Scroll Top
سه تحلیل‌گر مطرح برای بیت کوین قیمت ۱۱,۵۰۰ دلار را  پیش‌بینی کردند

سه تحلیل‌گر مطرح برای بیت کوین قیمت ۱۱,۵۰۰ دلار را پیش‌بینی کردند

سه تحلیل‌گر مطرح ارزهای دیجیتال هر سه به طور مشابه معتقد هستند که قیمت بیت کوین می‌تواند طی روزهای آینده به ۱۱,۵۰۰ دلار برسد.

به گزارش EWM، صبح امروز (دوشنبه)، قیمت بیت کوین حرکت رو به بالای خود را شروع کرد و از محدوده ۹٬۲۰۰ تا ۹٬۴۰۰ دلار که اواخر هفته در آن نوسان می‌کرد، خارج شد. قیمت بیت کوین با رشد ۲٫۳ درصدی در عرض ۱۰ دقیقه به بیش از ۹٬۶۱۰ دلار رسید. پس از این رشد شدید، قیمت بلافاصله افت کرد و در حال حاضر در حدود قیمتی ۹,۳۲۰ دلار معامله می‌شود.

تحلیل‌گران معتقدند هنوز هم ممکن است یک حرکت پایدار رو به بالا اتفاق بیفتد. «دیو دِ ویو» (Dave the Wave)، تحلیل‌گر برجسته ارزهای دیجیتال، توییت زیر را وقتی منتشر کرد که قیمت به ۹٬۶۰۰ دلار رسید.

یک روند صعودی دیگر یا دوره‌ای از آرامش؟ در هر صورت، این اتفاق در کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت خوب است. همچنین آلت کوین‌ها نیز روند صعودی خود را شروع کرده‌اند.

نمودار لگاریتمی قیمت بیت کوین
نمودار لگاریتمی قیمت بیت کوین

نموداری که در این توییت به اشتراک گذاشته شده است، نشان می‌دهد قیمت این دارایی تا یک ماه آینده می‌تواند به ۱۱٬۵۰۰ دلار یا بیشتر برسد که این به معنی سودی ۲۰ درصدی است.

دیو تنها کسی نیست که قیمت ۱۱٬۰۰۰ تا ۱۲٬۰۰۰ دلاری را برای بیت کوین پیش‌بینی می‌کند. «Financial Survivalism» از تحلیل‌گران برجسته بیت کوین در توییتر، که در ابتدای سال میلادی پیش‌بینی کرده بود بیت کوین در اواسط ژانویه وارد کانال ۹٬۰۰۰ دلار خواهد شد، توییتی منتشر کرده و گفته است بیت کوین یک الگوی فنجان و دسته بی‌نقص تشکیل داده است.

الگوی فنجان و دسته در نمودار قیمتی بیت کوین تشکیل شده است. اگر قیمت به ۱۱,۶۷۵ دلار برسد، این قیمت اولین سقف بالاتر در تایم‌فریم هفتگی بعد از هفت ماه خواهد بود.

تشکیل الگوی فنجان و دسته
تشکیل الگوی فنجان و دسته

الگوی فنجان و دسته در برخی موارد نشان‌دهنده روند صعودی است. این الگو با دو کفِ گرد در دو مرحله مختلف مشخص می‌شود که معمولاً بعد از آن قیمت دارایی به شدت بالا می‌رود. اگر طبق گفته این تحلیل‌گر، قیمت به ۱۱٬۶۷۵ دلار برسد، شاهد رشد ۲۵ درصدی آن نسبت به قیمت فعلی (۹٬۳۲۰ دلار) خواهیم بود.

وقتی بحث پیش‌بینی قیمت بیت کوین در میان است، نباید «Filb Filb» را فراموش کرد. او کسی است که سقوط قیمت بیت کوین به ۳٬۰۰۰ دلار در سال ۲۰۱۸ و سقوط قیمت به ۶٬۰۰۰ دلار در اکتبر (مهر۲۰۱۹) را به درستی پیش‌بینی کرده بود.

او اخیراً در یادداشتی در یک خبرنامه، با اشاره به این موضوع که انتظار دارد تا زمان هاوینگ بیت کوین در ماه اردیبهشت، قیمت بیت کوین به ۱۲,۵۰۰ دلار برسد، نموداری منتشر کرده است که یک روند صعودی انفجاری را نشان می‌دهد.

شباهت‌های ظاهری در پیش‌بینی‌های این سه تحلیل‌گر، به اهداف قیمتی آن‌ها اعتبار بخشیده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بنیاد تحقیقاتی کوارتز در جدیدترین تحقیقات خود با بررسی نمودارهای بیت کوین، ضمن تأکید بر شباهت زیاد اصلاح‌های قیمت بیت…

طلا یک دارایی قابل اعتماد و با ارزش ثابت بوده و همواره در رشد و صعود بوده است. اما در…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب