Scroll Top
چگونه تریدرها در قیمت ۳۲۵۰ دلار صعود بیتکوین را تشخیص دادند؟

چگونه تریدرها در قیمت ۳۲۵۰ دلار صعود بیتکوین را تشخیص دادند؟

بازار ارزهای دیجیتال بین تریدرها و سرمایه‌گذاران بازارهای مالی به نوسان زیاد و پرخطر بودن شهرت دارد. این مسئله را با نگاهی ساده به تاریخچه قیمتی هر کدام از ارزهای دیجیتال که دست روی آن بگذارید، می‌توانید درک کنید. در این بازار با نمودارهایی مواجه می‌شوید که تنها مقیاس لگاریتمی برای مشاهده ملموس تغییرات شدید قیمت در بازه‌های زمانی بلندمدت به کار می‌آیند.

هرچند طبیعت پرنوسان بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال شاید از نظر عده‌ای خطرناک و نقطه ضعف این فناوری نوظهور تلقی شود، اما به دیده‌ی تریدرها و معامله‌گران، این بازار بهترین مکان برای سودآوری محسوب می‌شود.

تریدرها اصول و قوانین خاص خود را برای بهره‌گیری از نوسان‌های پی‌درپی بازار دارند. مهارت‌هایی که آشنایی با آن‌ها، اولین قدم برای استفاده کردن از فرصت‌های لحظه‌ای بازار است و عدم شناخت کافی مهارت‌های اولیه حکم نابودی معامله‌گر را در بازار پرنوسان ارزهای دیجیتال امضا می‌کند.

بیشتر بخوانید: ارزهای دیجیتال؛ بهشت تریدرها و جهنم سرمایه‌گذاران

نزدیک به یک ماه گذشته، بیت کوین و بیشتر ارزهای دیجیتال پس از گذراندن دوره‌ای کم‌نوسان، بار دیگر طبیعت اصلی خود را رو کرده و اینبار در جهت نزولی بازار با شدت هر چه تمام سقوط کردند؛ اتفاقی که از سوی عده‌ای از تریدرها پیش‌بینی شده بود و برای خروج از این مهلکه بیت کوین‌هایشان را پس از شکسته شدن سد حمایتی تشکیل شده پیشین در سال جاری، به فروش رساندند.

چگونه تریدرها در قیمت 3250 دلار صعود بیتکوین را تشخیص دادند؟

همچنین نکته‌ای که در هر بازار مالی یافت می‌شود، همیشگی نبودن صعودی یا نزولی بودن روندی است که در بازار حکم‌فرماست. موضوعی که هفته گذشته با افزایش قیمت بیت کوین و بسیاری از ارزهای دیجیتال پس از گذشت چند هفته ریزش ارزش کل بازار اتفاق افتاد. در روند شکل‌گرفته‌ای که شاهد افزایش عجیب‌ برخی ارزهای دیجیتال به همراه بیت کوین بودیم.

بیشتر بخوانید: رشد شدید قیمت بیت کوین در دومین روز متوالی/ جهش ۳۰۰ درصدی ویوز طی سه هفته !

نکته جالب‌تر قابل پیش‌بینی بودن اتفاق رخ داده در هفته‌های اخیر گذشته است که بار دیگر نگاه رسانه‌ها و مردم را به سود‌های عجیب این بازار جلب کرد. در این میان رشد قیمت بیت کوین و صعود خیره‌کننده ارز دیجیتال ویوز (Waves) بین سایر کریپتوها مشهود است که با تکنیک‌های استفاده از شاخص‌های نموداری مانند ابر ایچیموکو، اتفاقی قابل پیش‌بینی بود.

در ویدیوی زیر که توسط مجموعه ارز دیجیتال و اطلس تد تهیه شده، به پیش‌بینی صعود‌ بیت کوین و ویوز در هفته‌های اخیر و پیش از اتفاق افتادن آن‌ها اشاره شده است.

 

 

آموزش‌ تحلیل تکنیکال که از مهارت‌های پایه برای فعالیت در بازارهای مالی از جمله بازار ارزهای دیجیتال به شمار می‌رود، به همراه توضیح مسائل این حوزه از قبیل معرفی کیف‌پول‌ها، صرافی‌ها، آموزش ماینینگ و آشنایی با سودآوری آن و غیره در قالب محصول اطلس ارز دیجیتال برای علاقه‌مندان به این بازار در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازار ارزهای دیجیتال بین تریدرها و سرمایه‌گذاران بازارهای مالی به نوسان زیاد و پرخطر بودن شهرت دارد. این مسئله را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب