Scroll Top
جهش ۵۰ درصدی فانتوم در عرض دو هفته؛ قیمت می‌تواند ۳۰ درصد دیگر رشد کند

جهش ۵۰ درصدی فانتوم در عرض دو هفته؛ قیمت می‌تواند ۳۰ درصد دیگر رشد کند

فانتوم در دو هفته گذشته بیش از ۵۰ درصد افزایش قیمت داشته، اما اکنون به یک محدوده بسیار کلیدی رسیده است که اگر بتواند از آن عبور کند، این شانس را خواهد داشت که پس از مدت‌ها به ۲ دلار برسد.

به گزارش کریپتو بریفینگ، قیمت فانتوم به‌طور قابل‌توجهی از روند نزولی اواخر ژانویه (بهمن) به‌سمت بالا بازیابی شده است. با این حال، این آلت کوین برای جهش بیشتر همچنان باید بر یک مانع کلیدی غلبه کند.

فانتوم اکنون در تلاش است تا خود را به بقیه بازار برساند. این ارز دیجیتال از اواخر ژانویه (بهمن) دچار یک اصلاح شدید شد و در ۱۴ مارس (۲۳ اسفند) به کمترین قیمت سالانه خود، یعنی ۱.۰۴ دلار رسید. به نظر می‌رسد این توکن توانسته کف قیمتی خود را کشف کند، چراکه از آن زمان تاکنون بیش از ۵۰ درصد رشد کرده است. با اینکه چند مانع مهم در مقابل فانتوم وجود دارد، این ارز دیجیتال می‌تواند قدرت صعودی بیشتری نیز داشته باشد.

از دید تکنیکال، به نظر می‌رسد فانتوم پس از صعود اخیر با مقاومت سختی روبه‌رو شده است. ظاهراً میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه در محدوده قیمتی ۱.۵۴ دلار، این ارز دیجیتال را ثابت نگه داشته است و از رسیدن آن به سطوح بالاتر جلوگیری می‌کند. صعود به بالای این مقاومت و سطح ۶۱.۸ درصد اصلاحی فیبوناچی در نزدیکی ۱.۶۳ دلار، می‌تواند سرمایه‌گذاران خارج‌شده را تشویق کند تا به بازار فانتوم بازگردند.

افزایش فشار خرید پس از عبور از این ناحیه، می‌تواند فانتوم را به‌‌سمت منطقه مقاومتی بعدی بین سطوح اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصد (۱.۸۷ دلار) و ۳۸.۲ درصد (۲.۱۵ دلار) برساند.

جهش ۵۰ درصدی فانتوم در عرض دو هفته؛ قیمت می‌تواند ۳۰ درصد دیگر رشد کند
نمودار روزانه قیمت فانتوم همراه با سطوح اصلاحی فیبوناچی و میانگین‌های متحرک.

به نظر می‌رسد فانتوم در روندی صعودی قرار گرفته است؛ اما برای مطمئن‌شدن از این موضوع باید منتظر تثبیت قیمت بالای مقاومت بین ۱.۵۴ دلار تا ۱.۶۳ دلار باشیم. موفق‌نشدن در غلبه بر این مانع حیاتی می‌تواند به تشدید فشار فروش منجر شود و قیمت فانتوم را با سقوط مواجه کند. در چنین شرایط ویژه‌ای، این توکن احتمالاً دوباره به پایین‌ترین سطح اخیر خود در ۱.۰۴ دلار سقوط خواهد کرد تا یک الگوی کف دوقلو (Double Bottom) روی نمودار تشکیل شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در نمودار روزانه توکن ریون (Ravencoin) به بیت کوین مشاهده می‌کنیم که قیمت این ارز دیجیتال درون یک کانال صعودی…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب