Scroll Top
نظر مشابه ۵ تریدر مطرح: بازار بیت کوین صعودی است

نظر مشابه ۵ تریدر مطرح: بازار بیت کوین صعودی است

در حالی که بیت کوین در محدوده قیمتی ۷,۸۰۰ تا ۸,۰۰۰ دلار نوسان می‌کند و روندهای نزولی و صعودی مرتباً جای خود را به یکدیگر می‌دهند، چند تحلیل‌ در توییتر برای یک روند صعودی بزرگ آماده می‌شوند.

به گزارش بیت کوینیست، نگرشِ نام‌های مطرح در شبکه‌های اجتماعی نسبت به قیمت بیت کوین، صعودی است، در حالی که قیمت در حال حاضر با حمایت‌های جدیدی درگیر است.

حساب کاربری «DonAlt» در حال حاضر معتقد به روند صعودی «بلندمدت و قوی» است و نسبت به کسانی که بازار را نزولی می‌بینند تردید دارد. از نظر DonAlt قیمت بیت کوین در حال تست کردن مقاومت‌های جدیدی است و تنها در حالتی نزولی خواهد شد که به قیمت‌های پایین‌تر از ۷,۵۰۰ دلار نزدیک شود. اما در حال حاضر قیمت بیت کوین ممکن است اینگونه وانمود کند که در حال نزول است.

توییت DonAlt در مورد قیمت بیت کوین
توییت DonAlt در مورد قیمت بیت کوین

برخی دیگر بر این باورند که روند اصلی قیمت بیت کوین هنوز مشخص نشده و روند صعودی قطعی نشده است. هنوز سطح‌هایی وجود دارد که شیب قیمتی بیت کوین در آن نزولی خواهد بود. اما در حال حاضر، برترین ارز بازار ارزهای دیجیتال فرصت‌هایی برای رشد مجدد خواهد داشت. حالا که بیت کوین در قیمت بالاتر ۷,۶۰۰ دلار بسته شده و به سمت ۸,۱۰۰ دلار در حال حرکت است، لوک مارتین (Luke Martin) نسبت به روند صعودی بلندمدت امیدوار شده است.

توییت لوک مارتین در مورد قیمت بیت کوین
توییت لوک مارتین در مورد قیمت بیت کوین

حساب کاربری «CryptoBirb» گرفتنِ موقعیت لانگ را منطقی می‌داند. طبق نمودار قیمتی، در شرایط فعلی موقعیت شورت فاجعه است، همین هفته قبل هم بیت کوین با صعود از ۷,۵۰۰ تا ۸,۳۰۰ دلار باعث لیکوئید شدن موقعیت‌های شورت شد. او از وضعیت فعلی به عنوان موقعیتی برای باز کردن معاملات لانگ یاد می‌کند. (برای آشنایی بیشتر با معاملات شورت و لانگ مقاله «موقعیت لانگ و شورت» را مطالعه کنید.)

توییت CryptoBirb در مورد قیمت بیت کوین
توییت CryptoBirb در مورد قیمت بیت کوین

در موقعیت فعلی، روندهای صعودی تا حدودی فروکش کرده‌اند. ممکن است تا مدتی قیمت در یک محدوده خنثی حرکت کند و روندهای صعودی یا نزولی سریع مانند گذشته تکرار نشوند. اما در اوایل سال ۲۰۲۰ احتمالاْ‌ روند قیمت تدریجی نخواهد بود و بیت کوین بخشی از موقعیت‌های از دست رفته در پایان سال ۲۰۱۹ را جبران خواهد کرد.

«جاش ریجر» (Josh Rager) با حالتی محتاطانه به روند صعودی اعتقاد دارد. وی از معامله‌گران خواسته تا زمانی که بیت کوین در محدوده خنثی نوسان می‌کند، صبور باشند. به محض عبور از هر سطح قیمتی باید منتظر یک تاییدیه کوتاه‌مدت بود.

توییت جاش ریجر در مورد قیمت بیت کوین
توییت جاش ریجر در مورد قیمت بیت کوین

همانطور که لایت کوین در روزهای گذشته رشد چشمگیری داشت، ممکن است آلت کوین‌ها هم وارد بازی شوند. بعد از افزایش قیمت لایت کوین، نگرش «ویلی وو» (Willy Woo) این است که قیمت بیت کوین نیز به دنبال لایت کوین افزایش خواهد یافت. این امر بسیار امیدوارکننده است، چرا که در زمان نگارش این خبر، قیمت لایت کوین نسبت به روز قبل رشد قیمت ۹ درصدی را تجربه کرده است.

توییت ویلی وو در مورد قیمت بیت کوین
توییت ویلی وو در مورد قیمت بیت کوین

در حال حاضر زمان دقیق شروع روند صعودی مشخص نیست. اما درست زمانی که قیمت با شیب ملایمی به سمت ۵,۰۰۰ دلار حرکت می‌کرد ولی به صورت غیرمنتظره‌ای این روند برعکس شد، دیدگاه‌ جامعه ارزهای دیجیتال به یک باره صعودی شد.

قیمت‌های بالاتر از ۷,۰۰۰ دلار برای ماینرها نیز بسیار مثبت است. استخراج‌کنندگان در تلاشند که قبل از فرارسیدن ماه می (اردیبهشت) و پدیده هاوینگ، آخرین بلاک‌هایی را که پاداششان ۱۲.۵ بیت کوین است استخراج کنند. قبلاً پیش‌بینی‌ها به گونه‌ای بود که تصور می‌شد در هاوینگ پیش‌رو نیز مانند دو هاوینگ قبلی قیمت به شدت افزایش خواهد یافت. اما در حال حاضر عواملی مانند هاوینگ، معاملات آتی زیاد و اوج گرفتن روند استخراج، قیمت بیت کوین را در یک فاصله معینی از ۱۰,۰۰۰ دلار نگه داشته است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازار ارزهای دیجیتال بین تریدرها و سرمایه‌گذاران بازارهای مالی به نوسان زیاد و پرخطر بودن شهرت دارد. این مسئله را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب