Scroll Top
وضعیت بازار: کاهش مجدد قیمت‌ها، بررسی روند قیمت بیت کوین، اتریوم و آلت کوین‌ها

وضعیت بازار: کاهش مجدد قیمت‌ها، بررسی روند قیمت بیت کوین، اتریوم و آلت کوین‌ها

قیمت بیت کوین با عبور از حمایت ۲۴,۰۰۰ دلاری خود، روندی کاهشی را آغاز کرد. در ادامه حتی حمایت ۲۳,۵۰۰ دلاری نیز از دست رفت و حالا بیت کوین که ۲ درصد قیمت خود را طی شبانه‌روز گذشته از دست داده است، می‌کوشد حداقل حمایت ۲۳,۲۰۰ دلاری خود را حفظ کند.
به گزارش کریپتو نیوز، امروز اکثر آلت کوین‌های بازار به پیروی از بزرگان خود روندی نزولی داشتند. اتریوم با از دست‌دادن حمایت ۱,۸۵۰ دلاری روز خود را آغاز کرد. ایکس‌آرپی (XRP) همچنان در سطح ۰.۳۷۰ دلاری به‌سر می‌برد. کاردانو هم حمایت ۰.۵۵ دلاری خود را از دست داده است.

قیمت بیت کوین

پس از ازدست‌رفتن حمایت ۲۴,۰۰۰ دلاری، روند کاهشی باز هم ادامه یافت. در ادامه سطوح ۲۳,۶۰۰ دلاری و ۲۳,۵۰۰ دلاری نیز از دست رفت. حتی در بازه‌ای قیمت به ۲۳,۲۰۰ دلار نیز رسید؛ اما موافقان افزایش قیمت بیت کوین یا به‌اصطلاح گاوهای بازار بیت کوین دیگر این کاهش را تاب نیاورده و از قیمت حمایت کردند. اگر روند قیمت صعودی باشد، سطح ۲۳,۶۰۰ دلار این‌بار در نقش یک مقاومت ظاهر خواهد شد. همچنین مقاومت بعدی در سطح ۲۴,۰۰۰ دلار است که عبور از آن می‌تواند به‌منزله افزایش شتاب صعودی تلقی شود.
اگر بازیابی قیمت‌ها رخ نداده و روند قیمت نزولی باشد، کاهش به زیر حمایت ۲۳,۲۰۰ دلاری محتمل است. حمایت کلیدی بعدی در ۲۲,۸۰۰ دلار بوده و ازدست‌رفتن آن می‌تواند باعث کاهش تا سطح ۲۲,۵۰۰ دلار شود.

وضعیت بازار: کاهش مجدد قیمت‌ها، بررسی روند قیمت بیت کوین، اتریوم و آلت کوین‌ها
کل سرمایه بازار در نمای ساعتی

قیمت اتریوم

اتریوم نیز سطح ۱,۹۰۰ دلار را از دست داد و به زیر حمایت‌های خود در ۱,۸۵۰ دلار و ۱,۸۲۰ دلار سقوط کرد. اگر موافقان کاهش قیمت اتریوم یا به‌اصطلاح خرس‌های بازار اتریوم فعال باشند، ممکن است حمایت ۱,۸۲۰ دلاری نیز از دست رفته و قیمت به ۱,۷۸۰ دلار برسد و حتی روند نزولی بیش از این نیز ادامه یابد.
اما اگر روند قیمت اتریوم صعودی شود، در سطح ۱,۸۸۰ دلار مقاومتی پیش رو خواهد بود. مقاومت کلیدی بعدی در سطح ۱,۹۲۰ دلار بوده و عبور از آن می‌تواند جانی تازه به روند افزایش قیمت ببخشد.

قیمت آلت کوین‌ها

کاردانو نتوانست بالای حمایت ۰.۵۵ دلاری خود برای مدتی طولانی باقی بماند. قیمت در حال حاضر به سطح ۰.۵۳۲ دلار رسیده و امکان رسیدن به محدوده ۰.۵۲ دلار نیز محتمل است.

بی‌ان‌بی (BNB) با کاهشی ۳ درصدی در قیمت، حال حمایت ۳۱۲ دلاری خود را نیز از دست داده است. اگر روند نزولی ادامه‌دار باشد، قیمت در اولین گام با سطح حمایتی ۳۰۰ دلار مواجه شده شده و امکان رسیدن به سطح ۲۸۸ دلار نیز میسر است.

قیمت سولانا با کاهشی ۶ درصدی حمایت ۴۲ دلاری خود را از دست داد. گاوهای بازار سولانا تمام تلاش خود را برای محافظت از سطح ۴۰ دلاری قیمت به‌کار گرفته‌اند. ازدست‌رفتن این سطوح حمایتی، امکان رسیدن قیمت به ۳۸ دلار را قوی‌تر می‌کند.

دوج کوین با کاهشی ۵ درصدی در قیمت خود، حالا به زیر سطح ۰.۰۸۲۰ دلار رسیده است. اکنون قیمت در سطح ۰.۰۸۰ دلار در حال تثبیت است و کاهش بیشتر قیمت امکان رسیدن به ۰.۰۷۸۲ دلار را تقویت می‌کند.

حمایت ایکس‌آرپی (XRP) در ۰.۳۶۲ دلار همچنان معتبر است. اگر گاوهای بازار این ارز دیجیتال نتوانند به‌خوبی از این سطح حمایتی محافظت کنند، امکان رسیدن به سطح ۰.۳۵ دلار نیز وجود دارد.

امروز اکثر آلت‌ کوین‌های بازار نموداری سرخ رنگ را به‌جا گذاشته‌اند. از میان آن‌ها قیمت پالیگان تا محدوده حمایت ۰.۸۸ دلاری کاهش داشته است. با این حال، در این وضعیت قیمت ارز دیجیتال سلسیوس افزایشی ۱۵ درصدی را ثبت کرده است.

خلاصه امر آن‌که قیمت بیت کوین روندی کاهشی به خود گرفته است و پایین‌تر از سطح ۲۴,۰۰۰ دلار معامله می‌شود. اگر موج بازیابی قیمت‌ها قدرتمند نباشد، امکان سقوط قیمت به زیر سطوح ۲۳,۲۰۰ دلار و ۲۳,۰۰۰ دلار نیز وجود دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در نمودار روزانه توکن ریون (Ravencoin) به بیت کوین مشاهده می‌کنیم که قیمت این ارز دیجیتال درون یک کانال صعودی…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب