Scroll Top
تحلیل قیمت بیت کوین؛ بیت کوین در تکاپو روی ۵۶ هزار دلار

تحلیل قیمت بیت کوین؛ بیت کوین در تکاپو روی ۵۶ هزار دلار

قیمت بیت کوین در ساعات گذشته تا ۵۶,۰۰۰ دلار پیش رفت ولی موفق به تثبیت و افزایش بیشتر نشد. داده‌های بازار نشان می‌دهد که با وجود احتمال اصلاح و سقوط بیشتر، میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته (SMA100) ممکن است به‌عنوان یک حمایت عمل کند.

به گزارش نیوزبی‌تی‌سی، بیت کوین همچنان بالاتر از ناحیه حمایتی ۵۳,۰۰۰ دلار معامله می‌شود و جهش صعودی خود را تا حدی ادامه داده است. بیت کوین پیش‌تر از مقاومت ۵۵,۰۰۰ دلار عبور کرده و بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته تثبیت شده بود.

این در حالی است که بیت کوین موفق شد تا مقاومت ۵۶,۰۰۰ دلاری را هم بشکند. با این حال، خریداران موفق به افزایش قیمت تا سطح ۵۶,۵۰۰ دلاری نشدند. در سطح ۵۴,۴۹۰ دلاری شاهد تشکیل قله قیمت بودیم و قیمت در حال حاضر وارد فاز اصلاح شده است. قیمت فعلی بیت کوین در محدوده ۵۴,۴۷۹ دلار قرار دارد.

تحلیل قیمت بیت کوین
تحلیل قیمت بیت کوین

بیت کوین تقریباً تا فیبوناچی ۲۳.۶ درصدی که در جهش قبلی از ۴۷,۰۱۰ دلار به ۵۴,۴۹۰ دلار تشکیل شده بود پایین آمد. در حال حاضر شاهد تشکیل‌شدن یک خط روند صعودی با سطح حمایتی در نزدیکی ۵۴,۵۰۰ دلار در تایم فریم ساعتی هستیم.

اگر قیمت بیت کوین حمایت این خط روند را بشکند، ممکن است تا سطح حمایتی ۵۳,۰۰۰ دلار سقوط کند. میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته هم در نزدیکی ۵۳,۰۰۰ دلار یک ناحیه حمایتی تشکیل داده است.

سقوط بیشتر می‌تواند راه را برای رسیدن به حمایت ۵۱,۵۰۰ دلاری باز کند. فیبوناچی ۵۰ درصدی هم که از روند صعودی ۴۷,۰۱۰ دلار تا ۵۶,۴۹۰ تشکیل شده بود، در نزدیکی ۵۱,۷۵۰ دلار قرار دارد.

اگر بیت کوین بتواند بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته و حمایت ۵۳,۰۰۰ دلار تثبیت شود، می‌تواند جهشی تازه را آغاز کند. در این بین اولین مقاومت پیش رو ۵۵,۵۰۰ دلار خواهد بود.

اصلی‌ترین مقاومت هم ۵۶,۰۰۰ دلار است. بسته‌شدن قیمت بالاتر از مقاومت ۵۶,۰۰۰ دلار، راه را برای رسیدن به ۵۸,۰۰۰ دلار در کوتاه‌مدت هموار خواهد کرد.

شاخص مکدی در تایم فریم ساعتی، در حال از دست دادن سرعت خود در ناحیه صعودی است. شاخص قدرت نسبی در تایم فریم ساعتی هم بالاتر از ۵۰ قرار دارد. همان‌طور که پیش‌تر گفتیم، حمایت‌های اصلی در نواحی ۵۴,۵۰۰ و ۵۳,۰۰۰ دلار تشکیل شده است. ۵۵,۰۰۰ دلار، ۵۵,۵۰۰ دلار و ۵۶,۰۰۰ دلار هم به‌ترتیب مقاومت‌هایی هستند که بیت کوین با آنها روبه‌رو است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازار ارزهای دیجیتال بین تریدرها و سرمایه‌گذاران بازارهای مالی به نوسان زیاد و پرخطر بودن شهرت دارد. این مسئله را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب