Scroll Top
وضعیت بازار: رشد ادامه‌دار قیمت بیت کوین و اتریوم

وضعیت بازار: رشد ادامه‌دار قیمت بیت کوین و اتریوم

قیمت بیت کوین دیروز و همزمان با انتشار اخباری درباره میزان تخمینی تورم ایالات متحده، با تشکیل پایه‌ای قوی در ۲۲,۶۵۰ دلار افزایش یافت. بیت کوین هم‌اکنون در محدوده ۲۴,۴۰۰ دلار معامله می‌شود و قیمت آن نسبت به دیروز ۶ درصد و نسبت به هفته گذشته ۷ درصد افزایش یافته است.

به گزارش کریپتو نیوز، امروز اکثر آلت کوین‌های بازار نیز پتانسیل رشد بیشتری از خود نشان می‌دهند. اتریوم با عبور از سطح ۱,۸۸۰ دلار، افزایشی ۱۲ درصدی را ثبت کرد. ایکس‌آرپی (XRP) در تلاش است به سطح ۰.۴۰ دلار برسد و کاردانو هم برای عبور از مقاومت قیمتی بالای ۰.۵۵ دلار می‌کوشد.

وضعیت بازار: رشد ادامه‌دار قیمت بیت کوین و اتریوم
کل سرمایه بازار در نمای ساعتی

قیمت بیت کوین

پس از کاهش قیمتی شدید، حال از بیت کوین در حوالی ۲۲,۵۰۰ دلار به‌خوبی حمایت می‌شود. طرفداران افزایش قیمت بیت کوین یا به‌اصطلاح گاوهای بیت کوین در محدوده ۲۲,۶۰۰ دلار و ۲۲,۷۰۰ دلار عملکرد خوبی به جا گذاشتند. در نتیجه این تحرکات بیت کوین با افزایش قیمتی مناسب حال در مواجه با مقاومت ۲۴,۵۰۰ دلاری قرار گرفته است. مقاومت کلیدی بعدی در محدوده ۲۵,۰۰۰ دلار بوده و عبور از آن می‌تواند به‌منزله رسیدن به ۲۶,۰۰۰ دلار باشد.
حال اگر بیت کوین روندی نزولی در پیش بگیرد، اولین حمایت در محدوده ۲۴,۰۰۰ دلار و حمایت بعدی در محدوده ۲۳,۵۰۰ دلار پیش روی آن قرار داشته که عبور از آنان می‌تواند روزهای بدی را برای سرمایه‌گذاران بیت کوین رقم بزند.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم با جهشی قوی از مقاومت ۱,۷۵۰ دلاری عبور کرد و سپس مقاومت ۱,۸۸۰ دلاری را پشت سر گذاشت و بدین ترتیب قیمت آن ۱۲ درصد نسبت‌به دیروز افزایش پیدا کرد. حتی پیش از شروع به‌روزرسانی ادغام در اتریوم، قیمت از سطح ۱,۹۰۰ دلار نیز عبور کرد. سرمایه‌گذاران اتریوم طی هفته اخیر ۱۶ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند.
حال اگر قیمت روندی نزولی در پیش بگیرد، اولین حمایت از اتریوم در محدوده ۱,۸۵۰ دلار صورت خواهد پذیرفت و شکسته‌شدن این حمایت می‌تواند باعث کاهش قیمت تا ۱,۷۵۰ دلار شود.

قیمت آلت کوین‌ها

کاردانو بعد از عبور از مقاومت ۰.۵۳۳ دلاری خود، افزایشی پیوسته را آغاز کرده است. اولین مقاومت در سر راه قیمت کاردانو در محدوده ۰.۵۵ دلار بوده و عبور از آن می‌تواند رسیدن به قیمت ۰.۶۰ دلار را نیز در پی داشته باشد.

بی‌ان‌بی (BNB) به بالای مقاومت ۳۲۵ دلاری خود بازگشته است و حالا می‌کوشد که مقاومت ۳۲۲ دلاری را آزمایش کند. اگر این مقاومت هم به‌خوبی شکسته شود، منزل بعدی قیمت می‌تواند ۳۵۰ دلار باشد.

قیمت سولانا با جهشی ۱۲ درصدی حرکت بالای مقاومت ۴۳.۵ دلار را آغاز کرد. اگر طرفداران افزایش قیمت یا گاوهای بازار سولانا به‌خوبی عمل کنند، رسیدن به سطح ۴۵ دلار دور از دسترس نخواهد بود.

دوج کوین از حمایت ۰.۰۷۰ دلاری خود بالاتر است و حال مشغول تلاش برای عبور از مقاومت ۰.۰۷۲۵ دلاری است. عبور از این مقاومت می‌تواند به‌منزله رسیدن به مقاومت بعدی در سطح ۰.۰۷۵۰ دلار باشد.

قیمت ایکس‌آرپی (XRP) بار دیگر در حال افزایش است و مقاومت ۰.۳۸۸ دلاری در پیش رو قرار دارد. مقاومت کلیدی بعدی در محدوده ۰.۴۰ دلار بوده و عبور از آن می‌تواند شتاب افزایش قیمت را بیشتر کند.

اکثر آلت‌ کوین‌های بازار روندی صعودی داشته‌اند. در این میان سلسیوس طی شبانه‌روز گذشته ۳۳ درصد جهش پیدا کرد و از سطح ۲.۳۵ دلار فراتر رفته و بهترین عملکرد را در بین ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار رقم زد. سلسیوس با ۱۰۴ درصد افزایش قیمت طی یک هفته اخیر، اکنون در یک ماه ۲۳۷ درصد رشد داشته است. البته قیمت این ارز دیجیتال نسبت‌به یک‌سال گذشته ۶۳ کاهش را ثبت کرده است.

خلاصه امر آن‌که قیمت بیت کوین که حال بالای مقاومت ۲۴,۰۰۰ دلاری‌اش قرار گرفته، در حال افزایش سرعت صعود خود است. بیت کوین اگر بتواند هم‌چنان این روند را حفظ کند، احتمالاً رسیدن به مقاومت ۲۵,۰۰۰ دلاری را نیز آزمایش خواهد کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در نمودار روزانه توکن ریون (Ravencoin) به بیت کوین مشاهده می‌کنیم که قیمت این ارز دیجیتال درون یک کانال صعودی…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب