Scroll Top
تحلیل قیمت بیت کوین: اصلی‌ترین حمایت پیش روی قیمت کجاست؟

تحلیل قیمت بیت کوین: اصلی‌ترین حمایت پیش روی قیمت کجاست؟

بیت کوین روز گذشته روند نزولی روزهای اخیر خود را از سر گرفت و تا کف ۳۷٬۷۰۰ دلاری سقوط کرد. اکنون انتظار می‌رود این حمایت از سقوط عمیق‌تر قیمت جلوگیری کند.

به گزارش کوین دسک،‌ همان طور که از نمودار زیر پیداست، قیمت بیت کوین از ۲۴ ژانویه (۴ بهمن) در حال تشکیل کف‌های صعودی بوده است؛ حرکتی که معمولاً با افزایش شتاب صعودی قیمت همراه می‌شود. در حال حاضر اما، چشم‌انداز نزولی موجود در نمای ۱ ماهه بازار بیت کوین، می‌تواند احتمال سقوط قیمت به سطوح پایین‌تر را افزایش دهد.

خریداران برای حفظ روند بازیابی بیت کوین باید موقعیت قیمت را بالای ۴۰٬۰۰۰ دلار حفظ کنند؛ سطحی که تقریباً وسط بازه نوسانی سه ماه گذشته بازار قرار گرفته است.

تحلیل قیمت بیت کوین: اصلی‌ترین حمایت پیش روی قیمت کجاست؟
نمودار قیمت بیت کوین؛ نمای ۱ روزه بازار بیت کوین/ دلار.

سقوط اخیر قیمت بیت کوین مانند اتفاقی است که در سپتامبر (شهریور) سال گذشته رخ داد؛ زمانی که بخشی از خریداران در نزدیکی ناحیه مقاومتی ۴۶٬۰۰۰ تا ۵۰٬۰۰۰ دلار تصمیم به ذخیره سودهای قبلی خود گرفتند و از بازار خارج شدند. در آن زمان اما، برعکس شرایط کنونی بازار، بازگشت قیمت به بالای ۴۰٬۰۰۰ دلار در ادامه با یک حرکت صعودی بلندمدت همراه شد.

با درنظرگرفتن این نکات، تا زمانی که سقف یا کف بازه نوسانی سه‌ ماه گذشته بیت کوین شکسته نشود، نوسان محدود قیمت در همین ناحیه احتمالاً ادامه خواهد داشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازار ارزهای دیجیتال بین تریدرها و سرمایه‌گذاران بازارهای مالی به نوسان زیاد و پرخطر بودن شهرت دارد. این مسئله را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب