Scroll Top
عملکرد خیره کننده BSV؛ رشد ۷۰ درصدی قیمت در یک ماه!

عملکرد خیره کننده BSV؛ رشد ۷۰ درصدی قیمت در یک ماه!

بیت کوین کش (BCH) و بیت کوین اس‌وی (BSV) که دو فورک رقیب از بیت کوین هستند، در دهم ژانویه (۲۰ دی) به ترتیب رشد خیره کننده‌ی ۲۰ و ۵۰ درصدی داشتند. این به آن‌ها اجازه داد تا به راحتی در بین ارزهای دیجیتالی که بهترین عملکرد را در سال جدید دارند، قرار بگیرند.

قیمت بیت کوین اس‌وی روز دهم ژانویه طی ۲۴ ساعت از ۱۱۷ دلار به بیش از ۱۷۴ دلار رسید تا رشد ۷۰ درصدی در یک ماه اخیر را به نام خود ثبت کند.

عملکرد خیره کننده BSV؛ رشد ۷۰ درصدی قیمت در یک ماه!
نمودار یک ماهه BSV

به نقل از بلومبرگ، قیمت BSV با صعود به بالای ۱۷۰ دلار، به مراتب عملکرد بهتری از صد ارز برتر بازار را به ثبت رسانده است. رشد قیمت بیت کوین اس وی و بیت کوین کش را می‌توان به فرد جنجالی این روزهای حوزه ارزهای دیجیتال یعنی کریگ رایت (Craig Wright) ارتباط داد.

رایت خود را مخترع بیت کوین معرفی می‌کند و به قول خودش برای رفع مشکلات بیت کوین، بیت کوین اس وی (مخفف Bitcoin SatoshiVision به معنی آرمان ساتوشی) را ایجاد کرده است.

پای یک شخصیت دیگر هم در میان است. دیوید کلیمن (David Kleiman)، یکی از فعالین اولیه حوزه بیت کوین، که دوست کریگ رایت بوده است. این فرد در سال ۲۰۱۳ در کمال فقر و تنگدستی فوت می‌کند.

پس از گذشت چند سال از مرگ او، مدارکی به دست خانواده کلیمن می‌رسد که نشان می‌دهد کلیمن و کریگ رایت در سال‌های اولیه معرفی بیت کوین، حدود ۱ میلیون واحد بیت کوین استخراج کرده‌اند. ورثه کلیمن در فوریه سال ۲۰۱۸ از کریگ رایت شکایت کردند و مدعی شدند که رایت پس از مرگ کلیمن، نیم میلیون بیت کوین متعلق به او را دزدیده است.

در اواسط سال ۲۰۱۹، پس از بررسی‌های فراوان رای دادگاه این بود: کریگ رایت موظف است بیش از نصف بیت کوین‌های خود و نصف تمام مالکیت‌ معنوی (اختراعات و امتیازات) که تا قبل از سال ۲۰۱۴ بدست آمده را به وارثان دیوید کلیمن اعطا کند.

در حالی که هنوز مشخص نیست که آیا این رای اجرا خواهد شد یا نه، مدارک تازه‌ای توسط رایت منتشر شده است که احتمال داشتن یک میلیون بیت کوین را افزایش داده و همین باعث رشد شدید قیمت BSV و بیت کوین کش شد. داشتن یک میلیون بیت کوین بدان معنی است که رایت حالا یک میلیون BSV و یک میلیون بیت کوین کش هم دارد، چون بعد از فورک‌ بیت کوین، به همان میزان دارایی فورک شده به یک کلید خصوصی تعلق می‌گیرد.

اگر در واقعیت رایت صاحب سرمایه‌ای میلیون دلاری در بیت کوین باشد، به احتمال زیاد مقادیر عظیمی از این فورک‌های بیت کوین را نیز در اختیار خواهد داشت.

قیمت بیت کوین SV در گذشته نیز حرکات مشابه نوسان داری را تجربه کرده است. برای مثال در ماه می سال ۲۰۱۹ میلادی قیمت بیت کوین SV بیشتر از ۲۵۰ درصد رشد کرد.

با پامپ اخیر قیمت بیت کوین SV، ارزش بازار این ارز دیجیتال موفق به پیشی گرفتن از توکن بایننس (BNB) شده است.

اگر به نمودار قیمت بیت کوین SV نگاه کنیم متوجه اصلاح در قیمت خواهیم شد. این اصلاح با توجه به عوامل تکنیکالی ممکن است تا محدوده‌ی ۱۱۵ الی ۱۲۵ دلار انجام شود و در صورت حمایت قیمت در این سطوح، می‌توانیم دوباره شاهد جهش آن باشیم.

عملکرد خیره کننده BSV / رشد 50 درصدی قیمت در یک روز!
نمودار قیمت بیت کوین SV در تایم فریم هفتگی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در نمودار روزانه توکن ریون (Ravencoin) به بیت کوین مشاهده می‌کنیم که قیمت این ارز دیجیتال درون یک کانال صعودی…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب