Scroll Top
تحلیل قیمت بیت کوین؛ خریداران به‌دنبال رسیدن به اهداف بالاتر هستند

تحلیل قیمت بیت کوین؛ خریداران به‌دنبال رسیدن به اهداف بالاتر هستند

قیمت بیت کوین جای پای خود در بالای ۳۲,۰۰۰ دلار را برای یک صعود دیگر تا حدودی محکم کرده است. بیت کوین دیروز مقاومت ۳۳,۵۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته را شکست و وارد محدوده مثبت شد.

به گزارش نیوزبی‌تی‌سی، صعود قیمت بیت کوین با عبور از فیبوناچی ۵۰ درصدی که در روند نزولی از ۳۶,۲۰۰ تا ۲۸,۸۵۰ دلار تشکیل شده بود، نیرویی مضاعف گرفت. در تایم فریم یک ساعته، بیت کوین موفق به عبور از خط روند نزولی پراهمیت خود در نزدیکی ۳۳,۵۰۰ دلار شد.

در حال حاضر هر واحد بیت کوین بالاتر از ۲۴,۰۰۰ و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. از سوی دیگر، قیمت فعلی بالاتر از فیبوناچی ۷۶.۴ درصدی است که در سقوط از ۳۶,۲۰۰ دلار تا ۲۸,۸۵۰ دلار تشکیل شده بود.

تحلیل قمیت بیت کوین؛ خریداران به‌دنبال رسیدن به اهداف بالاتر هستند

وضعیت نمودار حاکی از احتمال تداوم روند صعودی و جهش تا بالای ۳۶,۰۰۰ دلار است. در صورت آغاز این جهش، اولین مقاومت ۳۶,۲۰۰ دلار خواهد بود. اصلی‌ترین مقاومت پیش روی بیت کوین هم در نزدیکی ۳۷,۰۰۰ دلار تشکیل شده است. در صورت شکسته‌شدن این قیمت، ۳۸,۰۰۰ دلار به‌عنوان مقاومت بعدی عمل خواهد کرد.

۳۴,۰۰۰ دلار اولین حمایت بیت کوین در صورت سقوط خواهد بود. حمایت اصلی ۳۳,۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است. شکسته‌شدن این حمایت راه را برای رسیدن به ۳۲,۰۰۰ باز می‌کند.

شاخص مکدی (MACD) در حال حاضر در حال ورود به محدوده صعودی است و شاخص قدرت نسبی (RSI) هم بالاتر از ۵۰ است.

۳۴,۴۰۰ و ۳۳,۵۰۰ دلار حمایت‌های اصلی قیمت بیت کوین هستند و ۳۶,۲۰۰، ۳۷,۰۰۰ و ۳۸,۰۰۰ دلار به‌ترتیب مقاومت‌های این ارز دیجیتال روی نمودارند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازار ارزهای دیجیتال بین تریدرها و سرمایه‌گذاران بازارهای مالی به نوسان زیاد و پرخطر بودن شهرت دارد. این مسئله را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب