Scroll Top
تحلیل قیمت آلت کوین؛ رشد ۲۰۰ درصدی قیمت کوانت در یک ماه

تحلیل قیمت آلت کوین؛ رشد ۲۰۰ درصدی قیمت کوانت در یک ماه

قیمت کوانت (Quant) طی یک ماه گذشته ۲۰۰ درصد رشد کرده است. کارشناسان و متخصصان از قابلیت همکاری با بلاک چین‌های دیگر و عرضه نسخه ۲.۰.۵ اورلجر (Overledger) به‌عنوان دلایل این رشد یاد می‌کنند.

کوین تلگراف در گزارش تازه خود، از قابلیت برقراری ارتباط میان بلاک چین‌ها و همکاری شبکه‌های مختلف به‌عنوان یکی از حوزه‌های پررونق در وضعیت فعلی بازار یاد می‌کند؛ چراکه در حال حاضر سرمایه‌گذاران به‌دنبال کارآمدترین راه‌ها برای انتقال سرمایه‌های خود از یک شبکه به شبکه دیگر هستند.

کوانت هم یکی از همین ارزهای دیجیتال است که با تمرکز بر قابلیت همکاری بلاک چین‌ها کار می‌کند. این ارز دیجیتال که به‌تازگی اوج تاریخی خود را شکسته است، به کسب‌وکارهای مختلف کمک می‌کند تا از فناوری دفتر کل توزیع‌شده در فعالیت‌های خود بهره‌مند شوند.

داده‌های بازار نشان می‌دهد که قیمت کوانت (QNT) چهارشنبه گذشته ۱۷۸ دلار بوده است و تنها طی ۵ روز، موفق به ثبت رشدی ۱۱۷ درصدی و رسیدن به اوج تاریخی ۳۸۷ دلاری شده است. حجم معاملات این ارز دیجیتال هم طی ۲۴ ساعت به بیش از ۷۴۰ میلیون دلار رسید.

به‌روزرسانی پروتکل به اورلجر ۲.۰.۵، راه‌اندازی برنامه توسعه و اضافه‌شدن به فهرست معاملات صرافی‌های بزرگ از جمله دلایل رشد کوانت مطرح است.

نمودار قیمت کوانت
نمودار قیمت کوانت

گسترش قابلیت همکاری بین بلاک چین‌ها

عرضه اورلجر ۲.۰.۵ که به‌عنوان درگاه دفتر کل توزیع‌شده کوانت برای کسب‌وکارها عمل می‌کند، قابلیت برقراری ارتباط میان پروتکل‌ها و شبکه‌های دیگر را مهیا می‌کند. این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد که به هر سیستم، شبکه یا دفتر کل توزیع‌شده‌ای متصل شوند.

بر اساس اعلام کوانت، عرضه اورلجر ۲.۰.۵ دستاوردی پراهمیت در برقراری ارتباط میان اکوسیستم تجاری با استیبل کوین‌ها، حوزه دیفای (DeFi)، حوزه توکن‌های غیرمثلی (NFT) و دارایی‌های محبوب مبتنی بر ERC20 و ERC721 به حساب می‌آید و می‌توان از آنها برای تسویه‌حساب‌ها بهره برد.

رابط برنامه‌نویسی اورلجر از تسویه‌حساب‌ها بین دارایی‌های و استیبل کوین‌های مختلف پشتیبانی می‌کند. از دیگر قابلیت‌های این به‌روزرسانی جدید می‌توان به امکان وثیقه‌گذاری توکن‌های غیرمثلی و انجام پرداخت‌ها با چند دفتر کل توزیع‌شده نام برد. کاربران همچنین می‌توانند برای تسویه حساب‌ها از گزینه‌های مختلف نظیر تلفیق اعطای وام و سهام‌گذاری استفاده کنند.

برنامه‌های تشویقی برای توسعه‌دهندگان

به‌گفته متخصصان امر، یکی دیگر از دلایل رشد قیمت کوانت، برنامه توسعه‌دهندگان این پلتفرم بوده که با هدف جذب توسعه‌دهندگان تازه اجرا شده است.

همان طور که می‌دانید، جامعه یک اکوسیستم بلاک چینی عیاری برای سنجش موفقیت آن است؛ از سوی دیگر، توسعه‌دهندگان هم نقش بسیار پررنگی را در ایجاد اپلیکیشن‌ها و پروتکل‌ها ایفا می‌کنند که می‌تواند یکی از اصلی‌ترین عوامل در جذب کاربران بیشتر باشد.

شبکه‌های موفقی همچون پولکادات، اتریوم و کازماس توسعه‌دهندگان فعالی دارند و از همین رو، اگر کوانت هم بتواند به چنین دستاوردی برسد، قطعاً راه پیشرفت آن هموارتر از گذشته خواهد شد.

اضافه‌شدن به فهرست صرافی‌های بزرگ

در دسترس بودن توکن کوانت در صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال، یکی از عواملی است که باعث رشد قیمت آن شده است.

طی چند ماه گذشته، این ارز دیجیتال به صرافی‌هایی نظیر کوین بیس و بایننس اضافه شده است. اضافه‌شدن به چنین صرافی‌هایی، حجم معاملات آن را از میانگین ۹ میلیون دلاری به بیش از ۷۴۰ میلیون دلار رسانده است.

بسیاری از پلتفرم‌های رصد بازار نظیر ورتکس (VORTECS) که متعلق به کوین تلگراف است، دورنمایی مثبت را برای این ارز دیجیتال پیش‌بینی می‌کردند.

تحلیل قیمت آلت کوین؛ رشد ۲۰۰ درصدی قیمت کوانت در یک ماه

همان طور که در نمودار بالا می‌بینید، کوانت روز شنبه موفق شد به نمره ۷۲ در پلتفرم ورتکس برسد. طی سه روز پس از این اتفاق، این ارز دیجیتال موفق شد رشدی ۱۰۲ درصدی را ثبت کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در نمودار روزانه توکن ریون (Ravencoin) به بیت کوین مشاهده می‌کنیم که قیمت این ارز دیجیتال درون یک کانال صعودی…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب