومت پیش‌ روی ارزهای دیجیتال

وضعیت بازار: بررسی سطوح حمایت و مقاومت پیش‌ روی ارزهای دیجیتال

قیمت بیت کوین پس از عبور از سطح ۴۱,۵۰۰ دلار، به بالای ۴۲,۰۰۰ دلار رسیده و اکنون در محدوده ۴۲,۲۰۰ دلار نوسان می‌کند؛ در حالی که همچنان سعی در تثبیت قیمت بالای ۴۱,۶۰۰ دلار دارد. پیش‌بینی می‌شود بیت کوین در محدوده ۴۱,۲۰۰ دلار حمایت شود. سرعت رشد قیمت بیت کوین یک درصد در روز و کمی بیش از یک درصد، نسبت به هفته قبل، تخمین زده می‌شود.

به گزارش کریپتونیوز، اکثر آلت کوین‌های اصلی نیز در تلاش‌اند با حفظ روند صعودی خود، سطوح ازدست‌رفته را بازیابی کنند. اتریوم پیش از اصلاح قیمت، به مقاومت ۳,۱۵۰ دلاری رسید. ایکس‌آرپی (XRP) قادر به عبور از مقاومت ۰.۷۸ دلاری نبود. کاردانو در تلاش است مقاومت ۰.۹۸ دلاری را پشت‌سر بگذارد.

وضعیت بازار: بررسی سطوح حمایت و مقاومت پیش‌ روی ارزهای دیجیتال
کل سرمایه بازار در نمای ساعتی

قیمت بیت کوین

پس از جهش به بالای محدوده ۴۱,۵۰۰ دلار، قیمت بیت کوین بیش‌ازپیش افزایش یافت و موفق به عبور از منطقه ۴۲,۰۰۰ دلار شد. با این حال، طرفداران افزایش قیمت در بازارها یا به اصطلاح گاوهای بازار تلاش کردند قیمت از ۴۲,۲۰۰ دلار نیز عبور کند؛ اما در این امر ناکام ماندند. پس از کاهش قیمت، معاملات در حوالی ۴۱,۵۰۰ دلار ثبت می‌شود. در صورتی که حمایت ۴۱,۲۰۰ دلاری شکسته شود، حمایت کلیدی بعدی، نزدیک به سطح ۴۰,۸۰۰ دلار قرار دارد. در صورت شکسته شدن این حمایت ممکن است بار دیگر قیمت‌ها به سطح ۴۰,۰۰۰ دلار بازگردند.
نزدیک‌ترین مقاومت پیش‌روی بیت کوین در محدوده ۴۲,۰۰۰ دلار قرار دارد. مقاومت کلیدی بعدی احتمالاً در سطح ۴۲,۲۰۰ دلار باشد. در صورت شکسته‌شدن این مقاومت احتمالاً قیمت با سرعت بیشتری افزایش خواهد یافت.

قیمت اتریوم

اتریوم توانست از مقاومت ۳,۱۲۰ دلاری پیش روی خود عبور کند. این ارز دیجیتال حتی از مقاومت ۳,۱۵۰ دلاری نیز گذشت؛ اما دیری نپایید که قیمت آن اصلاح شد. حال قیمت اتریوم در حال تثبیت در پایین محدوده ۳,۱۰۰ دلار است و حمایتی در محدوده ۳,۰۸۰ دلار احساس می‌کند. حمایت کلیدی بعدی نیز نزدیک به سطح ۳,۰۵۰ دلار خواهد بود. در صورت شکسته‌شدن این حمایت‌ها، قیمت می‌تواند تا ۳,۰۰۰ دلار نیز کاهش یابد.
حال اگر اتریوم روندی صعودی در پیش گیرد، احتمالاً در ناحیه ۳,۱۵۰ دلاری با مقاومت روبه‌رو خواهد شد. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک سطح ۳,۲۲۰ دلاری خواهد بود.

قیمت آلت کوین‌ها

کاردانو سعی کرد بالای سطح ۰.۹۵ دلار تثبیت شود؛ اما موفق نبود و از پس شکستن مقاومت ۰.۹۸ دلاری برنیامد. اکنون نمودار قیمت کاردانو بار دیگر به زیر سطح ۰.۹۵ دلار بازگشته و در قیمت ۰.۹۳۲ دلار قرار دارد.

بی‌ان‌بی (BNB) روند صعودی خود را حفظ و از مقاومت ۴۲۵ دلاری نیز عبور کرد. این ارز دیجیتال پس از آن قصد آزمایش مقاومت ۴۳۲ دلاری را داشت که طرفداران کاهش قیمت‌ها یا به اصطلاح خرس‌های بازار مانع ادامه روند صعودی آن شدند. با این اصلاح، قیمت به ۴۲۰ دلار بازگشت.

سولانا بار دیگر از پس مقاومت ۱۱۰ دلاری برنیامد. قیمت این ارز دیجیتال در حال افت است و ممکن است به حمایت ۱۰۲ دلاری برسد. اگر این روند ادامه داشته باشد، در محدوده ۱۰۰ دلار از قیمت سولانا به‌طور اساسی حمایت می‌شود.

قیمت دوج کوین نتوانست مدت زیادی بالای مقاومت ۰.۱۴۵ دلاری باقی بماند و بار دیگر کاهش یافت. اکنون قیمت این ارز دیجیتال در سطح ۰.۱۴۰ دلار است. اگر روند نزولی هم‌چنان ادامه‌دار باشد، قیمت ممکن است تا ۰.۱۳۵ دلار نیز کاهش یابد.

ایکس‌آرپی (XRP) نیز روندی نزولی دارد و در حال نزدیک‌شدن به حمایت ۰.۷۵ دلاری است. اگر قیمت بتواند بالای این حمایت تثبیت شود، امکان شروع حرکت صعودی جدیدی به‌سمت ناحیه ۰.۷۸ دلاری فراهم است. مقاومت کلیدی این ارز دیجیتال هم‌چنان در ناحیه ۰.۸۰ دلار استوار است.

آلت کوین‌های دیگر بازار نیز غالباً رشدی مثبت را ثبت کرده‌اند. زیرو ایکس با رشدی ۵۴ درصدی توانست از مقاومت ۱.۱۰ دلاری عبور کند و سود هفتگی خود را به ۴۵ درصد افزایش دهد. قیمت این ارز دیجیتال در یک ماه اخیر بیش از دو برابر شده است. در همین حال در بین ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار، زیلیکا با جهشی ۱۹ درصدی و عبور از سطح ۰.۱۳ دلار بهترین عملکرد را ثبت کرد. سود هفتگی این ارز دیجیتال به ۱۷ درصد رسیده است.

همچنین بخوانید: تحلیلگر ارزهای دیجیتال: سه توکن آماده جهش هستند

به‌طور کلی، بیت کوین هم‌چنان بالای سطح ۴۱,۰۰۰ دلار معامله می‌شود. اگر بیت کوین قادر به تثبیت بالای سطح ۴۲,۰۰۰ دلار باشد، در ادامه با سرعت بیشتری افزایش قیمت خواهد یافت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در نمودار روزانه توکن ریون (Ravencoin) به بیت کوین مشاهده می‌کنیم که قیمت این ارز دیجیتال درون یک کانال صعودی…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب