Scroll Top
تحلیل قیمت دوج کوین؛ حمایت‌ها و مقاومت‌های پیش رو کجاست؟

تحلیل قیمت دوج کوین؛ حمایت‌ها و مقاومت‌های پیش رو کجاست؟

دیروز حجم دوج کوین‌های در گردش به رقم خیره‌کننده ۱۳۱,۲۸۲,۸۰۸,۱۹۸ واحد رسید و این در حالی است که هنوز هم حجم بالایی از این دوج کوین‌ها در اختیار نهنگ‌هاست. آدرس مشهور DH5y به‌تنهایی ۳۶.۷ میلیارد دوج کوین در اختیار دارد. روز سه‌شنبه هم ارزش بازار دوج کوین به ۳۱.۳ میلیارد دلار رسید.

طبق داده‌های بیت کوین داتکام، دیروز ۱.۱ میلیارد دلار دوج کوین جابه‌جا شد. در این میان، ۷۰ درصد معاملات دوج کوین با تتر بوده است.

به گزارش اف‌ایکس‌امپایر، دوج کوین طی ۲۴ ساعت گذشته چیزی در حدود ۲ درصد رشد داشته است. دیروز هم شاهد احیای قیمت و جبران بخشی از سقوط روز دوشنبه بودیم. در حال حاضر هر واحد دوج کوین در محدوده ۰.۲۳ دلار معامله می‌شود.

پیش از رسیدن به این محدوده، دوج کوین موفق به عبور از مقاومت ۰.۲۲ دلاری شده بود. در این جهش، این ارز دیجیتال موفق شد اوج ۰.۲۴ دلاری ثبت کند.

پس از شکست معامله‌گران در تثبیت قیمت در بالای این ناحیه، شاهد سقوط آن بودیم. در نوسانات اخیر، کف قیمت در ۰.۲۳۹۴ دلار تشکیل شد.

در صورتی که قیمت دوج کوین به زیر ۰.۲۳۸۷ دلار سقوط نکند، احتمال جهش تا مقاومت ۰.۲۴۳۷ دلاری وجود دارد. نباید فراموش کرد که عبور دوج کوین از ۰.۲۴۱۷ دلار که اوج روز سه‌شنبه است، به فشار خرید بالایی نیاز دارد.

نمودار قیمت دوج کوین
نمودار قیمت دوج کوین

با توجه به وضعیت کلی بازار، عبور از مقاومت پیش رو برای این ارز دیجیتال کار چندان راحتی نخواهد بود. در صورتی که روند بازار صعودی شود، این احتمال وجود دارد که دوج کوین هم به ۰.۲۵ دلار برسد. یکی دیگر از مقاومت‌های پراهمیت دوج کوین هم در محدوده ۰.۲۴۶۶ دلار تشکیل شده است. سقوط قیمت به زیر ۰.۲۳۸۷ دلار، ممکن است راه را برای سقوط تا حمایت کلیدی ۰.۲۳۵۸ باز کند.

همان طور که پیش‌تر گفتیم، ۰.۲۳۵۸ دلار اولین حمایت پراهمیت دوج کوین است و ۰.۲۴۳۷ دلار هم به‌عنوان یک مقاومت عمل می‌کند.

فیبوناچی‌های ۲۳.۶، ۳۸.۲ و ۶۲ درصدی هم به‌ترتیب در سطوح ۰.۲۴۳۷، ۰.۳۰۱۶ و ۰.۵۲۲۱ دلار تشکیل شده‌اند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در نمودار روزانه توکن ریون (Ravencoin) به بیت کوین مشاهده می‌کنیم که قیمت این ارز دیجیتال درون یک کانال صعودی…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب