Scroll Top
وضعیت بازار: بررسی سطوح حمایت و مقاومت پیش‌ روی ارزهای دیجیتال

وضعیت بازار: بررسی سطوح حمایت و مقاومت پیش‌ روی ارزهای دیجیتال

آن‌طور که پیداست قیمت بیت کوین در حال تثبیت‌شدن بالای ۴۷,۰۰۰ دلار است. بهای اتریوم در حدود ۳,۴۰۰ دلار و قیمت ایکس‌آرپی (XRP) نیز هم‌چنان زیر ۰.۹۰ دلار است. در همین حین سولانا و یونی سواپ افزایشی ۹ درصدی و زیلیکا نیز افزایشی ۶۷ درصدی را شاهد بودند.

به گزارش کریپتو نیوز، قیمت بیت کوین در حال تثبیت زیر مقاومت ۴۸,۰۰۰ دلاری است. همچنین از بیت کوین در ناحیه ۴۶,۵۰۰ دلاری حمایت می‌شود. بیت کوین در حال حاضر کمی بالاتر از ۴۷,۲۰۰ دلار تثبیت شده و تقریباً در شبانه روز گذشته تغییر خاصی نداشته است.

اتریوم با عبور از مقاومت ۳,۴۵۰ دلاری قادر به رشد سریع قیمت خواهد بود. XRP نیز هم‌چنان زیر مقاومت ۰.۹۰ دلاری معامله شده و کاردانو نیز در نزدیک حمایت ۱.۲۰ دلاری خود به سر می‌برد.

همچنین بخوانید: در پی رشد قیمت ارزهای دیجیتال، ارزش کل وجوه قفل شده در پروژه‌های دیفای نیز افزایش یافت

وضعیت بازار: بررسی سطوح حمایت و مقاومت پیش‌ روی ارزهای دیجیتال
کل سرمایه بازار در نمای ساعتی

قیمت بیت کوین

پس از آن‌که قیمت بیت کوین مجدداً تا ناحیه حمایتی ۴۶,۵۰۰ دلار رسید، بار دیگر توانست به بالای سطح ۴۷,۰۰۰ دلار صعود کند. اگر بیت کوین روند صعودی خود را حفظ کند، در محدوده ۴۷,۵۰۰ دلاری با مقاومتی دیگر روبه‌رو خواهد شد. مقاومت بعدی پیش‌ روی بیت کوین نزدیک به سطح ۴۷,۸۸۰ دلاری خواهد بود. در صورت شکسته‌شدن این مقاومت، قیمت بیت کوین می‌تواند به بالای ۴۸,۰۰۰ دلار صعود کند. در صورتی که بیت کوین با قیمتی بالاتر از ۴۸,۰۰۰ دلار و ۴۸,۲۰۰ دلار بسته شود، شتاب روند صعودی آن افزایش خواهد یافت.

در غیر این صورت، قیمت ممکن است به زیر ۴۶,۸۰۰ دلار کاهش یابد. حمایت اصلی بعد از این سطح نیز در حدود ۴۶,۵۰۰ دلار قرار دارد. در صورت شکسته‌شدن این حمایت، قیمت ممکن است به ۴۶,۰۰۰ دلار نیز برسد.

قیمت اتریوم

حمایت اتریوم در ناحیه ۳,۳۵۰ دلاری هم‌چنان پابرجاست. قیمت این ارز دیجیتال هم‌اکنون در نزدیکی سطح ۳,۴۰۰ دلار در حال تثبیت است. اگر اتریوم روندی صعودی در پیش گیرد، قیمت ممکن است به ۳,۴۴۰ دلار برسد. مقاومت کلیدی بعدی اتریوم در ناحیه ۳,۴۵۰ دلار قرار دارد. در صورتی که این مقاومت نیز شکسته شود، قیمت اتریوم با شتاب بیشتری صعود خواهد کرد.

در صورت نزولی‌بودن بازار اتریوم، قیمت این ارز دیجیتال در ناحیه ۳,۳۵۰ دلار حمایت می‌شود. حمایت اصلی بعدی نیز نزدیک به سطح ۳,۳۳۰ دلار خواهد بود. در صورت شکسته‌شدن این حمایت نیز، شتاب سقوط افزایش خواهد یافت.

قیمت آلت کوین‌ها

حمایت ۱.۱۸ دلاری کاردانو شکسته شده و قیمت این ارز دیجیتال ناحیه ۰.۱۶۵ دلاری را تجربه کرد؛ اما بار دیگر روند قیمت صعودی شد. قیمت فعلی این ارز دیجیتال در حدود ۱.۲۰ دلار است.

بی‌ان‌بی (BNB) با ۳ درصد افزایش به بالاتر از ۴۴۰ دلار رسید. این ارز دیجیتال که توانست مقاومت ۴۴۲ دلاری خود را بشکند، احتمالاً قادر به شکست مقاومت ۴۵۰ دلاری خود نیز خواهد بود. اگر گاوهای این بازار (طرفداران رشد قیمت) موفق شوند، قیمت‌ تا ۴۶۵ دلار نیز افزایش خواهد یافت.

سولانا با افزایش ۹ درصدی، از مقاومت ۱۲۰ دلاری خود عبور کرد. گاوهای بازار این ارز دیجیتال نیز مصمم‌اند قیمت ۱۳۲ دلاری را در کوتاه‌مدت تجربه کنند.

دوج کوین پایین‌تر از مقاومت ۰.۱۵۰ دلاری‌اش در حال تثبیت قیمت است. شکسته‌شدن این مقاومت و بسته‌شدن قیمت این ارز دیجیتال در بالای ناحیه ۰.۱۵۰ دلاری می‌تواند یک روند ثابت افزایشی در قیمت دوج را در پی داشته باشد. سرمایه‌گذاران دوج کوین در صورت مشاهده شکست این مقاومت، به مقاومت‌های ۰.۱۵۵ دلاری و یا ۰.۱۶۲ دلاری دل‌گرم خواهند بود.

قیمت ایکس‌آرپی (XRP) نیز در حال تثبیت در ناحیه ۰.۸۶۵ دلاری است. مقاومت بعدی در ناحیه ۰.۸۸۰ دلار قرار دارد و مقاومت اصلی بعدی نیز ۰.۹۰۰ دلار خواهد بود. اگر این ناحیه مقاومتی هم شکسته شود، قیمت با شتاب بیش‌ازپیش افزایش خواهد یافت.

آلت کوین‌های دیگر بازار نیز غالباً رشدی ۵ درصدی را ثبت کرده‌اند. در میان آلت کوین‌ها اما افزایش ۶۷ درصدی زیلیکا برجسته بود. این ارز دیجیتال با شکست سطح ۰.۱۹۵ دلاری، سود هفتگی خود را به ۳۲۰ درصد افزایش داد. یونی سواپ نیز با افزایش قیمت ۱۰ درصدی، توانست از سطح ۱۲ دلار عبور کند.

به‌طور کلی، قیمت بیت کوین در حال تثبیت زیر مقاومت ۴۸,۰۰۰ دلاری است. اگر بیت کوین این مقاومت را پشت‌سر بگذارد، قادر به رشدی سریع‌تر خواهد بود؛ اما اگر روندی نزولی در پیش گیرد، ممکن است تا سطح ۴۵,۰۰۰ دلار نیز با کاهش قیمت مواجه شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در نمودار روزانه توکن ریون (Ravencoin) به بیت کوین مشاهده می‌کنیم که قیمت این ارز دیجیتال درون یک کانال صعودی…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب