Scroll Top
تحلیل قیمت تزوس؛ آیا منتظر دو برابر شدن قیمت باشیم؟

تحلیل قیمت تزوس؛ آیا منتظر دو برابر شدن قیمت باشیم؟

داده‌های تازه بازار نشان می‌دهد که تزوس آماده آغاز یک روند صعودی جدید است. تحلیل‌گران معتقدند با آغاز این روند صعودی باید منتظر رسیدن به اوج تاریخی تازه این ارز دیجیتال بود.

به گزارش کریپتوبریفینگ، سقوط گسترده و سریع بازار ارزهای دیجیتال طی هفته گذشته باعث شد بسیاری از معامله‌گران دچار ترس و واهمه شوند. با این حال برای برخی از ارزها نظیر تزوس، سقوط هفته پیش پایان ماجرا نبود و به نظر می‌رسد این ارز دیجیتال خود را برای رسیدن به اوج تاریخی آماده می‌کند.

پس از سقوط روز سه‌شنبه، قیمت تزوس تا حد زیادی احیا شده است. این ارز دیجیتال هفته گذشته تا ۳.۹ دلار پایین آمد و در حال حاضر در محدوده ۶ دلار معامله می‌شود.

به نظر می‌رسد که جهش اخیر قیمت تزوس سبب شده است این ارز دیجیتال از خط میانی کانال موازی خود عبور کند. تزوس از سال ۲۰۱۹ در این کانال در حال نوسان است.

در گذشته، هر بار که تزوس از خط میانی این کانال عبور کرده است، شاهد افزایش قیمت و رسیدن آن به خط بالایی کانال بوده‌ایم. طبق داده‌های تاریخی، تزوس تمایل دارد پس از رسیدن به این خط بالایی، روندی اصلاحی را آغاز کند.

نمودار قیمت تزوس
نمودار قیمت تزوس

با نگاهی به تایم فریم سه‌روزه می‌توان گفت اگر تزوس بتواند حمایت ۵.۴ دلاری در خط میانی کانال را حفظ کند، این احتمال وجود دارد که تا خط بالایی کانال که ۱۲ دلار است رشد کند. از سوی دیگر، شکسته‌شدن خط میانی راه را برای اصلاح تا مرز پایینی کانال در ۳ دلار باز می‌کند.

در نمودار روزانه، دورنمای قیمت تزوس واضح‌تر است. شاخص دیمارک نشان می‌دهد که مقاومت ۶.۶ دلاری یک مقاومت قدرتمند است و می‌توان آن را سدی در مقابل جهش بیشتر به حساب آورد؛ از همین رو، شکسته‌شدن این مقاومت در جهش به ۱۲ دلار و رشد ۸۳ درصدی قیمت نقشی کلیدی ایفا می‌کند.

نمودار قیمت تزوس
نمودار قیمت تزوس

شایان ذکر است حمایتی که پیش‌تر به آن اشاره کردیم باید حفظ شود. در صورتی که شاهد افزایش فروش در بازار باشیم، این حمایت می‌تواند به‌عنوان یک مانع در برابر سقوط بیشتر عمل کند.

میانگین‌های متحرک ۲۰۰، ۱۰۰ و ۵۰ روزه هم در بازه‌ای میان ۴ تا ۳ دلار قرار گرفته‌اند که خود حمایت در این ناحیه را تقویت می‌کند. فیبوناچی ۲۳.۶ و حمایت دیمارک هم از دیگر موانعی هستند که جلوی سقوط بیشتر قیمت را می‌گیرند. این دیوار تقاضا ممکن است به‌عنوان یک ناحیه احیای قیمت عمل کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در نمودار روزانه توکن ریون (Ravencoin) به بیت کوین مشاهده می‌کنیم که قیمت این ارز دیجیتال درون یک کانال صعودی…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب