Scroll Top
تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت اتریوم ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت)

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت اتریوم ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت)

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب‌سایت انتخاب هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.

 

تحلیل اتریوم در سطح قیمت کنونی بسیار جذاب است، زیرا همانطور که در شکل زیر مشاهده می‌کنید قیمت درون کانال نزولی قرار دارد ولی با توجه به الگوی مثلث تشکیل شده دردل آن می توان امید به شکسته شدن کانال نزولی از ضلع بالا را داشت.

قیمت از الگوی مثلث صعودی که در نمودار روزانه نشان داده شده، راه گریز پیدا کرده و آن را از ضلع بالایی الگو شکسته است. پولبک به سطح بالای مثلث نیز صورت گرفته که نوید حرکت خریداران به سمت این ارز دیجیتال و افزایش قیمت به سطوح بالاتری مانند ۲۲۰ تا ۲۴۰ دلار را می دهد.

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت اتریوم 23 آوریل (3 اردیبهشت)

به مقایسه‌ی تحلیل تکنیکال اختصاصی که در ۹ آوریل (۲۰ فروردین) ارسال شد با تحلیل کنونی قیمت در تایم فریم ۴ ساعته توجه کنید:

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت اتریوم 23 آوریل (3 اردیبهشت)

تحلیل تکنیکال اختصاصی اتریوم در تاریخ ۹ آوریل (۲۰ فروردین)

همانطور که مشاهده می‌شود، قیمت پس از تمام کردن ۵ موج صعودی خود، اصلاح ABC را تا محدوده ۱۵۵ دلار ادامه داد. پس از رسیدن به این سطح باز هم شاهد یک حرکت ۵ موجی به سمت بالا و اصلاح آن بودیم.

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت اتریوم 23 آوریل (3 اردیبهشت)

تحلیل تکنیکال اختصاصی اتریوم در تاریخ ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت)

اکنون در قیمت فعلی نیز منتظر یک حرکت صعودی جهنده به سمت بالا هستیم که اگر این حرکت با شتاب و قدرتی قوی باشد می توان به شکست کانال نزولی ذکر شده از بالا و صعود به هدف ۲۲۰-۲۴۰ دلاری اتریوم امیدوار بود.

نتیجه‌گیری

خریداران اتریوم کم کم در حال قوی تر شدن هستند؛ زیرا که قیمت به تدریج در حال ساختن کف ها و سقف های بالاتر است و مشاهده می‌کنیم که قیمت به سطوح مقاومت فشار آورده است، به طوری که ضلع بالای مثلث صعودی شکسته شده است که این خود با توجه به هدف الگو، قیمت ۲۲۰-۲۴۰ دلار را نشان می دهد.

مقاومت دینامیکی که در سر راه وجود دارد، کانال نزولی بلند مدت می‌باشد که پس از شکست آن نیز اطمینان بیشتری از صعود قیمت خواهیم داشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در نمودار روزانه توکن ریون (Ravencoin) به بیت کوین مشاهده می‌کنیم که قیمت این ارز دیجیتال درون یک کانال صعودی…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب