Scroll Top
قیمت ریپل آماده‌ی ریزش ۲۰ درصدی؟ تحلیل امروز XRP

قیمت ریپل آماده‌ی ریزش ۲۰ درصدی؟ تحلیل امروز XRP

قیمت بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال تا پایان روز دوشنبه (۲ دی) دوباره با کمی اصلاح و کاهش قیمت همراه بودند. در زمان نگارش این گزارش، ۱۰ ارز برتر بازار ریزش تقریباً سه درصدی در تایم‌فریم روزانه را تجربه کردند که این اصلاح قیمتی ناشی گسترش بیش از حد قیمت در روز یکشنبه بود.

اکثر تحلیلگران پس از تثبیت قیمت بیت کوین در سطح ۷،۰۰۰ دلار، انتظار افزایش فشار خرید را دارند. این درحالی است که یکی از تحلیلگران مطرح بازار ارزهای دیجیتال به نام Magic Poop Cannon در اکانت تویتر خود اظهار دارد که سومین ارز دیجیتال بزرگ یعنی ریپل (XRP)، در آستانه‌ی ریزشی قریب الوقوع است.

وی در تحلیل خود اشاره کرده است که در نمودار ریپل الگویی تحت عنوان پرچم نزولی تشکیل شده است که هدف قیمتی آن، ۰.۱۵ دلار را نشانه گرفته است. این تحلیلگر اضافه کرد که در صورت ریزش دوباره‌ی قیمت بیت کوین، قیمت ۰.۱۵ دلار برای ریپل به راحتی دیده خواهد شد.

قیمت ریپل آماده‌ی ریزش 20 درصدی!
تحلیل قیمت ریپل توسط تحلیلگر مطرح ارزهای دیجیتال Magic Poop Cannon

این تحلیل مشابه تحلیل جیکوب کنفیلد (Jacob Canfield) یکی دیگر از معامله‌گران ارشد بازار ارزهای دیجیتال است که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

قیمت ریپل آماده‌ی ریزش 20 درصدی!
تحلیل قیمت ریپل توسط تحلیلگر مطرح ارزهای دیجیتال Jacob Canfield

این تحلیلگر نیز اخیراً اعلام کرده است قبل از آنکه وی حتی به فکر سرمایه‌گذاری در ریپل بیافتد، قیمت باید تا ناحیه‌ی ۰.۱۰ الی ۰.۱۵ دلار نزول داشته باشد.

روند صعودی در بلندمدت

اگرچه Magic Poop Cannon در کوتاه مدت نگران این پولبک در قیمت است اما در تحلیل اخیری که در سایت تریدینگ ویو منتشر کرده است، روند بلند مدت ریپل را صعودی می‌بیند. او همچنین اظهار کرد که قیمت در حال حاضر در میانه‌ی یک الگوی گوه‌ی نزولی گسترده شده در حال معامله شدن است.

در دو سال گذشته قیمت با ضلع بالای این الگو سه مرتبه تماس پیدا کرده است، در حالی که ضلع پایین شش بار توسط قیمت دیده شده است. این تحلیلگر در ادامه‌ی این تحلیل اضافه می‌کند:

در موقعیتهای متعددی قیمت تلاش برای شکستن این سطح مقاومتی کرده است. کافی است به واکنش‌های قیمت توجه کنید. این سطح یک مقاومت قوی بالاسری محسوب می‌شود.

وی همچنین اظهار کرد که اندیکاتور مکدی (MACD) در نمودار قیمت روزانه‌ی ریپل شکلی صعودی به خود گرفته است و همچنین واگرایی مثبت بزرگی در قیمت در حال شکل‌گیری است. این موضوع نشان می‌دهد که فشار فروش از اواسط سال ۲۰۱۸ روند کاهشی به خود گرفته است.

قیمت ریپل آماده‌ی ریزش 20 درصدی!
تحلیل بلند مدت قیمت ریپل توسط یکی از تحلیلگران تحت عنوان Magic Poop Cannon

وی در آخر افزود که الگوی انباشت قیمتی که در ریپل در جریان است، نشانه‌ی مثبتی برای عملکرد قیمت در ماههای آینده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در نمودار روزانه توکن ریون (Ravencoin) به بیت کوین مشاهده می‌کنیم که قیمت این ارز دیجیتال درون یک کانال صعودی…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب